Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif wub.gif wub.gif wub.gif

tai aš tuomet suregistruosiu visas biggrin.gif
įsijungsu šitą temą net šilta, malonu pasidarė blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif

Seku visus ivykius, tik pasisakyti ko tai nera noro..., tad sveikinuosi naujoj temoj 4u.gif
Atsakyti
Nu ka mano cepelinai verda thumbup.gif thumbup.gif reiktu dar eit apsikuopt smile.gif jegu antpludis uzpuole biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asarele02 @ 2013 02 18, 13:54)
Nu ka mano cepelinai verda  thumbup.gif  thumbup.gif reiktu dar eit apsikuopt smile.gif jegu antpludis uzpuole biggrin.gif

Aš nuo ryto drabužių spintą savo verčiu biggrin.gif nes irgi jėgų antplūdis kažkoks atsirado, tai ėmiausi darbo kol nedingo... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MRT @ 2013 02 18, 16:04)
Aš nuo ryto drabužių spintą savo verčiu biggrin.gif nes irgi jėgų antplūdis kažkoks atsirado, tai ėmiausi darbo kol nedingo...  lotuliukas.gif


ir man reikia išsikopti doh.gif yra jau tokių kur metus stovi ir neapsivelku, tai nafik jo reikia schmoll.gif bet antplūdžio nėr lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif

O man kažko apsukos sumažėję,nu nieko nespėju doh.gif Nors ne,spėt viską spėju,pasidarau,tik kompui laiko nebelieka biggrin.gif

Vakar buvau su panom vakare pasisėdėt,tai gryžau tik apie 22.30val,merginos jau miegojo,o b su sidru laukė wub.gif Ech,kaip gerai pailsėjau thumbup.gif
Atsakyti
Lab a diena,
Nors ir esu naujokė, bet jungiuosi į jūsų būrį naujoj temutėj. 4u.gif
Atsakyti
Mano pc pakrovejas nusprogo. Tvarkausi namus bo barakas didelis.
Atsakyti
nu bites darbininkes. as savo siuvinius ardau. siuveja is sudegusio teatro doh.gif
gerai, kad Mb atlaidus mano "hobiams".
Atsakyti
laaaaaaaabaaaaaaaaas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 02 18, 14:48)
nu bites darbininkes. as savo siuvinius ardau. siuveja is sudegusio teatro  doh.gif
gerai, kad Mb atlaidus mano "hobiams".

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Gerai,kad neveja iš namų su visa siuvimo mašina lotuliukas.gif

Kam čia idėjų stoka gaminant vaikui maistą? Prašom,dalinuosi Mažylių receptai 4u.gif buvau skype įmetus,bet turbūt neužviksavot ax.gif
Atsakyti
sveikos wink.gif gryztu ir as i seima wub.gif
Atsakyti