Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(keistuole @ 2013 02 19, 22:53)
Merginos, o gal žinot, kuri kortelė turi kelionių draudimą?

NU kad tie draudimai nieko verti, bent jau kaip as buvau ikalbeta viena pasiimti. Tai pasiskaiciau tas zvaigzduciu zvaigzdutes, niekas ten nedraudzia kazkuo ypatingai. Kadangi vaziavau nescia kazkada, tai studijavau. Ir jei butu kokios problemos, tipo rizikos grupe, negalioja... dar pvz jei vaziuoji slidinet, tas draudimas negalioja arba turi primoketi

o visa butina pagalba nemokamai suteikia ES salyse su
Europos sveikatos draudimo kortele, kuria teritorine ligoniu kasa duoda nemokamai ir gali visai seimai paimti.
Nuvaziavus reikia tik dokumentus savo ir vaiku tureti ir padaro ta pacia akimirka.
http://www.vlk.lt/vl...ge=info&id=1053
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2013 02 20, 01:21)
Sėkmingai pirkau su Swedbanko debetine Mastercard GAP, HM, TBS ir kt. smile.gif


thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 02 19, 21:23)
Pirksiu ryt anksti ryte ax.gif  Krepšiukus galite siųsti replina(eta) gmail.com



galėtumėte bent jau atrašyti ar pirkote ar ne verysad.gif dabar sėdžiu, žiūriu į krepšelį ir galvoju čia pirkt pačiai kol dar liko prekių, o laukt, nes jūs jau užsakėte doh.gif kur paskui dėsiu dvigubą užsakymą verysad.gif
nesupykit, bet taip nefaina.. blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri zadat pirkti GAP? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Ar dar kas nors renka is Tesco Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(IRR @ 2013 02 19, 23:01)
SEB Visa Platinum, Visa Gold, Visa Classic kredito, Mano visa kredito, Mastercard standart ir Biznio kortos 4u.gif


ačiū 4u.gif
maniškė laisvalaikis MC kaip tik ir nepapuola biggrin.gif

QUOTE(katerinka0907 @ 2013 02 20, 07:44)
praktiskai visos kreditines korteles turi keliones draudimus, bent jau SEB'e tikrai, turiu ir VISA Classic ir Mastercard
Papildyta:
man irgi jau sis planas labai pasitvirtino  thumbup.gif


turiu tris skirtingų bankų kreditines ir nei viena jų neturi


QUOTE(Aset @ 2013 02 20, 09:56)
NU kad tie draudimai nieko verti, bent jau kaip as buvau ikalbeta viena pasiimti. Tai pasiskaiciau tas zvaigzduciu zvaigzdutes, niekas ten nedraudzia kazkuo ypatingai. Kadangi vaziavau nescia kazkada, tai studijavau. Ir jei butu kokios problemos,  tipo rizikos grupe, negalioja... dar pvz jei vaziuoji slidinet, tas draudimas negalioja arba turi primoketi

o visa butina pagalba nemokamai suteikia ES salyse su
Europos sveikatos draudimo kortele, kuria teritorine ligoniu kasa duoda nemokamai ir gali visai seimai paimti.
Nuvaziavus reikia tik dokumentus savo ir vaiku tureti ir padaro ta pacia akimirka.
http://www.vlk.lt/vl...ge=info&id=1053


man kai jokių ekstremalių draudimų nereikia, tai galvoju, kad turėtų užtekt unsure.gif
Atsakyti
Renku greitu laiku SPORT DIRECT į Šiaulius galėsiu perduot
Atsakyti
QUOTE(Aset @ 2013 02 20, 11:56)
<...>
Europos sveikatos draudimo kortele, kuria teritorine ligoniu kasa duoda nemokamai ir gali visai seimai paimti.
Nuvaziavus reikia tik dokumentus savo ir vaiku tureti ir padaro ta pacia akimirka.
http://www.vlk.lt/vl...ge=info&id=1053


