Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

Sveiki mamukai !
Tik atrodo atvaziavom, o jau vel lagaminus kraunu...tik nzn kaip cia bus su kelione, nes mazoji pirma karta apsirgo. Nuo vakar baisingai kosti, neramu man, triedziu, nes kelione ant nosies, o vaikas serga...buvom sestafieni ryte pas budincia gyfytoja tai pasiule hecorali ir daug skysciu. Ta ir darau, tik negereja sad.gif vargse per miegus budinas nes springti pradeda per karkslus sad.gif ai pasiguodzisu...
Katute, kodel jums skyre akinukus?
Atsakyti
niu va sveikit greiciau 4u.gif 4u.gif

nes toleregyste 4 dioptrijos sake iki 3 neraso akiniu tik stebi, o virs raso as pasiskundziau gydytojai kad viena akyte pazvairuoja, bet tai kol priejom iki kliniku pas gydytoja, nes per gripu epidemija nevaziavau tai dabar lyg maziau zvairuoja, bet tipo del zvairavimo ir israse
Atsakyti
nai nai nai, vaiksto mano dziagsmas jau visai tvirtai. siandien uzmaciau, kad atsisedes atsitupe ir tada atsistojo nesilaikydamas i nieka. Vytauta aplenke kokiais 5 men. Algirdo sito pasiekimo nepamenu, ot mama.

beje, su Lietuvos gimtadieniu visas. mes jau atsventem, kartu su Vytauto 8 gimtadieniu. va koks musu vaikas proginis gavosi wub.gif kol nuo Gedimino boksto fejerverkus leido 15 nepriklausomybes metiniu proga, mes Vytauteli gimdem.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Seniai besilankiau.
Sloguoti vaikas pradėjo nuo vakar sad.gif
O šiaip pas mumis viskas gerai, buvau aną savaitę kurorte, pasikvėpavom pušynų oru smile.gif

QUOTE(Tinka @ 2013 03 11, 21:00)
nai nai nai, vaiksto mano dziagsmas jau visai tvirtai. siandien uzmaciau, kad atsisedes atsitupe ir tada atsistojo nesilaikydamas i nieka. Vytauta aplenke kokiais 5 men. Algirdo sito pasiekimo nepamenu, ot mama.

beje, su Lietuvos gimtadieniu visas. mes jau atsventem, kartu su Vytauto 8 gimtadieniu. va koks musu vaikas proginis gavosi  wub.gif kol nuo Gedimino boksto fejerverkus leido 15 nepriklausomybes metiniu proga, mes Vytauteli gimdem.

Kaip faina, kad vaikščiot pradeda, o kas dar tik šliaužiot biggrin.gif Rytis aną savaitę pradėjo šliaužioti, verkdamas bet šliaužia biggrin.gif Dabar jau ir neverkdamas pašliaužioja, bet mieliau kankina tėvelius ir turim mes jį vedžioti.
Atsakyti
Sveikos, tikiuos priimsit mane 4u.gif
Snd senojoj temoj uzklausiau, kur pradingo Tinka, fab, druoja, asju, tai gera teta parase, kad yra nauja temute blush2.gif Noriu pas jus blush2.gif
o mes, o mes tiksliau mazoji serga vejaraupiais, snd pirma diena g.gif temp 38, puskiuku vajezau ka daug... sese ryt i darzeli po 2sav vejaraupiu, mazoji oplia siandien uzderejo verysad.gif nu bet kaip nors, ir burnytej yra, ir ant liezuvio...
Atsakyti
QUOTE(Aš mama @ 2013 03 11, 22:05)
Sveikos, tikiuos priimsit mane 4u.gif
Snd senojoj temoj uzklausiau, kur pradingo Tinka, fab, druoja, asju, tai gera teta parase, kad yra nauja temute blush2.gif  Noriu pas jus blush2.gif
o mes, o mes tiksliau mazoji serga vejaraupiais, snd pirma diena  g.gif temp 38, puskiuku vajezau ka daug... sese ryt i darzeli po 2sav vejaraupiu, mazoji oplia siandien uzderejo  verysad.gif  nu bet kaip nors, ir burnytej yra, ir ant liezuvio...

nu jei tu sveiko proto mama, aisku priimsim. 4u.gif
o tai cia gera teta temoj parase ar asmeniskai?

vat del to mano didieji ir skiepyti nuo vejaraupiu. man baisu galvot apie sirgima jais. tikiuos mazius nepasigaus iki skiepo kaip nors.

