Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

QUOTE(divėja @ 2013 04 05, 13:22)
Sveikos 4u.gif

Viskas čia OK  mirksiukas.gif  Juk kiekviena renkasi kur jai smagiau bendrauti  smile.gif

O mum jau praėjo vėjaraupiai,tai ramu bus  thumbup.gif

Per Velykas išaugino du viršutinius dantukus,turi jau 4 viso  biggrin.gif  Ir dar kokie trys pakeliui karsta.gif seilėtekis baisus doh.gif  O dar vyresnėlė slogą iš darželio partempė,tai biškį linksminamės. Bet šiaip viskas gerai  smile.gif

kap laukiam ir mes tu danciu, bet kolkas neturim nei vieno dar unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Prisiduodu ir aš čia biggrin.gif Esam sveiki ir dantis daiginam ne po vieną o po tris, per velykas dar du pasirodė, jau 9 yra thumbup.gif
Ir va vyrukas šiandien ropoti pradėjo thumbup.gif pirmiausia eiti pradėjo vedamas, tada šliaužioti, ir ropoti biggrin.gif atsitoja tik laikydamasis už ko nors, pirmiausią pakelia šikniuką ir laikosi pasirėmęs rankomis, o tada žiūriu už ko nusitvert arba atsiklaupia ir tada stveriasi ir stojasi biggrin.gif man taip juokinga kartais būna bet kartu ir miela wub.gif šiandien ant lovos iki mb žengė porą žingsnių wub.gif ot mokom vaiką ant lovos vaikščiot doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DropByDrop @ 2013 04 05, 23:50)
man taip juokinga kartais būna bet kartu ir miela  wub.gif  šiandien ant lovos iki mb žengė porą žingsnių  wub.gif ot mokom vaiką ant lovos vaikščiot  doh.gif

musu irgi ant lovos tvirciausiai stovi, o ropot gan senai ropoja, tai man del to taip grazu, ba buna taip greit praskuta, tap tap tap, nes pirmoji taip ir nemokejo sliauze ir iskart stojo eit, o si va varo, sakau gal reik i ropotoju konkursa uzrasyt biggrin.gif ypac kai supyksta labai stipriai pavaro biggrin.gif o tep tai stalciu ir vonios maniake pasidare, jei ne i stalcius tai i vonia verzias biggrin.gif
Atsakyti
labukas,

sakot reikia prisiduoti biggrin.gif

mes irgi dantuku iki lygiai 10 menesiu neturejome, tai kai dygo per menesi, tai cieli 4 4u.gif ir dar du kalasi ax.gif

vakar irgi pirma karta atsistojo lovyteje isikibus i sona thumbup.gif o siaip gera pupa, valgo, pazurzia, bet tai dantys dygsta, yoac megsta kuistis pas vaikus kambaryje, labai juos myli, o ir broliai labai ja dziaugiasi ax.gif

vakar grizo vodurinelis is Kauno po keliu dienu, tai kaip ji dziaugesi pamacius, kad tranke per galva su rankytem lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(DropByDrop @ 2013 04 05, 22:50)
Sveikos  4u.gif
Prisiduodu ir aš čia  biggrin.gif  Esam sveiki ir dantis daiginam ne po vieną o po tris, per velykas dar du pasirodė, jau 9 yra  thumbup.gif
Ir va vyrukas šiandien ropoti pradėjo  thumbup.gif pirmiausia eiti pradėjo vedamas, tada šliaužioti, ir ropoti biggrin.gif atsitoja tik laikydamasis už ko nors, pirmiausią pakelia šikniuką ir laikosi pasirėmęs rankomis, o tada žiūriu už ko nusitvert arba atsiklaupia ir tada stveriasi ir stojasi  biggrin.gif  man taip juokinga kartais būna bet kartu ir miela  wub.gif  šiandien ant lovos iki mb žengė porą žingsnių  wub.gif ot mokom vaiką ant lovos vaikščiot  doh.gif

Oooooooo,sveikinam Rytuką 4u.gif

Mano Greta irgi ant lovos jaučiasi drąsiausiai,nebijo krist ir užsigaut thumbup.gif Užvakar irgi pati niekur nesilaikydama žengė du žingsnius ir nugriuvo thumbup.gif O ant grindų bijo,bijo,nes jau žino,kad užsigaut gali unsure.gif Ropodama sugeba paslyst ir veiduką užsigaut doh.gif

