Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

QUOTE(MRT @ 2013 03 26, 10:25)
Labas rytas smile.gif
Šiandien jau trečias rytas, kaip mano vaikas su tempa, atsikėlė 37.9  doh.gif numušu, vėl pakyla, vėl mušu - vėl kyla...  doh.gif daugiau nieko nėra, nei slogos, nei kosulio, nei kažko kito...kas čia prie mūsų prilipo, tridienė??? kada bėrimo laukt - ketvirtą parą?  g.gif


O kam tu tokia tempe musi? Su kiek nuomoniu susiduriau, tik nuo 38,5. Reikia leisti paciam organizmui kovoti. Paskutini karta kai abiem vaikams kas 2 val. kilo iki 39,0, tai gydytoja liepe net iki 39 laukti, jei vaikas nevangus.
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2013 03 26, 12:30)
4u.gif

O mano mažei vėjaraupiai doh.gif  Tikėjausi praslyst lengviau nei su didžiaja,bet nepasisekė.Išberta visur ir daug,net burnytėj verysad.gif

As mama,kaip jūsų vėjaraupiai????

Aš irgi noriu i meetą,bet nežinau kaip reiktų atvažiuoti.Dar mastau ax.gif


Sveika 4u.gif
Kiek dienu praejo nuo didziosios? Mums po 15 dienos nuo seses sirgimo mazajai islindo pirmas puskis doh.gif
Musu vejaraupiai jau atia, siandien jau 16 dienu praejo, bet sunkiausia buvo tai 2-3 dienos, o naktis ziauri bemiege buvo 2-a, tiesiog verke be perstojo... Dabar ramu, kad praejo, bet vaje.
Laikykites, linkiu lengviau nei mums, nes iskente labai mazoji. Sunki forma buvo blink.gif
Dantu neturim ne vieno, kur jie? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš mama @ 2013 03 26, 20:57)
Sveika  4u.gif
Kiek dienu praejo nuo didziosios? Mums po 15 dienos nuo seses sirgimo mazajai islindo pirmas puskis  doh.gif
Musu vejaraupiai jau atia, siandien jau 16 dienu praejo, bet sunkiausia buvo tai 2-3 dienos, o naktis ziauri bemiege buvo 2-a, tiesiog verke be perstojo... Dabar ramu, kad praejo, bet vaje.
Laikykites, linkiu lengviau nei mums, nes iskente labai mazoji. Sunki forma buvo  blink.gif
Dantu neturim ne vieno, kur jie? biggrin.gif

PAs mus po 14 dienų parėjo.Sunki ši naktis buvo ir diena karsta.gif Nusiteikus dar vienai bemiegei doh.gif Bet žinau,kad viskas tuoj baigsis smile.gif
Nėr mum lengvai,o tikėjausi...
Atsakyti
QUOTE(Fishi @ 2013 03 26, 20:42)
O kam tu tokia tempe musi? Su kiek nuomoniu susiduriau, tik nuo 38,5. Reikia leisti paciam organizmui kovoti. Paskutini karta kai abiem vaikams kas 2 val. kilo iki 39,0, tai gydytoja liepe net iki 39 laukti, jei vaikas nevangus.

nu mano pediatre nuo 38 must jau rekomenduoja. bet mes visad i vaika ziurim ir kai jau zinom, kaip dickiai i tempas reaguoja, tai buna, kad ir 37.9 pries nakti musam. sunkiai mano bernai tempas pakelia, nebut vyrai. o jau pirmas uzkilimas tai isvis svieto pabaiga, kai viska skauda ir viskas blogai.

nu paskaicius cia vejaraupiu istoriju, o dar drauges ispudziu, kai jos didzioji 8 - meet neturejo ant kuno vietos be spuogo ir gavo antivirusinius avistus kazkokius, labai tikiuos, kad spesim Kestuti paskiepyt nuo sitokio 'gerio". didieji skiepyti, tai ramu.

buvom siandien TA- 10.2 kg ir 75 cm. standratinis metinukas.
Atsakyti
QUOTE(Fishi @ 2013 03 26, 20:42)
O kam tu tokia tempe musi? Su kiek nuomoniu susiduriau, tik nuo 38,5. Reikia leisti paciam organizmui kovoti. Paskutini karta kai abiem vaikams kas 2 val. kilo iki 39,0, tai gydytoja liepe net iki 39 laukti, jei vaikas nevangus.

