Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

Na maniškiui šikapuodis vis dar nedraugas biggrin.gif Pamėtymui, pastumdymui, žodžiu kol kas naudojamas kaip žaislas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AVika @ 2013 02 25, 10:31)
Na maniškiui šikapuodis vis dar nedraugas biggrin.gif Pamėtymui, pastumdymui, žodžiu kol kas naudojamas kaip žaislas smile.gif

Mano atsiseda issisiepes biggrin.gif bet keliom sekundem, paskui tik stoja ant keturiu ir nuogu dupcium varo po kambari doh.gif pirma kart kai pasodinau tai zaislu visokiu daviau tai sedejo ir net pavyko padaryt, o jau paskui galiu duot neduot zaislu, stojo keturiom ir savo reikalais uzsiima doh.gif
Laba diena 4u.gif
Siandien eisim i TA, ziuresim kiek cia priauge, nes jau nugaros nepanesu po nesiojimo doh.gif O ant rankyciu kaim nori doh.gif tik pamato kad atsistojus, privaro atsistoja isikabines i kojas tiesia i virsu rankas ir zyzia, tipo ka tu nematai kad as opa noriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
O mes išaugom savo rudeninį kombinezoną, per plotį dar geras būtų, bet va ilgis jau nė per kur doh.gif ir šiaip pajaučiau, kad per praeitą mėnesį mergina stryktelėjo į ūgį, nes visi bodikai per maži... unsure.gif tai dabar nežinau ką daryt - pirkti kombinezoną (čia manau jis būtų max pusantro mėn.) ar šaldyt vaiką su striuke unsure.gif nes dabar turiu tik žieminį kailinį kombį, su kuriuo jai jau per karšta doh.gif
QUOTE(Asarele02 @ 2013 02 25, 11:29)
Mano atsiseda issisiepes biggrin.gif bet keliom sekundem, paskui tik stoja ant keturiu ir nuogu dupcium varo po kambari  doh.gif  pirma kart kai pasodinau tai zaislu visokiu daviau tai sedejo ir net pavyko padaryt, o jau paskui galiu duot neduot zaislu, stojo keturiom ir savo reikalais uzsiima  doh.gif

Aš pasodinu ir įjungiu BabyTV...kol rodo jos mėgstamus multikus, pasėdi... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MRT @ 2013 02 25, 11:39)
Labas rytas smile.gif
O mes išaugom savo rudeninį kombinezoną, per plotį dar geras būtų, bet va ilgis jau nė per kur  doh.gif  ir šiaip pajaučiau, kad per praeitą mėnesį mergina stryktelėjo į ūgį, nes visi bodikai per maži... unsure.gif  tai dabar nežinau ką daryt - pirkti kombinezoną (čia manau jis būtų max pusantro mėn.) ar šaldyt vaiką su striuke  unsure.gif nes dabar turiu tik žieminį kailinį kombį, su kuriuo jai jau per karšta doh.gif

Aš pasodinu ir įjungiu BabyTV...kol rodo jos mėgstamus multikus, pasėdi... biggrin.gif

O tai striuke rudenine? nueik gal i kuistukus rasi koki piguliuka gal uz maza kaina smile.gif nebus taip gaila kai greit isauksit biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos
mum šiandien 9 4u.gif , Sveikinasm ir Dovyduką, o fab siunčiu dyydelį console.gif

oficialiai keičiam datą į 02-27 (trečiadienį) 12-13val. nes antradienį daug kam neišeina mirksiukas.gif parašykit kas planuojat būt 4u.gif

QUOTE(Asarele02 @ 2013 02 25, 12:29)
Mano atsiseda issisiepes biggrin.gif bet keliom sekundem, paskui tik stoja ant keturiu ir nuogu dupcium varo po kambari  doh.gif  pirma kart kai pasodinau tai zaislu visokiu daviau tai sedejo ir net pavyko padaryt, o jau paskui galiu duot neduot zaislu, stojo keturiom ir savo reikalais uzsiima  doh.gif
Laba diena  4u.gif
Siandien eisim i TA, ziuresim kiek cia priauge, nes jau nugaros nepanesu po nesiojimo  doh.gif  O ant rankyciu kaim nori  doh.gif  tik pamato kad atsistojus, privaro atsistoja isikabines i kojas tiesia i virsu rankas ir zyzia, tipo ka tu nematai kad as opa noriu  lotuliukas.gif


su ėmimu ant rankų pas mus žodis žodin situacija ta pati.. doh.gif ypač šiandien tai kažkas baisaus.. bet nesuprantu priežasties.. gal ką skauda g.gif

