Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 19, 23:57)
SEBas siūlo štai tokį planą SUMANU - mokat 5 Lt per mėnesį, gaunat kortelę nemokamai, metinio mokesčio taip pat nebus, be to, nemokami pervedimai į SEB sąskaitas, 5 nemokami pervedimai į kitus bankus (per mėnesį), nemokamas grynųjų išsiėmimas iš bankomatų ir dar kažkas. Jau kelis mėnesius naudojuos ir matau, kad man tai tikrai apsimoka smile.gif

nu va čia jau reikia nuolatines pajamas turėt šiame banke,jei kitam banke turi šitas varijantas netinka,nors jau buvau apsidžiaugus g.gif

QUOTE(Barbotyte @ 2013 02 19, 23:57)
Swedo Debit MC kainuoja 2 Lt. mėn. ir tinka internetiniams pirkimams

kažkas matyt pasikeitė,nes rudenį kai pas juos buvau sakė metinis mokestis kortelės lygtais 60lt..


Atsakyti
Perku is TESCO Marijampoleje , gal kas noretu jungtis?
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2013 02 20, 11:43)
Kas sutaupė, o kas paskutinius pinigus išleido  doh.gif  lotuliukas.gif

Gerai, kad as korteles kolkas neturiu, tai tikrai sutaupau lotuliukas.gif Ar noriu, ar nenoriu, bet pirkt negaliu lotuliukas.gif


Uzsisakiau siandien SEB Mylimiausia Mastercard thumbup.gif Po savaites vel galesiu pirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 20, 13:26)

kažkas matyt pasikeitė,nes rudenį kai pas juos buvau sakė metinis mokestis kortelės lygtais 60lt..

rudeni ir as pasiemiau sia kortele, tai 2lt per menesi 4u.gif apie jokius 60lt negirdejau...
Atsakyti
QUOTE(PATAPSA @ 2013 02 20, 12:26)
nu va čia jau reikia nuolatines pajamas turėt šiame banke,jei kitam banke turi šitas varijantas netinka,nors jau buvau apsidžiaugus  g.gif
kažkas matyt pasikeitė,nes rudenį kai pas juos buvau sakė metinis mokestis kortelės lygtais 60lt..


Aš pasiėmiau šią swed cebit mc kortelę gruodžio mėnesį. Mėnesinis mokestis 2 Lt.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 02 19, 22:53)
Merginos, o gal žinot, kuri kortelė turi kelionių draudimą?
pas mus American Express, tai draudimas visai šeimai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nataliuncik: 20 vasario 2013 - 13:00
Gal Kaune kas tesco renka? 4u.gif
Atsakyti
Gal žinot kokias parduotuves šunų reikmenims?
Atsakyti
QUOTE(griegzde @ 2013 02 19, 22:44)
Aciu .  Jo del PVM tai kaip ir aisku , tik del muito gaila  .  Paskaiciau kad muita uzdeda virs 150 euru.  213.99 $ jau tektu somoketi muita  verysad.gif ,  na nebent kokia nuolaida radus 15% .    O tiesa kad muitas priklauso nuo to kokia preke ir is kokios salies  g.gif .  Nieks nebuvot susidure su muitu ?
šiaip, taikomas 0% importo muito nešiojamiems, delniniams, staliniams kompiuteriams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2013 02 20, 13:42)
rudeni ir as pasiemiau sia kortele, tai 2lt per menesi  4u.gif  apie jokius 60lt negirdejau...



QUOTE(Varikė @ 2013 02 20, 13:42)
Aš pasiėmiau šią swed cebit mc kortelę gruodžio mėnesį. Mėnesinis mokestis 2 Lt.

rimtai,nu reiks eit vėl,pas mus kitaip banke info pateikia,jau antrą kartą pastebėjau skiriasi,ar aš netaip kažką užklausiu lotuliukas.gif doh.gif nors lygtais klausiu apie apsipirkimą internetu užsienyje ,kad tiktų cool.gif nu reiks informuotis.
Atsakyti
QUOTE(nataliuncik @ 2013 02 20, 12:51)
pas mus American Express, tai draudimas visai šeimai  smile.gif


kol kas apart nemokamo bilieto į teatrą šitos kortelės privalumų dar nepastebėjau unsure.gif
Man jos nepriima dauguma parduotuvių (tik iherb ir LR pavyksta atsiskaityt), net ir LT ne visos ima. Rezervavau viešbutį LT, paskui Lenkijoj, visur ją atmetė.
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 02 20, 13:32)
kol kas apart nemokamo bilieto į teatrą šitos kortelės privalumų dar nepastebėjau  unsure.gif
Man jos nepriima dauguma parduotuvių (tik iherb ir LR pavyksta atsiskaityt), net ir LT ne visos ima. Rezervavau viešbutį LT, paskui Lenkijoj, visur ją atmetė.



off topic, pas mane yra amex - na, as tikrai labai nesiskundziu... turiu jau trecius metus, naudoju kaip kelioniu draudima taip pat (nors neprireike kol kas).
priima maxima, iki, man atrodo ir rimi jau priima, tai kaip ir nera didesniu nusiskundimu. del internetiniu parduotuviu tai naudoju sia arba fixuotu imoku kortele is swed.
Atsakyti