Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

labukas akinukus gausim jau pirmadieni tai ziuresim kaip cia mums seksis prie ju priprasti visiems.dukryte ismoko sakyti mama tai dabar kai tik nori miego,pieno ar valgyti saukia mama arba jei tik kur iseinu ir ji nebemato manes wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamos 4u.gif ,

š.m. gegužės 23 dieną organizuojamas visų gegužiukų Grand Meetas friends.gif
Vieta: Kėdainių raj., Akmenių dvaras.
Šiuo metu registruojam mamas, kad maždaug žinotume dalyvaujančių skaičių...
Kas norėtumėt ir planuotumėt dalyvauti - rašykite man AŽ - papasakosiu plačiau...
Atsakyti
QUOTE(katute422 @ 2013 03 23, 11:45)
labukas akinukus gausim jau pirmadieni tai ziuresim kaip cia mums seksis prie ju priprasti visiems.dukryte ismoko sakyti mama tai dabar kai tik nori miego,pieno ar valgyti saukia mama arba jei tik kur iseinu ir ji nebemato manes wub.gif


kaip sekas pirmą dieną su akinukais?
QUOTE(MRT @ 2013 03 25, 12:54)
Sveikos mamos  4u.gif ,

š.m. gegužės 23 dieną organizuojamas visų gegužiukų Grand Meetas friends.gif 
Vieta: Kėdainių raj., Akmenių dvaras.
Šiuo metu registruojam mamas, kad maždaug žinotume dalyvaujančių skaičių...
Kas norėtumėt ir planuotumėt dalyvauti - rašykite man AŽ - papasakosiu plačiau...

thumbup.gif
Atsakyti
labuks siandien dar nedejau nes dukrytei ir taip daug streso buvo,galvojau suvazinesiu kol miega pasiimti akinius be jos ir palikau mociutei daboti,o ji kaip nujausdama kad isejau greit ir prabudo tai sake verke,kai grizau tai tik zirze bet mane pamacius iskart i asaras isikibo ir net paleisti nenorejo. matyt issigando kad prabudus nei mamos nei tecio nebuvo.o ir taip kelias dienas dirglesne yra. matai man sake reikia sulasinti lasiukus ir po pusvalandzio uzdeti akinukus tai kai ji taip verke tai sulasinti nejo.nes taip kaip maitinu tai ji ar kedutej sedi, ar vaikstuke ar ant lovos o sikart niekas netiko tik ant keliu pas mane ir isikibus, jei tik pabandau paguldyti ar pasodinti asaros baisines.



i grand meeta noreciau ale transporto neturiu tai nebus kaip ir nuvaziuoti, nebent jei kas galetu kartu pasiimti ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif As ir sakau kur jus cia visos pradingot, anoj temutej vos kelios mamytes beliko ax.gif ar priimsit i savo ratuka? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2013 03 25, 20:37)
Sveikos mamytes  4u.gif  As ir sakau kur jus cia visos pradingot, anoj temutej vos kelios mamytes beliko  ax.gif ar priimsit i savo ratuka?  ax.gif

jei prie kaliu intriganciu jungtis nebaisu, priimsim. mirksiukas.gif

labas rytas,
ar cia tik mano vaikas su saules sviesa kelias, ar dar yra tokiu "laiminguju"?
Atsakyti
labas rytas yra yra tokiu tik pavalge ir dar nuluzo kokiai valndai gal trumpiau smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Šiandien jau trečias rytas, kaip mano vaikas su tempa, atsikėlė 37.9 doh.gif numušu, vėl pakyla, vėl mušu - vėl kyla... doh.gif daugiau nieko nėra, nei slogos, nei kosulio, nei kažko kito...kas čia prie mūsų prilipo, tridienė??? kada bėrimo laukt - ketvirtą parą? g.gif
QUOTE(Albe69 @ 2013 03 25, 20:37)
Sveikos mamytes  4u.gif  As ir sakau kur jus cia visos pradingot, anoj temutej vos kelios mamytes beliko  ax.gif ar priimsit i savo ratuka?  ax.gif

Sveika, aišku priimsim wink.gif 4u.gif
QUOTE(Tinka @ 2013 03 26, 07:47)
ar cia tik mano vaikas su saules sviesa kelias, ar dar yra tokiu "laiminguju"?

Oho koks ankstyvas žentelis bigsmile.gif Urtė mėgėja pamiegoti ilgėliau... biggrin.gif
QUOTE(katute422 @ 2013 03 25, 20:37)
i grand meeta noreciau ale transporto neturiu tai nebus kaip ir nuvaziuoti, nebent jei kas galetu kartu pasiimti ax.gif

Nepamenu, o tu iš Kauno, ar ne? blush2.gif tai manau reiks kažką sugalvot, bus gi čia važiuojančių.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MRT: 26 kovo 2013 - 09:33
4u.gif

O mano mažei vėjaraupiai doh.gif Tikėjausi praslyst lengviau nei su didžiaja,bet nepasisekė.Išberta visur ir daug,net burnytėj verysad.gif

As mama,kaip jūsų vėjaraupiai????

Aš irgi noriu i meetą,bet nežinau kaip reiktų atvažiuoti.Dar mastau ax.gif
Atsakyti
taip as is kauno po truputi bandom deveti akinukus, bet kol kas buna tik vaikstukyje arba pas mama ant ranku, o uzdengus akytes buti nenori, o man reikia i diena po 1 val dengti viena o paskui kita aki
Atsakyti
QUOTE(Albe69 @ 2013 03 25, 21:37)
Sveikos mamytes  4u.gif  As ir sakau kur jus cia visos pradingot, anoj temutej vos kelios mamytes beliko  ax.gif ar priimsit i savo ratuka?  ax.gif


4u.gif 4u.gif
QUOTE(Tinka @ 2013 03 26, 08:47)
jei prie kaliu intriganciu  jungtis nebaisu, priimsim.  mirksiukas.gif

labas rytas,
ar cia tik mano vaikas su saules sviesa kelias, ar dar yra tokiu "laiminguju"?


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tikrai ne tavo vienas.. bijau aš to laikrodžio sukimo, nes po penkių reiks keltis doh.gif
QUOTE(divėja @ 2013 03 26, 13:30)
4u.gif

O mano mažei vėjaraupiai doh.gif  Tikėjausi praslyst lengviau nei su didžiaja,bet nepasisekė.Išberta visur ir daug,net burnytėj verysad.gif

Aš irgi noriu i meetą,bet nežinau kaip reiktų atvažiuoti.Dar mastau ax.gif

vargšiukė verysad.gif jamk baliončiką 4u.gif 4u.gif

QUOTE(katute422 @ 2013 03 26, 15:57)
taip as is kauno po truputi bandom deveti akinukus, bet kol kas buna tik vaikstukyje arba pas mama ant ranku, o uzdengus akytes buti nenori, o man reikia i diena po 1 val dengti viena o paskui kita aki

priprasit, aukščiau nosį, mamuk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 03 26, 07:47)
jei prie kaliu intriganciu  jungtis nebaisu, priimsim.  mirksiukas.gif

labas rytas,
ar cia tik mano vaikas su saules sviesa kelias, ar dar yra tokiu "laiminguju"?

Nelabai as cia tokiu matau tai nebaisu 4u.gif

Mano vaikis apie 6-6,30 val kelias pastaruoju metu irgi smile.gif
Atsakyti