Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

Sveikos gyvos 4u.gif
Tikrai džiugu matyti daug senų nick'ų wub.gif gera grįžti į jaukius namus thumbup.gif

Mano vaikas kai neserga valgo normaliai, dažniausiai virš 200 ml, darau iš akies, dubenėlį. Burokėlius bandėm kelis kartus ir vis arba sutapimas arba nuo jų paraudonuodavo žandukai ir atsirasdavo bėrimų, todėl dar nebeduodu. vėliau bandysim, šiaip daržovių racionas skurdus, nes duodu ką iš mamos gaudavau daržo, dabar jau pradedu pirkti, tai įvairovė atsiranda. Bet va šiandien jau labai mažai valgė verysad.gif serga mažyliukas. Bet bandėm žuvytę (stintukę), skaniai valgė rolleyes.gif
Ir tikriausiai mano mažiukui ausytės uždegimas bus sad.gif nu ryt skambinsiu gyd, reiks važiuoti. O toks smagus šeštadienis buvo, su tiek potyrių, susitikimų wub.gif ir dantis du išdaigino, ir pasiūbavo ant keturių, ir pašliaužė truputį, o dabar susirgo verysad.gif

Atsakyti
smile.gif+2013 02 18, 21:20-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 02 18, 21:20)
domiuosi privačiais darželiais db..  kaip manot alternatyva auklei?

nu as privataus nebandzius. bet velgi, turiu kelias kovinukes biciules, kurios vede. tik metus, kol gavo vieta normaliam darze. tai pagrindinis tokio darzo minusas - tevai galvoja, kad jei moka pinigus, vadinas vede vaika ir serganti. valstybiniam net elementorisko tavegilio alergiju atvejui neturi, nes neturi teises vaikams vaistus girdyt, o privaciam gali rast ant spinteliu visa kolekcija surikiuota, ko ir kaip daryt. jei jau nutarsi, kad vistik darzas, sm gerai forumus perskaityk, kas ir kaip, nes visur visko yra. o su auklem nu vel, laimes dalykas rast zmogu, kuris tavo vaika ziures kaip sava. geros aukles per rankas eina.
Atsakyti
smile.gif+2013 02 18, 22:20-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 02 18, 22:20)
o kiek pas jus lelių? pas mus du kol kas, tai nuobodoka... Gyčiui baisiai sunku ten ramiai nusėdėt, bet kai lyčnai einu tai dzin:)

Su tais burokėliais tai kadangi neturėjau paprastų, norėjos pabandyt ką naujo tai ir pabandėm.. nu nieko.. gerai buvo.. nei bėrė, nei pilvuko pūtė g.gif gal ir per anksti daviau, bet surizikavau...

O man kaip rezidentei yr akademinės atostogos metam tik.. ir tai ėjau vėliau į dekretą dviem savaitėm kad ilgiau su mažium pabūčiau..

domiuosi privačiais darželiais db..  kaip manot alternatyva auklei?

buna 2-3 vaikai, bet as einu 16val, o 17,30 dar grupe yra, ten biski vyresni vaikai kai kurie, bet man nepatinka, jau per velu, tai ten apie 8 vaikus lyg buna.
o kaip cia tau pasiseke lycnai bigsmile.gif

Del darzelio, tai nzn, nes apie tuos privacius nesidomejau rolleyes.gif buna dar tokiu kur mama priima po pora vaiku pas save, kurios augina, tai gal pigiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(DropByDrop @ 2013 02 18, 21:47)
Mano vaikas kai neserga valgo normaliai, dažniausiai virš 200 ml, darau iš akies, dubenėlį.

