Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

QUOTE(Norvide @ 2013 02 27, 12:37)
Nu va, visai rimtos paslaugos. O čia bet kas gali juos pasikviesti ar tik antakalnio poliklinikai priklausantys?

nezinau zinok, jauciu reiktu skambint ir klaust. bet jei mokamos, tai koks skirtumas, ar prirasytas ten ar ne. nu logiskai mastant.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sergantiems ir kitiems kuriems reikia 4u.gif

O mes pasirodom wub.gif
Oooo bigsmile.gif man jau 10 lotuliukas.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(DropByDrop @ 2013 02 27, 22:57)
O mes pasirodom  wub.gif
Oooo bigsmile.gif  man jau 10  lotuliukas.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif SVEIKINAM! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DropByDrop @ 2013 02 27, 23:57)
Sveikos  4u.gif
Sergantiems  ir kitiems kuriems reikia  4u.gif

O mes pasirodom  wub.gif
Oooo bigsmile.gif  man jau 10  lotuliukas.gif


Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bet jau mimika thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DropByDrop @ 2013 02 27, 23:57)

O mes pasirodom  wub.gif
Oooo bigsmile.gif  man jau 10  lotuliukas.gif

Sveikinam su jubiliejum 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DropByDrop @ 2013 02 27, 22:57)

O mes pasirodom 


thumbup.gif .
Jis ir pats negali patikėti, kad jam jau 10 mėn. lotuliukas.gif
Atsakyti
Labuuu 4u.gif

Mūsų patys brangiausieji: Emilija, Gytis, Luka, Kristupas, Smiltė wub.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skaidrute :): 01 kovo 2013 - 20:13
ooooo kokiu groziu nematytu padave. wub.gif

bet tai sugebejot kruvoj susodintus nufotkint, Drop meete be sansu buvo, lipo ropliuzai kaip tankai per visus.
Atsakyti
Nu grožis wub.gif
Kokie jie jau dideli.
Atsakyti
tai mes ir vargom kol islaikem juos kruvoj, kai tik pasiruosiam tuoj kuris ir bega lotuliukas.gif
Atsakyti
labukas va tik savaitgalis ir cia tylu labai, tai kur ta antra susitikima kaunieciai planuoja?
Atsakyti
savaitgalis.
mes vakar su MB kulturinomes, buvom gave vestuviu metinem nuo pirsliu bilietus i baleta. tai vakar ejom. Ziurejom Barbora Radvilaite. nu grazu grazu grazu. be proto. choreografija, muzika, Juozuko kostiumai (jau taip rankos niezejo paciupint, neisivaizduojat). karstas operhauzo sokoladas, kokio niekur kitur neparagausi. ir istorijos liudnuma. pabaigoj ciut nebloviau, kaip graudu ir neteisinga visgi. dar su Mb visa kelia namo diskutavom apie tu laiku ligas.

o siandien su dickiais ejau i kaziuka. visas kelias instruktazo, kas bus, jei zirs ar pan, ka daryt, jei pasimes ir ka, - silkiniai mano vaikai. gavo savo pinigu limita, isnaudojo iki cento, bet apgalvoje ko nori. teciui lauktuviu tradiciniu kazio monetu parvezem, Kestulis gavo kuprinuke su kulverstuku. Broliai isrinko. as sau neplanuotai medine apyranke nusipirkau. visi alimingi kaip kibirai gavomes. o dar grizus Mb informavo, kad vaikis uzsimirses nuo palanges iki sofos pats parpedino. nedaug ten, koks geras metras, nu bet vistiek. as vis juokiuos, kad iki kovo 7 turi pradet vaiksciot, tetulyte parskrenda, reik gi savom kojom pasitikt viesnia.
Atsakyti