Burnos dar šiandien neapžiūrėjau,nežianau ar ten pagausėjimas yra biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamukai 4u.gif

Kokie visi šaunuoliukai thumbup.gif thumbup.gif kaip smagu kai pas juos tų pasiekimų kasdien vis daugiau.. o mes su mb kai maži vaikai plojam kai Gytis "atranda" skylę/bambą/rankas/kojas/kitas kūno dalis/šukuoja save ir mus ir t.t. nerealu wub.gif o dėl judėjimo, tai per Velykas pradėjo jau normaliai vaikščiot per kambary ir atgal, nesilaikydamas nuo grindų atsistoja.. toks mažas grybukas.. plepa daug, jei ko nori sako "da" ir tiesia rankytę ar laukia išsižiojęs kasniuko lotuliukas.gif išdykėlis juodai wub.gif galėtų tik miegot normaliai ir būtų viskas čiki.

QUOTE(Elenna @ 2013 04 06, 00:40)
musu irgi ant lovos tvirciausiai stovi, o ropot gan senai ropoja, tai man del to taip grazu, ba buna taip greit praskuta, tap tap tap, nes pirmoji taip ir nemokejo sliauze ir iskart stojo eit, o si va varo, sakau gal reik i ropotoju konkursa uzrasyt biggrin.gif  ypac kai supyksta labai stipriai pavaro  biggrin.gif o tep tai stalciu ir vonios maniake pasidare, jei ne i stalcius tai i vonia verzias  biggrin.gif


man irgi buvo tokių minčių kilę, nes kažkas siūlė lotuliukas.gif tik nesidomėjau kur ir kada tokie rengiami.. būtų labai smagu lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 04 06, 18:06-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 04 06, 18:06)
Sveikos mamukai 4u.gif

Kokie visi šaunuoliukai thumbup.gif  thumbup.gif  kaip smagu kai pas juos tų pasiekimų kasdien vis daugiau.. o mes su mb kai maži vaikai plojam kai Gytis "atranda" skylę/bambą/rankas/kojas/kitas kūno dalis/šukuoja save ir mus ir t.t. nerealu wub.gif o dėl judėjimo, tai per Velykas pradėjo jau normaliai vaikščiot per kambary ir atgal, nesilaikydamas nuo grindų atsistoja.. toks mažas grybukas.. plepa daug, jei ko nori sako "da" ir tiesia rankytę ar laukia išsižiojęs kasniuko lotuliukas.gif išdykėlis juodai wub.gif galėtų tik miegot normaliai ir būtų viskas čiki.
man irgi buvo tokių minčių kilę, nes kažkas siūlė lotuliukas.gif tik nesidomėjau kur ir kada tokie rengiami.. būtų labai smagu lotuliukas.gif

tikrai daba tokie faini, pats ir smagumas ir durnumas visur lenda nori, jei negauna zyzia, musiske tai juokingai bando pati save rengti siandi kojine kad deda kad deda ant kojos ir niekaip kad supyko trenke i sona biggrin.gif arba buna sese ja rengia deda kepures juostas galvos, visokius bandus sega, tai ir pati ji taip graziai ima ir ant galvytes dedas biggrin.gif
o vaiksciot dar neskuba,tik kur jaucia kad saugu ir pasilaikant nors buna uzsimirsus ilgai isstovi, kaip fainai kuriu jau zengia, anksti ir fab maciau mazius pradejo wub.gif mano tai pirmoji su metais, tai ir si turbut taip pat smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Uz visu naujus ir pazengusius pasiekimus 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mes dantu neturim NE VIENO biggrin.gif Pradejom neperseniausiai tik gumuleliais kose ritinti, nes taip ziaugciodavo. Ropojam seniai, einam aplink baldus seniai, bet savarankisku zingsniuku manau teks palaukti. Bet paskutiniu dienu patobulejimas, kad kur laikosi prie baldu, pasileidzia ir stovi, lygsvara neblogai nulaiko, ir ir siaip nusileidimas ant zemes toks jau "protingesnis", letai tupt ir sedi, anksciau krisdavo ant siknos doh.gif Yra mandra mergina, labai jau pataikauja, kai duodi" velniu" iskart galva nulenkia, nosi suraukia ir issiviepia su bedante burnyte lotuliukas.gif
Naktim negalim skustis, nes jau miegam seniai visa nakti be valgymu, bijau ir girti, buvo per beveik visus metus naktu, kada snekedavo, bet taip jau kaip ir didzioji parpia nuo 20.00val iki 9.00, idomiai mums gavosi, laikrodis nors ir persisuko, bet miega ilgiau, nors rytai musu dazniausiai prasideda zadinimu, nes didziaja i darza vezt reikia doh.gif
Ka reikia sugalvoti gimtadieniui g.gif Noriu labai fotosesija padaryti, bet apdarus mandresnius reik jau ieskotis tada, pasimetus esu g.gif
Net sirdy idomiai keista, kad tuoj metai bus doh.gif kur laike tu begi...kur??? blink.gif
Eisim vidury balandzio pas kineze, ziures kaip tobulejam biggrin.gif Einam nes velai atsisedom, veliau atsistojom, tai liepia vis ateit kartas nuo karto..