Urtė irgi valgo viską (t.y. košes ir daržovienes) ir didokais kiekiais (apie 300 ml), bet kelintą dieną pastebėjau, kad kažkaip pradeda nenoriai valgyt į galą, tai palaipsniui kiekis mažėja...o šiaip neseku, darau iš akies į bliūdelį ir tiek smile.gif
Kramtyt išmoko valgydama baronką, dabar jau ir ryžių traputį suvalgo gražiai, ir duodu obuolio atsikąst, tai taip gražiai burnytėj vilioja... smile.gif
Klausykit, o kiek jūsų vaikai išgeria skysčių? Manoji geria tris kartus arbatą ~100 ml g.gif užtenka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MRT: 18 vasario 2013 - 22:14
Nu va,daug maz vienodai auga tie musu ziogai biggrin.gif
manoji valgo viska,ka duodu smile.gif o kiekiu nelabai seku,bet apie 200ml kosiu..kazkaip galvoju kad skutdokas tas jos meniu,bet nzn ka cia isivest naujo smile.gif beda didziausia kad skysciu negeria diena,tik vakare ir paryciais misinio po 200ml..
Atsakyti
maniškis nežinau kiek geria, nes mp geria ir dabar vis su šaukšteliu vandens duodu po valgio ar valgio metu ar šiaip kada zurkauna. o mp vėl ištisą parą, vakare, naktį daugiausia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DropByDrop @ 2013 02 18, 23:29)
maniškis nežinau kiek geria, nes mp geria ir dabar vis su šaukšteliu vandens duodu po valgio ar valgio metu ar šiaip kada zurkauna. o mp vėl ištisą parą, vakare, naktį daugiausia  doh.gif

Aš irgi nežinau kiek išgeria, nes kol kas tik MP,bet pagal poreikį ir norą, bet kur ir bet kada.

Sveikatėlės tavo mažuliukui 4u.gif
Atsakyti
Maniškiui buvo laikas kai labai gerai valgė įvairias košes, bet dabar, paskutinį mėnesį, kažko tai pasikeitė. Nebenori valgyt, o aš taisau, valgo lb mažai- iki 100 ml, tenka mesti lauk. Nervuoja, bet ką daryt. Dabar dygsta dantys, tai sakau gal dėl to toks nevalgus paliko g.gif
Išgeria per dieną apie 150 ml vandens, arbatos, o daugiau mp smile.gif
Atsakyti
Nu vo,daug mūsų nevalgiukų.Mano Gretukas kruopom nesužavėta doh.gif Nu dabar kai verdu su pienu ir sviesto įdedu,tai dar dar suvolioja 100-150ml,o vat daržovienę su mėsa tai tik paduok thumbup.gif Bet būna momentai,kad išvis mažai valgo...
Vandens išgeria per dieną puodelį apie 200-300ml,ir vakare,naktį ir ryte mišinio apie 400-500ml. Manau užtenka,nors ji ir mažutė ir smulkutė biggrin.gif Gydytoja sakė,kad telpam į coliukų normas biggrin.gif
Gretukas 70cm ir 7800g TA buvom savaitei likus iki 10mėn.

O man ausį skauda doh.gif Uždegimas greičiausiai.Nu nafik,koks skausmas doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
bash.gif blem..galvojau anksčiau vaikus užlenksiu... Jokūbas užmigo, o Kristupas- pašėlo doh.gif Truputį MP patraukia ir verčiasi, savo trim dantim griežia (atrado galimybes),lipa per galvas, ant lovos šokinėja.. Atsisėdau prie kompo,tai aplink dūzgia, zuja.. į koją kanda.. nu toks atrodo nedasimušęs prieš miegą... doh.gif Ir šiaip l.kandžiotis pradėjo doh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2013 02 18, 22:57)
O man ausį skauda doh.gif  Uždegimas greičiausiai.Nu  nafik,koks skausmas doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Ojeeeej, sveikatos tau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2013 02 18, 22:57)
bash.gif blem..galvojau anksčiau vaikus užlenksiu... Jokūbas užmigo, o Kristupas- pašėlo doh.gif Truputį MP patraukia ir verčiasi, savo trim dantim griežia (atrado galimybes),lipa per galvas, ant lovos šokinėja.. Atsisėdau prie kompo,tai aplink dūzgia, zuja.. į koją kanda.. nu toks atrodo nedasimušęs prieš miegą... doh.gif Ir šiaip l.kandžiotis pradėjo doh.gif  unsure.gif

maniski jau uzlauze 22h, tikiuosi tuoj nepabus ir nesakys LABAS RYTAS biggrin.gif buna kartais.. o del kandziojimosi, maniskis man daznai kanda i koja, nors ir du dantis tik turi.. bet kaip skaudziai.. bet buna kaip uzzeina, buna labai kandziojasi o buna isvis ne... doh.gif

rytoj laukiuu mamuku pas save wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti