Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

Dovydas irgo viska valgo.. Jam patinka valgyt biggrin.gif mokomes kramtyt bet dar nelabai isseina jujuruza krato jau normaliai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*fabulouslife* @ 2013 02 18, 18:27)
Dovydas irgo viska valgo.. Jam patinka valgyt biggrin.gif mokomes kramtyt bet dar nelabai isseina jujuruza  krato jau  normaliai 4u.gif

As daviau kukuruza ir dar pirkau dirbtines kosytes, kur nuo 8 men su tokiais burbuliukais buvo,tai graziai kramte smile.gif o dabar praryja jau ne kramtyt nereik doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Asarele02 @ 2013 02 18, 18:31)
As daviau kukuruza ir dar pirkau dirbtines kosytes, kur nuo 8 men su tokiais burbuliukais buvo,tai graziai kramte smile.gif o dabar praryja jau ne kramtyt nereik  doh.gif

aš šitą velniop išmečiau blink.gif , maniškė viaukčojo nuo jos doh.gif , o kai pirkau, tai nei kvapo ant pakuotės nparašyta, kad su kokiais tai oriniais kukurūzais doh.gif
Atsakyti
Labas dienas 4u.gif

Man kaip smagu, kad kaunietės grįžo thumbup.gif woohoo lotuliukas.gif

Meredita, o į yamahą kur keliaujat? mes butrimonių g. ketvirtadieniais ten leliukų grupė yr mirksiukas.gif

Burokėlius aš bandžiau marinuotus ir vyrukui visai patiko, tik baisiai pavojingas budavo valgymo metu, nes vis norėdavo pasiglaustyt lotuliukas.gif

Mrt, pradžiai po nedidelį gabaliuką įdėk.. gal subrokys...

Gytis tik vieną košę yra išbrokijęs iki vimdymosi - pirktinę Hipp su kalafijorais lotuliukas.gif daugiau nebandžiau, o visą kitą valgo.. kartais po mažai, kartais daug.. kaip jis sugalvoja lotuliukas.gif

Buvau iki darbo šnd nuvažiavus, tai grįžt reikės balandžio 15d. ir noriu, ir nelabai.. doh.gif
Atsakyti
As i darba visai dar nenoriu biggrin.gif gerai kad du metus emiau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2013 02 18, 19:05)
o jei  unsure.gif  as dar nei vienos koses nesu ispylus  rolleyes.gif  Luka valgo viska  4u.gif  kai ka skaniau, kai ka nelabai, bet valgo  biggrin.gif


maniske irgi normalia valgo smile.gif tik nevalgo jokiu grudiniu kosiu jeigu buna su kokiais priedais
Atsakyti
QUOTE(ramsamsam @ 2013 02 18, 19:26)
maniske irgi normalia valgo smile.gif  tik nevalgo jokiu grudiniu kosiu jeigu buna su kokiais priedais

Maniskis taip pat valgo grudines koses be pieno ir be jokiu priedu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*fabulouslife* @ 2013 02 18, 20:27)
Maniskis taip pat valgo grudines koses be pieno ir be jokiu priedu 4u.gif


Gytis valgo visokias grūdines: su ir be peno, su ir be priedų.. kaaaip man lengva šiuo atveju.. bet užtat vargstam su miegu... doh.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 02 18, 19:36-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 02 18, 19:36)
Labas dienas 4u.gif

Man kaip smagu, kad kaunietės grįžo thumbup.gif woohoo lotuliukas.gif

Meredita, o į yamahą kur keliaujat? mes butrimonių g. ketvirtadieniais ten leliukų grupė yr mirksiukas.gif

Burokėlius aš bandžiau marinuotus ir vyrukui visai patiko, tik baisiai pavojingas budavo valgymo metu, nes vis norėdavo pasiglaustyt lotuliukas.gif



Buvau iki darbo šnd nuvažiavus, tai grįžt reikės balandžio 15d. ir noriu, ir nelabai.. doh.gif


Mes einam Gelezinio Vilko g, ten ir i leliuka einam grupe, mums ten arciausiai 4u.gif

del marinuotu produktu, tai kazkaip skaiciau, kad nuo 3 metu rekomenduojama duot tik unsure.gif

Kodel tau taip anksti i darba? g.gif Juk Gyciui dar nebus metukai unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 02 18, 19:41-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 02 18, 19:41)
Gytis valgo visokias grūdines: su ir be peno, su ir be priedų.. kaaaip man lengva šiuo atveju.. bet užtat vargstam su miegu... doh.gif

Tai maniskis valgytu bet as jam neduodu su pienu ir priedais. Kartais idedu tyreles
Papildyta:
QUOTE(Meredita @ 2013 02 18, 19:54)

del marinuotu produktu, tai kazkaip skaiciau, kad nuo 3 metu rekomenduojama duot tik  unsure.gif


as ir kazkaip neduociau dar marinuotu.. smile.gif

ir siaip maniskis ner labai daug ko isragaves dar
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2013 02 18, 20:54)
Mes einam Gelezinio Vilko g, ten ir i leliuka einam grupe, mums ten arciausiai  4u.gif

del marinuotu produktu, tai kazkaip skaiciau, kad nuo 3 metu rekomenduojama duot tik  unsure.gif

Kodel tau taip anksti i darba?  g.gif Juk Gyciui dar nebus metukai  unsure.gif


o kiek pas jus lelių? pas mus du kol kas, tai nuobodoka... Gyčiui baisiai sunku ten ramiai nusėdėt, bet kai lyčnai einu tai dzin:)

Su tais burokėliais tai kadangi neturėjau paprastų, norėjos pabandyt ką naujo tai ir pabandėm.. nu nieko.. gerai buvo.. nei bėrė, nei pilvuko pūtė g.gif gal ir per anksti daviau, bet surizikavau...

O man kaip rezidentei yr akademinės atostogos metam tik.. ir tai ėjau vėliau į dekretą dviem savaitėm kad ilgiau su mažium pabūčiau..

domiuosi privačiais darželiais db.. kaip manot alternatyva auklei?
Atsakyti
karsta.gif paskaičiau dabar jūsų postus, pasirodo ne mano vienos vaikas nevalgo po 200ml...ne aš viena pilu lauk košes...ir ne mano vienos vaikas dar nelabai kramto... Vadinasi viskas - normoj rolleyes.gif
Dabar kelias dienas duoniukus valgo, tai atrodo geriau sekasi nei su sausainiais. Sausainius kanda ir spjaudo doh.gif

Labas vakaras 4u.gif
Atsakyti