Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

QUOTE(Aš mama @ 2013 03 14, 08:41)
Labas rytas,

nu ka vargstam su vejaraupiais

Labas 4u.gif

Eina sau tie vėjaraupiai doh.gif Mano vyresnėlė jau kankinasi 4 tą parą.Tai šiandien jau net nebetepiau,nes spuogiukų nedaugėja.Tempa jai laikosi 37,5.,tik vieną vakarą buvo užkilus iki 38,9. Bet jau jau ... O dėl mažės irgi jau bijau.Kažkaip norisi,kad greičiau pradėtų sirgt ir spėtume iki Velykų pasveikti.Ale bus kaip bus,nes vyresnėlė lygiai po 21d po kontakto su sergančiu susirgo. Jos daržely visa grupė baigia persirgt,ot užnešė kažkas zarazą doh.gif

O tavo mažoji pirmiau pasigavo? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2013 03 14, 12:36)
Labas  4u.gif

Eina sau tie vėjaraupiai doh.gif  Mano vyresnėlė jau kankinasi 4 tą parą.Tai šiandien jau net nebetepiau,nes spuogiukų nedaugėja.Tempa jai laikosi 37,5.,tik vieną vakarą buvo užkilus iki 38,9. Bet jau jau ...  O dėl mažės irgi jau bijau.Kažkaip norisi,kad greičiau pradėtų sirgt ir spėtume iki Velykų pasveikti.Ale bus kaip bus,nes vyresnėlė lygiai po 21d po kontakto su sergančiu susirgo.  Jos daržely visa grupė baigia persirgt,ot užnešė kažkas zarazą doh.gif

O tavo mažoji pirmiau pasigavo? unsure.gif

Mazoji musu siandien 4 para, bet jau vaikas bent zvalus, zaisti jau nori, puskiai jau susproge, keli nauji, mes net turim tarpupirsciuose,delniukuose, ant peduciu, ant akies voku, akys uztinusios doh.gif Zodziu be galo sunkiai mazajai, db nuejo pogulio, bet temp nebuvo, pamatavau pries miega.
Mums vejaraupius parnese sese is darzelio, tiksliau darzelyje vyrauja vejaraupiai, pamaciau viena berniuka kad su puskiais mama issivede, tai po 7 dienu didzioji susirgo, manaiu kad baisiai jau jai, nes puskiu labai daug buvo, bet db supratau, kad jai gelytes.O mazoji uzsikrete po 15 dienu, nuo sese susirgimo. Jau buvau besidziaugianti, kad gal praslysim, bet seimiste sake, kad retas atvejis iki metu, bet jei uzsikresit, tai lengva forma.... nieko sau lengva forma, kai nuo liezuvio, pacios visos burnytes, ausu, akies voku, tarpupirsciu, lyties organu, jau nesnekant apie visa kuneli, turbut 75% odos yra vejaraupiai, tai mums sunki forma, bet aciu D, kad jau gereja, nes kai atsibudo zvali, net sirdis pradejo dainuot smile.gif Ideciau foto, bijau siurpinti kitas mamas, nes atrodom baisiai blink.gif
Linkiu jusm pasveikti, ir kad mazoji praslystu, jei ne, tai pacios lengviausios formos, nes mums tai doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš mama @ 2013 03 14, 13:20)
Mazoji musu siandien 4 para, bet jau vaikas bent zvalus, zaisti jau nori, puskiai jau susproge, keli nauji, mes net turim tarpupirsciuose,delniukuose, ant peduciu, ant akies voku, akys uztinusios doh.gif Zodziu be galo sunkiai mazajai, db nuejo pogulio, bet temp nebuvo, pamatavau pries miega.
Mums vejaraupius parnese sese is darzelio, tiksliau darzelyje vyrauja vejaraupiai, pamaciau viena berniuka kad su puskiais mama issivede, tai po 7 dienu didzioji susirgo, manaiu kad baisiai jau jai, nes puskiu labai daug buvo, bet db supratau, kad jai gelytes.O mazoji uzsikrete po 15 dienu, nuo sese susirgimo. Jau buvau besidziaugianti, kad gal praslysim, bet seimiste sake, kad retas atvejis iki metu, bet jei uzsikresit, tai lengva forma.... nieko sau lengva forma, kai nuo liezuvio, pacios visos burnytes, ausu, akies voku, tarpupirsciu, lyties organu, jau nesnekant apie visa kuneli, turbut 75% odos yra vejaraupiai, tai mums sunki forma, bet aciu D, kad jau gereja, nes kai atsibudo zvali, net sirdis pradejo dainuot  smile.gif Ideciau foto, bijau siurpinti kitas mamas, nes atrodom baisiai blink.gif
Linkiu jusm pasveikti, ir kad mazoji praslystu, jei ne, tai pacios lengviausios formos, nes mums tai doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif


Ojetus, laikykites 4u.gif Mano mazge nuo dickes vejaraupiais prasirgo jau nepamenu is tikruju kokio laiko, gal menesiuko ar dvieju doh.gif Irgi pusles buvo ant delnu, tarpupirsciu, peduciu, bet manau vis tik gelytes tik buvo, dickei tai smarkiai, kiek klyksmu ir kasymusi praejo doh.gif Ir dabar keli randukai ant veido like sad.gif Bet kadangi trys metukai dar tik, tikiuos kazkaip isnyks unsure.gif

Manau baisiausia jau praeity, dabar tik issigydyt ka uzderejot ir vel ateis sviesios dienos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš mama @ 2013 03 14, 13:20)
Mazoji musu siandien 4 para, bet jau vaikas bent zvalus, zaisti jau nori, puskiai jau susproge, keli nauji, mes net turim tarpupirsciuose,delniukuose, ant peduciu, ant akies voku, akys uztinusios doh.gif Zodziu be galo sunkiai mazajai, db nuejo pogulio, bet temp nebuvo, pamatavau pries miega.


Pas mus lygiai tas pats doh.gif Tų spuogelių pilna visur,net gerklėj doh.gif Bet jai skaudžiausia yra dupcėj pačioj ir putytėj verysad.gif Gaila vaiko....
Laukiu mažosios protrūkio ir viliuosi,kad jai bus lengviau unsure.gif

Maniškei irgi šiandien ketvirta diena ir lipa sienom jau thumbup.gif
Atsakyti
Visiems ligoniukams 4u.gif

Mums tai sunkiai dantys dygsta, pikta, irzli, o dantu nauu nematyt, bet net i burnyte neduoda nieko ikist verysad.gif valgo ir ziauriai prastai verysad.gif
Atsakyti
pas mus ir dantys dygsta bet kol kas valgo neblogai, tai nakciai kai reikia uzmigdyti tai baisu buna niekas nepadeda diena tai dar kazkaip nieko
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Siges, koookia fotkė čiotka bigsmile.gif
Mes gyvenam gerai, tfu tfu tfu nesergam, lyg tais dančius daiginam, tai būna, kad ir pazyziam... smile.gif o šiaip viskas ramiai po senovei biggrin.gif
TA nebuvę nuo gruodžio pradžios, ale vat norėjau eit šiandien, pasiskambinau į kliniką - tai pasakė su sveikais vaikais nėra ko rodytis, vėl kažkokia sergamumo banga, žmonių belekiek unsure.gif doh.gif tai žooodž ir susilaikėm nenuėję... biggrin.gif

Ligoniukams 4u.gif ir greičiau sveikit!
Atsakyti
QUOTE(MRT @ 2013 03 14, 22:26)
Sveikos smile.gif
Siges, koookia fotkė čiotka  bigsmile.gif
Mes gyvenam gerai, tfu tfu tfu  nesergam, lyg tais dančius daiginam, tai būna, kad ir pazyziam...  smile.gif o šiaip viskas ramiai po senovei  biggrin.gif
TA nebuvę nuo gruodžio pradžios, ale vat norėjau eit šiandien, pasiskambinau į kliniką - tai pasakė su sveikais vaikais nėra ko rodytis, vėl kažkokia sergamumo banga, žmonių belekiek  unsure.gif  doh.gif tai žooodž ir susilaikėm nenuėję...  biggrin.gif

Ligoniukams  4u.gif  ir greičiau sveikit!