Tokios nemušiau, laukdavau, mušiau kai buvo 38.3 unsure.gif ... gydytoja sakė mušti nuo 38...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Man gyd. be 38,5 sake nemusinet. Tai pagal vaika ziuriu, kartais ir prie 38 musu, jei matau kad labai bloga ir sunku jam. Taip tai visai gerai pakelia temperatura mazasis, uztai didysis (vyras mano smile.gif ) visai nepakelia doh.gif jam 36,8 jau yra temperatura, leipeja, dejuoja atsigules, vaistus ryja doh.gif O sako vyrai stiprioji lytis biggrin.gif
Atsakyti
Mielos, brangios, grazios ir ismintingos,
tikiuosi ir Jums Velyku rytas isauso siltas, jaukus, vaiku buciniais nuseiliotas, vyru apkabinimais apdovanotas. Sveikatos jums ir jusu seimoms, kantrybes dirbant nelengva mamos darba, uzsispyrimo siekiant savo svajoniu ir ramybes sirdyje bei namuose.
nu ir pavasario pagaliau. auuuuu, ateik...
Atsakyti
nu va ir as jus suradau bet kaip idomiai nauji namai seni veidai ir dar kiek bigsmile.gif beveik visos stebuklingai parsirado, o dinge buvo kaip i vandeni blink.gif ko dabar mandros senus namucius palikot biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(MRT @ 2013 03 25, 12:54)
Sveikos mamos  4u.gif ,

š.m. gegužės 23 dieną organizuojamas visų gegužiukų Grand Meetas friends.gif 
Vieta: Kėdainių raj., Akmenių dvaras.
Šiuo metu registruojam mamas, kad maždaug žinotume dalyvaujančių skaičių...
Kas norėtumėt ir planuotumėt dalyvauti - rašykite man AŽ - papasakosiu plačiau...

i meeta kaip noriu ir kedainiai as uz man patogu drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 03 balandžio 2013 - 21:46
QUOTE(Elenna @ 2013 04 03, 21:51)
nu va ir as jus suradau bet kaip idomiai nauji namai seni veidai ir dar kiek  bigsmile.gif beveik visos stebuklingai parsirado, o dinge buvo kaip i vandeni  blink.gif  ko dabar mandros senus namucius palikot biggrin.gif
Papildyta:

i meeta kaip noriu ir kedainiai as uz man patogu  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

nu siaip jau simta metu i geguzinukes nelindus ir visu peripetiju beigi razborkiu neskaicius imt va taip ir atviru tekstu zmones izeidinet tai sakyciau irgi mandrumas.
jei zmones susikure tema kitur, vadinas turejo tam priezasciu, kurios beje buvo labai akivaizdzios. bet kai i tema isokama po simto metu, tai viskas velgi kitaip atrodo.

del meeto, tai prasom MRT prisiduot, jinai registruoja.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 04 04, 18:29)
nu siaip jau simta metu i geguzinukes nelindus ir visu peripetiju beigi razborkiu neskaicius imt va taip ir atviru tekstu zmones izeidinet tai sakyciau irgi mandrumas.
jei zmones susikure tema kitur, vadinas turejo tam priezasciu, kurios beje buvo labai akivaizdzios. bet kai i tema isokama po simto metu, tai viskas velgi kitaip atrodo.

del meeto, tai prasom MRT prisiduot, jinai registruoja.

jezusmarija kam taip giliai i sirdy g.gif sitaip dabar isizeisti del juoko biggrin.gif nu ne 8 metu senumo bet perskaicius kas buvo idomu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elenna: 05 balandžio 2013 - 12:03
Sveikos 4u.gif

Viskas čia OK mirksiukas.gif Juk kiekviena renkasi kur jai smagiau bendrauti smile.gif

O mum jau praėjo vėjaraupiai,tai ramu bus thumbup.gif

Per Velykas išaugino du viršutinius dantukus,turi jau 4 viso biggrin.gif Ir dar kokie trys pakeliui karsta.gif seilėtekis baisus doh.gif O dar vyresnėlė slogą iš darželio partempė,tai biškį linksminamės. Bet šiaip viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Seniai bebuvau čia...
Tai va, visgi pasirodo mum buvo tridienė - po trijų parų nukrito temperatūra, o ketvirtą/penktą dieną išbėrė... smile.gif
Dantų daugiau neturim, vis dar tuos pačius du... g.gif užtatai mergina per Velykas (pagaliau!) sumąstė pati atsistoti, o nuo antradienio jau ir ropoja... bigsmile.gif tai daba tik spėju gaudyt... biggrin.gif
QUOTE(Elenna @ 2013 04 03, 21:51)
i meeta kaip noriu ir kedainiai as uz man patogu  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Prašom parašyti AŽ kas dalyvaus, kiek vaikučių ir t.t. 4u.gif smile.gif
Atsakyti