QUOTE(Asarele02 @ 2013 02 25, 13:11)
O tai striuke rudenine? nueik gal i kuistukus rasi koki piguliuka gal uz maza kaina smile.gif nebus taip gaila kai greit isauksit biggrin.gif


ir aš mrt tą patį siūliau drinks_cheers.gif na bent pati taip daryčiau... blush2.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Skaidrute, mes gal 4u.gif o yra pas tave liftas? vezima kur palikt? g.gif

Gytuka ir Dovyduka su 9 4u.gif

Fab, stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meredita: 25 vasario 2013 - 14:21
mes atbuvom TA. Tai mano vyras 81 cm ugio ir 11,900 kg svorio smile.gif O reke daktare pamates doh.gif kai skiepino tiek neverke doh.gif
Sveikinam kam menesiukai 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Fab console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asarele02: 25 vasario 2013 - 14:42
QUOTE(Asarele02 @ 2013 02 25, 15:41)
mes atbuvom TA. Tai mano  vyras 81 cm ugio ir 11,900 kg svorio smile.gif O reke daktare pamates  doh.gif  kai skiepino tiek neverke  doh.gif
Sveikinam kam menesiukai  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Fab  console.gif

oho blink.gif koks muras azuolas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2013 02 23, 16:44)
Sveikinimai Fishi gimtadienio proga happybday.gif  birthday.gif

smile.gif+2013 02 23, 17:16-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 02 23, 17:16)
Linksmo gimtadienio, Fishi 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

QUOTE(Tinka @ 2013 02 23, 21:56)
laba vakara,
Fishi, sveikinimai torto proga.

QUOTE(MRT @ 2013 02 23, 22:18)
Sveikos  smile.gif
Fishi - su gimimo diena!

QUOTE(DropByDrop @ 2013 02 23, 22:54)
Sveikos  4u.gif
Fishi, su gimtadieniu birthday.gif


Aciu sveikintojams 4u.gif

Ir kitus geguziukus su mazaisiais gimtadieniais drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes siandien jau du kart laimingai naktipuodziu pasinaudojom tikiuosi ir toliau taip laimingai bus

mes dalyvausim, treciadienis mums tinka, su vezimuku, nes galiu naudotis tik viesu transportu, tai reiktu pasiziureti kiek ten su vezimuku gali atvaziuoti kad nebutu bedu su pasidejimu paskui

visas ir visus su sukaktuvemis kokios jos bebutu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meredita @ 2013 02 25, 15:21)
Labas  4u.gif

Skaidrute, mes gal  4u.gif o yra pas tave liftas? vezima kur palikt? g.gif

Gytuka ir Dovyduka su 9  4u.gif

Fab, stiprybes  4u.gif



QUOTE(katute422 @ 2013 02 25, 18:10)
sveikutes siandien jau du kart laimingai naktipuodziu pasinaudojom tikiuosi ir toliau taip laimingai bus

mes dalyvausim, treciadienis mums tinka, su vezimuku, nes galiu naudotis tik viesu transportu, tai reiktu pasiziureti kiek ten su vezimuku gali atvaziuoti kad nebutu bedu su pasidejimu paskui

visas  ir visus su sukaktuvemis kokios jos bebutu 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dėl vežimų, tai pas mus prieš butą yra toks kolidorius skirtas keliems butams, tai ratuoti svečiai visad ten pas mus palieka vežimukus mirksiukas.gif tikrai kokie du tilptų mirksiukas.gif bet..mes gyvenam antram aukšte, o liftas į jį neveža, tai reiks vežimą užsinešt.. kaip nors bendrom jėgom tą padarysim, tik man sms parašykit kai name būsit, ateičiau padėt mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif

Vėl likau viena be sb,tai laiko trūkumas.Nu nors gal nelabai biggrin.gif Laiko trūksta tik prie pc pasėdėt blush2.gif
Oras šyla,gerėja,tai ten vis ilgiau su mažiuke ir prabūnam thumbup.gif

Nesirkit 4u.gif

O Ašariukui daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Toks didelis tikras vyrukas auga thumbup.gif
Atsakyti