Esu pasimetime: ejom gruodzio men i masazus, prie to pacio pripaise logopeda, ten kelis kartus buvom, zodziu paziurejo, kad mazai liezuvi kaisioja, sako ant ribos"skurele" kirpti liezuvelio ta pasaiteli nereikia. Nebejom daugiau, Veliau atejus i konsultacija pas kineze, vel nusiunte pas logopede, atsirado nauja, nauja makaluoja su savo saukstuku po ta burna, sako ojoj reikia pakirpti liezuveli, netars raidziu r, c, z, s ir t.t. ir isejau su tokia dilema, kol ejom pas viena, viskas ok, kita atsirado, sako reikiaaaa. TINKA ir visos kitos, gal kas esat susidure, ka daryt tokiu atveju, kai viena sako nereikia, kita reikia? doh.gif Kad pas mus nelabai normalaus to trecio neatrasi kur pasikonsultuoti, galvoju, gal pas chirurga privaciai nueiti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aš mama: 06 balandžio 2013 - 20:13
QUOTE(Aš mama @ 2013 04 06, 20:04)
Esu pasimetime: ejom gruodzio men i masazus, prie to pacio pripaise logopeda, ten kelis kartus buvom, zodziu paziurejo, kad mazai liezuvi kaisioja, sako ant ribos"skurele" kirpti liezuvelio ta pasaiteli nereikia. Nebejom daugiau, Veliau atejus i konsultacija pas kineze, vel nusiunte pas logopede, atsirado nauja, nauja makaluoja su savo saukstuku po ta burna, sako ojoj reikia pakirpti liezuveli, netars raidziu r, c, z, s ir t.t. ir isejau su tokia dilema, kol ejom pas viena, viskas ok, kita atsirado, sako reikiaaaa. TINKA ir visos kitos, gal kas esat susidure, ka daryt tokiu atveju, kai viena sako nereikia, kita reikia? doh.gif  Kad pas mus nelabai normalaus to trecio neatrasi kur pasikonsultuoti, galvoju, gal pas chirurga privaciai nueiti g.gif

oj zinok. as nesusidurus. tiksliau duriuosi dabar su Algirdu. nes labai daug garsu netaria. PPT logopede prirase burnos chirurgo konsultacija del pasaitelio, bet va poliklinikoj, kur dabar einam i mokamas pamokas (bo nemokamu eile nezinia kada bus, o mums laikas jau labai groja su tiek bedu), sako tikrai nereik, nes kelia jis ta liezuvi. pasitikrint galima nebent caksejimu. Kestutis caksi kaip arkliukas, jei jam pacaksi. tada matau, kad keliasi tas liezuvis.
siaip, kerpa arba labai maziems, kai negali zysti arba jau 7-8 metu. man paciai kirptas gal 8 m. bet man del ploksteles reikejo, tikrai ne del tarimo.
as sakyciau luktelk, nu bus beda su garsais ir negales logopedes istraukt tu garsu, tada ir kirpsit.

laba diena,

atiminejam papa. tiksliau atemiau jau. Kestutis saunuolis, sianakt va isvis tik 6 keles, jau ir misinukas draugas. bet mano papai tai durniuoja. geriu vaistus ir tikiuos, kad kada nors sita baisi bukle praeis.