Galima ją užsakinėti ir internetu. Pagamina +- er savaitę smile.gif

Beje, iš asmeninės patirties, prieš beveik trejus metus tokią kortelę pasiėmėm vykdami į Vokietiją. Pagalbos prireikė tuomet 1,5 m. dukrytei verysad.gif Ji gal nuo kelionės, gal dėl pasikeitusio maisto (nors visur gaminau pati) apsinuodijo, ir pasigavo kaip gydytojas įvardino skrandžio uždegimą. Taigi naktį, pakilus ~40 laipsnių ir neveikiant nei viburkoliui, nei paracetamolio žvakutėms, išsikvietėm vietinius medikus. Atvyko labai greitai. Nudžiugino, kad bent vienas mokėjo angliškai. Taigi dar davė mažylei paracetamolio bei womex'o (kylant temperatūrai maniškė vemia) bei nurodė, kur kitą dieną iš pačio ryto kreiptis. Taip pat užregistravo ligos atvejį ir nusirašė kortelės duomenis. Pasidžiaugė, kad tokią turim (nors matė pirmą kartą blush2.gif ) Kitą rytą kreipusis į vaikų daktarą (ten toks jausmas visi paramedikai, felčeriai ir gydytojai yra vyrai!) jis paskyrė antibiotikų ir dar kažkokių (jau nepamenu) vaistukų. Ir kas nudžiugino, visi jie vaistinėje buvo atiduoti nemokamai, kadangi turėjom šią kortelę, o jos duomenis gydymo įstaiga taip pat nusirašė ir taip mums buvo pritaikytas skubiosios pagalbos suteikimas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo witutes: 20 vasario 2013 - 11:44
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 20, 09:00)
na ir isslavet tesco per nakti  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
gerai, sutaupysiu  biggrin.gif


Kas sutaupė, o kas paskutinius pinigus išleido doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2013 02 19, 20:48)
as pirkau tiesiai i LT - panaudojus 15proc nuolaida siuntimo kaina (10sv) nusiminusavo.

Krepsiukas buvo 66 svarai pas mane  smile.gif

Tik patarciau tureti krepseli bent jau virs 70svaru - pas mane buvo 77, o galiausiai liko 64, nes prekes greitai dingsta, tai teko prideti dar kelis daiktus sunenui po 1sv, kad siuntimas atsiminusuotu  smile.gif


Paaiskinkit man kvailai, tai siuntimas tas 10svaru nusiminusuoja, ar tiesiog tas -15% gaunasi apie 10svaru, todel galima tiesiog tepriskai teigti, kad siuntimas minusuojasi doh.gif Nes man -15% pritaike, o siuntimas vistiek 10sv liko, taip ir turi buti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2013 02 20, 13:07)
Paaiskinkit man kvailai, tai siuntimas tas 10svaru nusiminusuoja, ar tiesiog tas -15% gaunasi apie 10svaru, todel galima tiesiog tepriskai teigti, kad siuntimas minusuojasi  doh.gif  Nes man  -15% pritaike, o siuntimas vistiek 10sv liko, taip ir turi buti?  blush2.gif

Taip turi būti. Siuntimas niekur nesiminusuoja, bet pritaikant 15 proc.nuolaida, jis kaip ir atsiperka.
Atsakyti
QUOTE(Aset @ 2013 02 20, 09:56)
NU kad tie draudimai nieko verti, bent jau kaip as buvau ikalbeta viena pasiimti. Tai pasiskaiciau tas zvaigzduciu zvaigzdutes, niekas ten nedraudzia kazkuo ypatingai. Kadangi vaziavau nescia kazkada, tai studijavau. Ir jei butu kokios problemos,  tipo rizikos grupe, negalioja... dar pvz jei vaziuoji slidinet, tas draudimas negalioja arba turi primoketi

o visa butina pagalba nemokamai suteikia ES salyse su
Europos sveikatos draudimo kortele, kuria teritorine ligoniu kasa duoda nemokamai ir gali visai seimai paimti.
Nuvaziavus reikia tik dokumentus savo ir vaiku tureti ir padaro ta pacia akimirka.
http://www.vlk.lt/vl...ge=info&id=1053


Atsiprašau už offtopą, bet nepamirškit, kad su šia kortele kai kuriose šalyse (pvz., Prancūzijoje, Belgijoje) iš pradžių reikia pačiam sumokėti už paslaugas, tik tuomet kreiptis į vietos sveikatos draudimo įstaigą dėl kompensacijos. O važiuojant slidinėti net ir įprastas kelionių draudimas nuo nelaimingų atsitikimų yra dvigubinamas.
Turiu daily card, ji su draudimu, bet tik turėtojui, be šeimos narių. poster_offtopic.gif
Atsakyti