Vsk, kazkaip tai taip greit cia jusu atostogos praleke. kada vel atskrisit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tinka: 11 kovo 2013 - 22:31
QUOTE(Norvide @ 2013 03 09, 23:44)
Tuoj galėsime peradinti šią temą į " Norvidės dienoraštis" 

Pagaliau gavome sanatoriją
Pati sanatorija labai pasistengė, kad ten papultumėm. Mat jiems tai naudinga. Pati kiek bandžiau kreiptis ir į šeimos gydytoją ir į ligonių kasas , atsimušdavau kaip musė į sieną. Iš ligonių kasos gavome atsakymą "traukinys šikančių nelaukia". Nu mes ištikrųjų tuo metu šikome, juk rotą turėjome.  

Markui sanatorijoje rado dar "nešvarius" plaučius ir abiejų ausų uždegimą. Bet jau adaptavausi prie tokios jo ligų lavinos. Tos ligos tapo kaip norma
Tikriausiai kai visai pasveiks, jis man jau atrodys kažkoks nesveikas  
Išsisprendė
Jautruolis. Markas mano ir dabar taip daro. Gustui tai beveik nereikalinga aš. Kitą vertus nelabai aš jo ir matau dabar. . Baisi realybė 
Tai jau tridiene persirgot ?
Sveikinu įstojus į dvikojų gentį. Gražiai pavadinai 

nu bet jūs ir vargstat verysad.gif imk 4u.gif 4u.gif krūvą, svarbu gavot tą sanatoriją.. dėl trukinio, juooookiaus balsu lotuliukas.gif

QUOTE(katute422 @ 2013 03 10, 11:33)
laba diena buvom nuvaziave i klinikas del akiu pasitikrinimo, tai neisivaizduoju kaip sitaip rekianciai ten gali kazka tikslaus nustatyti, bet israse akinius. o kad akis paziuretu prireike net keturiu zmoniu doh.gif aisku jei nebuciau pasidomejus gydytojos ar yra nors kiek paveldimas prastas regejimas, ir pasakius kad vis dar pazvairuoja kogero ten net nebutume atsidure. tai va dabar reiks pasiziureti kur pigiau bet gerus akinukus vaikuciui galima nusipirkti net neisivaizduoju kur eiti nes klinikose kai paklausiau be 300 nelabai ir gausim o tokie pinigeliai vis del to nesimeto verysad.gif o dar kaip prie ju pripratinti reiks


o pas ką buvai? nesakysiu, kad viskas ok, nes nu ne ok.. man pačiai šokas buvo, kai Gyčiui paskyrė verysad.gif per mėnesį susigyvenau su mintim, kad būna blogesnių ligų.. o dėl grožio, na man vistiek negražu mažiukai su akiniais, bet juk ne tas esmė, ania? nepergyvenk, gal išaugs kažkada.. kaip supratau mum dar didesnės dioprtijos, o dėl to žvairumo.. tai kai yra didesnio laipsnio toliaregystė, iki 2m jei nekoreguoji, vystosi žvairumas dėl raumenukų tempimo akomoduojant (akytei taikantis žiūrėt tai į toli, tai į arti esančius daiktus).. kuo ankstesni akinukai, tuo geriau.. va mum pasakė kad laiku uždėjom, ir greičiausiai išaugsim be pasekmių nes kol kas kampas dingo.. bet čia ilgas darbas bus.. žodžiu darugausim, nepergyvenk tik.. console.gif dėl pačių rėmelių, tai laaabai skurdus pasirinkimas, o gražių gaut iš vis sunku.. didelis pasirinkimas yra Pilies optikoje netoli pilies iki.. bet geriausios sąlygos vission experes, nes ten duoda tokią mažylio kortelę su kuria visus metus lyg 99% nuolaida stiklam, ojuk b8na kad keist stiklus, kurie kainuoja 50-80lt, reikia keist 1-4 kartus/metus doh.gif , tai nors rėmas gavos mum keliais lt brangiau nei kitus, čia davė tą kortą ir rėmam metų garantiją, o ne visad duoda kitur.. gaila, yčio akinių iš arčiau nematei, susidarytum vaizdą.. nu daug prirašiau, bet tikiuosi padės, nes man laaabai trūko informacijos mirksiukas.gif

QUOTE(vsk @ 2013 03 10, 17:47)
Sveiki mamukai !
Tik atrodo atvaziavom, o jau vel lagaminus kraunu...tik nzn kaip cia bus su kelione, nes mazoji pirma karta apsirgo. Nuo vakar baisingai kosti, neramu man, triedziu, nes kelione ant nosies, o vaikas serga...buvom sestafieni ryte pas budincia gyfytoja tai pasiule hecorali ir daug skysciu. Ta ir darau, tik negereja sad.gif vargse per miegus budinas nes springti pradeda per karkslus sad.gif ai pasiguodzisu...
Katute, kodel jums skyre akinukus?