o siaip Kestulys nu labai ciotkas vaikas. tik va jau pavydo scenas kelia. dickiai artyn prieit negali, iskart atvaro ir staugia reikalaudamas ji imt. naglai gali ir pas kitas mamas isiprasyt, Klauzada su Benuku buvo kavos, tai reikejo matyt, kaip vaikinas mano pas teta i glebi prasesi ir Bena stume.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 04 07, 10:25)
oj zinok. as nesusidurus. tiksliau duriuosi dabar su Algirdu. nes labai daug garsu netaria. PPT logopede prirase burnos chirurgo konsultacija del pasaitelio, bet va poliklinikoj, kur dabar einam i mokamas pamokas (bo nemokamu eile nezinia kada bus, o mums laikas jau labai groja su tiek bedu), sako tikrai nereik, nes kelia jis ta liezuvi. pasitikrint galima nebent caksejimu. Kestutis caksi kaip arkliukas, jei jam pacaksi. tada matau, kad keliasi tas liezuvis.
siaip, kerpa arba labai maziems, kai negali zysti arba jau 7-8 metu. man paciai kirptas gal 8 m. bet man del ploksteles reikejo, tikrai ne del tarimo.
as sakyciau luktelk, nu bus beda su garsais ir negales logopedes istraukt tu garsu, tada ir kirpsit.

laba diena,

atiminejam papa. tiksliau atemiau jau. Kestutis saunuolis, sianakt va isvis tik 6 keles, jau ir misinukas draugas. bet mano papai tai durniuoja. geriu vaistus ir tikiuos, kad kada nors sita baisi bukle praeis.

o siaip Kestulys nu labai ciotkas vaikas. tik va jau pavydo scenas kelia. dickiai artyn prieit negali, iskart atvaro ir staugia reikalaudamas ji imt. naglai gali ir pas kitas mamas isiprasyt, Klauzada su Benuku buvo kavos, tai reikejo matyt, kaip vaikinas mano pas teta i glebi prasesi ir Bena stume.

aciu uz atsakyma 4u.gif
Kodel nebenorejai maitinti?del dantuku?mes kai ne vieno neturim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 04 07, 11:25)
oj zinok. as nesusidurus. tiksliau duriuosi dabar su Algirdu. nes labai daug garsu netaria. PPT logopede prirase burnos chirurgo konsultacija del pasaitelio, bet va poliklinikoj, kur dabar einam i mokamas pamokas (bo nemokamu eile nezinia kada bus, o mums laikas jau labai groja su tiek bedu), sako tikrai nereik, nes kelia jis ta liezuvi. pasitikrint galima nebent caksejimu. Kestutis caksi kaip arkliukas, jei jam pacaksi. tada matau, kad keliasi tas liezuvis.
siaip, kerpa arba labai maziems, kai negali zysti arba jau 7-8 metu. man paciai kirptas gal 8 m. bet man del ploksteles reikejo, tikrai ne del tarimo.
as sakyciau luktelk, nu bus beda su garsais ir negales logopedes istraukt tu garsu, tada ir kirpsit.

laba diena,

atiminejam papa. tiksliau atemiau jau. Kestutis saunuolis, sianakt va isvis tik 6 keles, jau ir misinukas draugas. bet mano papai tai durniuoja. geriu vaistus ir tikiuos, kad kada nors sita baisi bukle praeis.

o siaip Kestulys nu labai ciotkas vaikas. tik va jau pavydo scenas kelia. dickiai artyn prieit negali, iskart atvaro ir staugia reikalaudamas ji imt. naglai gali ir pas kitas mamas isiprasyt, Klauzada su Benuku buvo kavos, tai reikejo matyt, kaip vaikinas mano pas teta i glebi prasesi ir Bena stume.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif įsivaizduoju Benuko reakciją, kai jį nuo mamos stūmė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš mama @ 2013 04 07, 12:36)
aciu uz atsakyma  4u.gif
Kodel nebenorejai maitinti?del dantuku?mes kai ne vieno neturim biggrin.gif

ne tik. viskas i kruva susidejo, paciai su sveikata nelaba kas, kraujas saibom isejes, gelezies atsargos ant ribos. kelias naktis neblogai miegojo, tarp dantu matyt pertraukele, tai nutarem irm jauti uz ragu. o ir siaip planavau iki metu. nu man biski jau per daug, kai vaikas atvares rubus plesia ar pasako, kad duok mama, papa. ir siaip, prisiminus, kaip sunkiai man si kart maitinosi, tai sakyciau medalis ir taip priklauso.
Atsakyti