Dar patraukiau puslapi aukstyn, pazet, kas per fotke lotuliukas.gif Aciu blush2.gif

O del bangos, man vasario menesi kazkas kazkur sake, kad kovo menesi pareis antra kokia tai sergamumo banga unsure.gif Tai kiba ir pareina jau huh.gif
Atsakyti
QUOTE(divėja @ 2013 03 14, 17:46)
Pas mus lygiai tas pats  doh.gif  Tų spuogelių pilna visur,net gerklėj doh.gif  Bet jai skaudžiausia yra dupcėj pačioj ir putytėj  verysad.gif  Gaila vaiko....
Laukiu mažosios protrūkio ir viliuosi,kad jai bus lengviau  unsure.gif

Maniškei irgi šiandien ketvirta diena ir lipa sienom jau  thumbup.gif


Del putytes labai mus gelbeja sausa pudra, arbas talkas AVENT'o, super, tik istepu, iskart kaip belgas rami smile.gif Blin nesikeikus, galejau anksciau brukstelt tau, nes su putyte vargom su didziaja labai, nedasuto, kad sita panaudot. Su mazaja sumasciau, ir labai pagelbejo thumbup.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif

Kurioms reikia 4u.gif Vieną ir sau jamu 4u.gif

Rytukui sloga, bet jau į pabaigą, ir užkimo vaikas, net verkt normaliai negali ir rėkti, taip gaila vaiko sad.gif jei nepagerės pirmadienį skambinsiu gyd, o antradienį taip ar taip eisim pasirodyt.

QUOTE(Siges @ 2013 03 14, 16:30)
Ojetus, laikykites  4u.gif Mano mazge nuo dickes vejaraupiais prasirgo jau nepamenu is tikruju kokio laiko, gal menesiuko ar dvieju  doh.gif Irgi pusles buvo ant delnu, tarpupirsciu, peduciu, bet manau vis tik gelytes tik buvo, dickei tai smarkiai, kiek klyksmu ir kasymusi praejo  doh.gif Ir dabar keli randukai ant veido like sad.gif Bet kadangi trys metukai dar tik, tikiuos kazkaip isnyks  unsure.gif

Manau baisiausia jau praeity, dabar tik issigydyt ka uzderejot ir vel ateis sviesios dienos  4u.gif

nu aš prasirgau vėjaraupiais iki metukų, tai vieną randą tikrai nuo vėjaraupių tarp antakių turiu, bent mama sakė kad nuo vėjaraupių ten. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DropByDrop @ 2013 03 16, 23:23)
nu aš prasirgau vėjaraupiais iki metukų, tai vieną randą tikrai nuo vėjaraupių tarp antakių turiu, bent mama sakė kad nuo vėjaraupių ten.  doh.gif


Tai matyt tada ir cia niekur nepranyks doh.gif unsure.gif Na bet kol uzaugs ir jei bus noro, bus gi visokie lazeriukai ir bla bla, tai kazkaip issiprosys g.gif Jei trukdys aisku huh.gif
Atsakyti
QUOTE(Siges @ 2013 03 17, 10:33)
Tai matyt tada ir cia niekur nepranyks  doh.gif  unsure.gif Na bet kol uzaugs ir jei bus noro, bus gi visokie lazeriukai ir bla bla, tai kazkaip issiprosys  g.gif Jei trukdys aisku huh.gif


manau nuo pačio rando gylio ir odos priklauso, nes pvz kur ant veido pas mažą buvo gana ryškūs keli randai nuo apdeginimo, tai dabar neryškiai jau ir tesimato. Tik tas nuo vėjaraupių kaip visi vadino reno ženklu ir kur nagu įsidrėskusi buvau likęs. Ot mama buvo, sakė gaila vaiko rikdyt buvo, tai retai nagus kirpo, o po nudegimo reikėjo žąsų taukais veida tepti, sakė irgi rėkiau, tai nekankino doh.gif
Atsakyti