Lauksim vėl sugrįžtančių 4u.gif nesirkit 4u.gif ir tikėkimės jum neprireiks akinukų kaip mum mirksiukas.gif

QUOTE(DropByDrop @ 2013 03 11, 22:01)
Sveikos
Seniai besilankiau.
Sloguoti vaikas pradėjo nuo vakar
O šiaip pas mumis viskas gerai, buvau aną savaitę kurorte, pasikvėpavom pušynų oru
Kaip faina, kad vaikščiot pradeda, o kas dar tik šliaužiot  Rytis aną savaitę pradėjo šliaužioti, verkdamas bet šliaužia Dabar jau ir neverkdamas pašliaužioja, bet mieliau kankina tėvelius ir turim mes jį vedžioti.


Šaunuolis mažiukas, bet kaip jis verkia, kaip skundžias.. mažiuuukas verysad.gif

Tinka, Kęstulis tikras spartuolis pas tave:wub:

Aš mama, smagu čia tave matyt 4u.gif o mažiukei dėl vėjaraupių verysad.gif , ir Divėjos mergytė serga tuo pačiu.. matyt virusas pasklidęs db doh.gif sveikit visi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaidrute :): 11 kovo 2013 - 23:37
mums klinikose tikrino [COLOR=yellow]Aukstikalniene[COLOR=yellow]
jau domejausi del akinuku trijose optikuose klinikose esancioje brangiausiai yra, akropoli 15lt pigiau bet tik vienus remelius teturi, fielman skambinausi tai prie stoties toje irgi sake tik vienus turi, bet dave numeriuka kito savo skyriaus ar kitos optikos sake ten ir nuolaidos yra vaikams ir akis galima su aparatu patikrinti papildomai tai sakiau bandysiu sia savaite pavaziuoti ir pasiziureti ka jie gero ten turi tik sake nzn ar iseis sia savaite akytes patikrinti nes serga visas gydytoju kolektyvas kas galetu patikrinti
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 03 11, 22:29)
nu jei tu sveiko proto mama, aisku priimsim.  4u.gif
o tai cia gera teta temoj parase ar asmeniskai?

vat del to mano didieji ir skiepyti nuo vejaraupiu. man baisu galvot apie sirgima jais. tikiuos mazius nepasigaus iki skiepo kaip nors.

Vsk, kazkaip tai taip greit cia jusu atostogos praleke. kada vel atskrisit?



Roze35 parase i AZ, kad yra tokia temute, tai perbegau cia biggrin.gif
Turim ant putytes koki 100 puskiuku vejaraupiu, tempa vel 38, zirziam, bet kaas cia, praeis, pasimyluosim. Nuo gimimo nera miegojus su mumis, tai teko ciuciuoti nakti, uzmigo, ryte patenkinta nubudo, mama salia thumbup.gif
Labdien 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aš mama @ 2013 03 12, 14:04)
Roze35 parase i AZ, kad yra tokia temute, tai perbegau cia  biggrin.gif
Turim ant putytes koki 100 puskiuku vejaraupiu, tempa vel 38, zirziam, bet kaas cia, praeis, pasimyluosim. Nuo gimimo nera miegojus su mumis, tai teko ciuciuoti nakti, uzmigo, ryte patenkinta nubudo, mama salia  thumbup.gif
Labdien  4u.gif


Sveika atvykus, as mama 4u.gif Sveikatos maziukei
Atsakyti
Labas rytas,

nu ka vargstam su vejaraupiais, siryt dar tempa 38.4, vakar ir uzvakar po 39.2, puskiuku turim siaubingai daug,burnyte, liezuvis puskiais aplipes, bet kas dziugina, kad pries valdi patepus dentinoxu, ir valgo gerai ir skysciu geria nemazai. Ana nakti miegojo tik 2val mazoji, pastoviai verke, niekas nepadejo, nei tepaliukai, nei zvakute, nei mamos rankos, niekas.... tokia nakti apturejau pirma karta per abu vaikus verysad.gif , siankat jau geriau, miegojo, zyzaliojo, bet po sios nakties skustis negalima, jau einam link gerejimo tikiuosi unsure.gif

Kur mamkos esat, vakar ne vienos cia g.gif

Perskaiciau visa temute:

vaikstanties saunuoliams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
siragliukams gericiau pasveikti, ir tuo paciu sau pasiimu licna 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Mes dantu 0 turim biggrin.gif , einam aplink baldus, bet savarnkiskam ejimui, tai manau dar teks palaukti, namie sveriau 12.500 blush2.gif , ugio nematavau, nes su tuo spurdejimu pievas numatuosiu, eisim kai bus metukai ir susimatuosim ax.gif
Atsakyti
laba rytas sergantiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif greiciau sveikit

mano dukrytei vakar jau 10men suejo tai ta proga manksteles pradejom lankyti, siandien vel pas nervu gydytoja, gal dar israsys nes gydytoja sake kad dukrytei reikia atpalaiduojanciu masazu ir manksteliu, nes vienos kojos pirsciukus labai riecia, sunku net baciukus apauti
Atsakyti