Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų- 170 tema

QUOTE(Lauruciuk @ 2013 02 19, 22:14)
As irgi svarstau kokia imti, nes kreditines galiojimas tuoj baigsis, tai noriu jos visai atsisakyti  ax.gif
Ji kiek ziurejau i men kainuoja 2 lt? O imanoma tu 2 lt nemoket, jei tarkim vis perki ka internetu? Kaip kad kreditine, padare kad kas menesi reikia 4 lt moket, bet jei as vis perku ka nors, tai nemoku tu 4 lt...

SEBas siūlo štai tokį planą SUMANU - mokat 5 Lt per mėnesį, gaunat kortelę nemokamai, metinio mokesčio taip pat nebus, be to, nemokami pervedimai į SEB sąskaitas, 5 nemokami pervedimai į kitus bankus (per mėnesį), nemokamas grynųjų išsiėmimas iš bankomatų ir dar kažkas. Jau kelis mėnesius naudojuos ir matau, kad man tai tikrai apsimoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 02 19, 23:36)
Tada matyt sumaisiaus su swedo debetine, ten maciau parasyta 2 lt menesinis mokejimas  blush2.gif  Na viskas aisku tada  4u.gif

Swedo Debit MC kainuoja 2 Lt. mėn. ir tinka internetiniams pirkimams
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2013 02 19, 23:53)
Merginos, o gal žinot, kuri kortelė turi kelionių draudimą?

SEB Visa Platinum, Visa Gold, Visa Classic kredito, Mano visa kredito, Mastercard standart ir Biznio kortos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 19, 23:57)
SEBas siūlo štai tokį planą SUMANU - mokat 5 Lt per mėnesį, gaunat kortelę nemokamai, metinio mokesčio taip pat nebus, be to, nemokami pervedimai į SEB sąskaitas, 5 nemokami pervedimai į kitus bankus (per mėnesį), nemokamas grynųjų išsiėmimas iš bankomatų ir dar kažkas. Jau kelis mėnesius naudojuos ir matau, kad man tai tikrai apsimoka smile.gif


Istikruju tie 5 lt vis atsipirktu g.gif O sia kortele ir SEB Mylimiausia abejas GAPas priima? Nes nu man niekaip EGO kreditines nepriima nei GAPas, nei HMas, nei Tesco groceries (nors sita anksciau priimdavo, tai galbut uzblokavo g.gif ) Uztat noriu atsisakyti tokios blogos korteles biggrin.gif

QUOTE(Barbotyte @ 2013 02 19, 23:57)
Swedo Debit MC kainuoja 2 Lt. mėn. ir tinka internetiniams pirkimams


O sia priima anksciau mano minetos parduotuves? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 02 19, 23:08)
Istikruju tie 5 lt vis atsipirktu  g.gif  O sia kortele ir SEB Mylimiausia abejas GAPas priima? Nes nu man niekaip EGO kreditines nepriima nei GAPas, nei HMas, nei Tesco groceries (nors sita anksciau priimdavo, tai galbut uzblokavo  g.gif )

Nei HM, nei tesco groceries dar nesu bandžius pirkti. Užtai GAP - begalę kartų biggrin.gif Dar su šia kortele esu pirkusi TBS, Asda (drabužius), PumpkinPatch, šiandien va Tesco clothing, Crocs, Lindex, javari, na ir dar per paypalą šen bei ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2013 02 20, 00:08)
Istikruju tie 5 lt vis atsipirktu  g.gif  O sia kortele ir SEB Mylimiausia abejas GAPas priima? Nes nu man niekaip EGO kreditines nepriima nei GAPas, nei HMas, nei Tesco groceries (nors sita anksciau priimdavo, tai galbut uzblokavo  g.gif ) Uztat noriu atsisakyti tokios blogos korteles  biggrin.gif
O sia priima anksciau mano minetos parduotuves?  4u.gif

Nepirkau iš paminėtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2013 02 20, 00:14)
Nei HM, nei tesco groceries dar nesu bandžius pirkti. Užtai GAP - begalę kartų biggrin.gif Dar su šia kortele esu pirkusi TBS, Asda (drabužius), PumpkinPatch, šiandien va Tesco clothing, Crocs, Lindex, javari, na ir dar per paypalą šen bei ten mirksiukas.gif


QUOTE(Barbotyte @ 2013 02 20, 00:14)
Nepirkau iš paminėtų smile.gif


Na viskas aisku 4u.gif Man Lindex, crocs, pp, javari, amazon ir visos kitos priima, tik vat tos nea, tai ir noriu tokios visagales, kad visur galeciau tik pirkti pirkti ir pirkti biggrin.gif

Kas turit swed debitine Mastercard ir seb Mylimiausia ar pavyko jomis atsiskaityti GAPe, HM, Lasenzoj? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 19 vasario 2013 - 23:24
ir mane domina ELC, BOOTS, HM, Groceries 4u.gif nes vistuonas man nepraeina.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 02 19, 23:24)
ir mane domina ELC, BOOTS, HM, Groceries  4u.gif  nes vistuonas man nepraeina.

HM su sebo virtuonu pirkau.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2013 02 19, 12:40)

mamytes sakykite o ALIBABA.COM uzsakius prekes muitus nereik moketi?
Atsakyti
jungciausi su kuo nors kas ims is PA siuntinuka... pas mane nedidelis iki 1.5 kg.
parasykit AZ 4u.gif
Atsakyti
Kalbėjot apie korteles, pas mane SEB Virtuonas, kainuoja 20 lt ar 4, ar 5 metams dabar nepasakysiu blush2.gif
Atsakyti