Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(Daniela20 @ 2013 02 20, 00:13)
mamytes sakykite o ALIBABA.COM uzsakius prekes muitus nereik moketi?



jei virsys suma 75lt, tai pvm, o jei virs 500lt, dar ir muita.
Papildyta:
QUOTE(me2za @ 2013 02 20, 00:16)
Kalbėjot apie korteles, pas mane SEB Virtuonas, kainuoja 20 lt ar 4, ar 5 metams dabar nepasakysiu blush2.gif



kainuoja kasmet po tiek, ispradziu mokate uz pagaminima, po to uz naudojimasi. tikrai nera tie 20lt ant 5 metu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agnieeeska @ 2013 02 19, 22:53)
Gavau iš ebay 5 sv. nuolaidu koduką, kažin galiu pasinaudoti tik aš ar galiu jį perleisti?  g.gif  ar nebus taip kad tik mano pavardei pririštas yra, nes rašo kad galioja tik atsiskaitant paypal  ax.gif



pakartoju klausimą gal kuri žinote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 20, 01:18)
jei virsys suma 75lt, tai pvm, o jei virs 500lt, dar ir muita.
Papildyta:
kainuoja kasmet po tiek, ispradziu mokate uz pagaminima, po to uz naudojimasi. tikrai nera tie 20lt ant 5 metu  4u.gif

o kiek tas pvm bus?
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 02 20, 00:22)


Kas turit swed debitine Mastercard ir seb Mylimiausia ar pavyko jomis atsiskaityti GAPe, HM, Lasenzoj?  4u.gif

Sėkmingai pirkau su Swedbanko debetine Mastercard GAP, HM, TBS ir kt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daniela20 @ 2013 02 20, 00:19)
o kiek tas pvm bus?



nepatingekite skaityti pirmo puslapio ir tikrai busime labiau ispruse siuo klausimu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 20 vasario 2013 - 00:24
QUOTE(keistuole @ 2013 02 19, 23:53)
Merginos, o gal žinot, kuri kortelė turi kelionių draudimą?


praktiskai visos kreditines korteles turi keliones draudimus, bent jau SEB'e tikrai, turiu ir VISA Classic ir Mastercard
Papildyta:
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 19, 23:57)
SEBas siūlo štai tokį planą SUMANU - mokat 5 Lt per mėnesį, gaunat kortelę nemokamai, metinio mokesčio taip pat nebus, be to, nemokami pervedimai į SEB sąskaitas, 5 nemokami pervedimai į kitus bankus (per mėnesį), nemokamas grynųjų išsiėmimas iš bankomatų ir dar kažkas. Jau kelis mėnesius naudojuos ir matau, kad man tai tikrai apsimoka smile.gif


man irgi jau sis planas labai pasitvirtino thumbup.gif
Atsakyti
Merginos norėjau paklausti, ar ilgai Tesco laiko rezervą? Gal sekėte kuri, kada jau nuskaičiuoja pinigus galutinai? rolleyes.gif
Atsakyti
niu ka, tesco jau visiskai prasluota, tik gimusiems leliukams praktiskai beliko biggrin.gif na ir rami galva, susitaupys pinigu.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 20, 09:40)
niu ka, tesco jau visiskai prasluota, tik gimusiems leliukams praktiskai beliko  biggrin.gif  na ir rami galva, susitaupys pinigu.

Ir as ta pati sakau. smile.gif
Atsakyti
na ir isslavet tesco per nakti lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
gerai, sutaupysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Galinti @ 2013 02 19, 23:46)
Gal kas nors planuojate SD užsakinėti greitu laiku? blush2.gif


Šiandien vakare kiek žinau Kaune užsakinės dianoshius
Atsakyti
Labas rytas, atnešu šiokios tokios info.
feelunique.com gimtadienio proga duoda -5sv jei perki už 20 sv thumbup.gif kaip tik pasinaudojau ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti