Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(katerinka0907 @ 2013 02 20, 16:28)
DPD puslapyje galite sekti ivedus siuntos numeriuka

Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 20, 15:13)
o ko jus taip del muito pergyvenat? jei jis danziausiai tesudaro kelis procentus. pergyventi reiktu del 21 proc pvm.

na jei tik keli procentai tai gerai. Bijojau kad daug muito gali uzdeti. O del 21% pvm jau susitaikiau, pasiruosus tam. Aciu mergaites.
Atsakyti
Sveikutės merginos, o sakykit The body shop užsakius per kiek laiko atsiuncia.Galvoju ar spėčiau iki šios siuntos Tukio.Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2013 02 19, 21:46)
Šian pirksiu tiesiai į LT, siuntimas desimt svaru, kol kas krepselius turiu 4. 4u.gif


parasykit koks pilnas tesco internetinis puslapis, as labai noriu pasidairyti jame smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2013 02 20, 15:20)
Gal kuri i meeta tiesiai po darbo eisit?.....


o meetas labdarių g.?
Atsakyti
QUOTE(deita @ 2013 02 20, 15:54)
Sveikutės merginos, o sakykit The body shop užsakius per kiek laiko  atsiuncia.Galvoju ar spėčiau iki šios siuntos Tukio.Ačiū  4u.gif

kartais uztrunka kelias dienas, kol issiuncia. jei issius paprastu pastu, tai galite ir nespeti gauti, jei per ups, tada yra vilties biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2013 02 20, 16:24)
kartais uztrunka kelias dienas, kol issiuncia. jei issius paprastu pastu, tai galite ir nespeti gauti, jei per ups, tada yra vilties biggrin.gif  4u.gif

supratau Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tabeliukas @ 2013 02 20, 17:10)
parasykit koks pilnas tesco internetinis puslapis, as labai noriu pasidairyti jame smile.gif

http://www.clothingattesco.com
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 02 20, 15:07)
LT tai daug kur priima nesiginčiju, bet esu susidūrusi ir kur nepriima, kas man buvo labai keista, kad priima korteles, o šita netinka.
O su rezervacijom deja deja niekur ji man netiko. Priimt priima, o po to rašo sorry, pakeisk kortelę, mums ji netinka.


AMEX man tiko booking.com, agoda.com, galahotels.com rezervuojant 4u.gif
Atsakyti
mergaites o gal yra galiojanciu amazon.co.uk koduku, 5 proc pvz , kazkaip anksciau buvo kazkas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(emabark @ 2013 02 20, 15:03)
Labukas, gal kas renka tesco Vilniuje ir galetu priimti i kompanija?

prisijungciau ir as dar prie tesco
Atsakyti
Sveikos, gal turite nuolaidos kodą feelunique naujam vartotojui? Jie, kaip suprantu, priima Paypal?
Atsakyti