Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

QUOTE(Norvide @ 2013 02 22, 17:33)
Markui ištyrėm, kad nealergiškas dulkių erkėm, pelėsiams, kačių plaukams.
Rodo alergiją tik pieno produktams. Bet mes apie tai jau žinojom seniai ir neduodam. Kokie dar aplinkos alergenai gali būti? Nieko neišmanau apie tas alergijas  doh.gif .

aplinkos dar visos zoles ir medziai, bet tai anksti joms dar. nors cher zino, mano vidurinis vaikas uzpiktejes siom dienom, ryskiai kazkas veikia.
maistine alergija isaugama, baike cia.

del pusyno tako nieko nezinau. bet as ten vasarom uzaugus, ten tarybiniais laikais pionieriu stovykla buvo, o mano tevai burio vadovais dirbo. tai man ten tiek nostalgijos po tuos pusynus vaiksciot. wub.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Norvide, stiprybes tau ir angeliukams. Bedos laikinos, bet ligonines tai blogis, liudesys ir kitos neigiamos emocijos... Sveikit. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Taigi svečiuose laukiam šį antradienį, 02-26 12-13val. kam ko konkrečiau, rašykit 4u.gif

Geros dienos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikinimai Fishi gimtadienio proga happybday.gif birthday.gif
Atsakyti
Linksmo gimtadienio, Fishi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
laba vakara,
Fishi, sveikinimai torto proga.

o mes su nuotykiais, nuo vakar vakaro (realiai apsirodo jau nuo ryto), name dingo sildymas. visame daugiabuty. karstas vanduo irgi. sugedo kazkas, ka pataisys tik pirmadieni, o kas gali pataisyt nedirba ir t.t. visa diena su kaimynem ant telefonu, finale jau pakelem veja per 112 ir savivaldybes tvarkos skyriu. ir sildo. dzin kaip padare, bet kai namie apie +16 tai nu ne rojus. kol tvarka darem , su kaimynem pasiarbatinom, man vaika paniurke, vaikas pas viena paniurke suni (ir 1 savarankiskas zingsnis link to suns), pas kita - katina.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Fishi - su gimimo diena!
Mažoji šiandien sumušė miegojimo kambary rekordą - trys valandos su tėveliu beknarkiant! thumbup.gif ta proga ir papramogaut išvažiavom, tiksliau tetukas išsivežė savo panas vakarieniaut wub.gif
QUOTE(Tinka @ 2013 02 23, 20:56)
o mes su nuotykiais, nuo vakar vakaro (realiai apsirodo jau nuo ryto), name dingo sildymas. visame daugiabuty. karstas vanduo irgi. sugedo kazkas, ka pataisys tik pirmadieni, o kas gali pataisyt nedirba ir t.t. visa diena su kaimynem ant telefonu, finale jau pakelem veja per 112 ir savivaldybes tvarkos skyriu. ir sildo. dzin kaip padare, bet kai namie apie +16 tai nu ne rojus. kol tvarka darem , su kaimynem pasiarbatinom, man vaika paniurke, vaikas pas viena paniurke suni (ir 1 savarankiskas zingsnis link to suns), pas kita - katina.

Svarbiausia, kad jau šildo ir nebešąlat! smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamulės :)nedaug čia pajudat į priekįsmile.gif kaip gyvenat? kaip sveikatos?
šiandien grįžau po darbo, tai mažas piktas, cypia ir cypia, dantys unsure.gif jau du turi vienas viršuj kitas apačioj, po trupiniuką išlindę, šiaip vaikas geras tik žnaibosi,kažin gali toks mažas jau kenkėjiškai elgtis??? lotuliukas.gif nes panašu į tai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo superekstrasiautulingai: 23 vasario 2013 - 21:23
Sveikos 4u.gif
Fishi, su gimtadieniu birthday.gif
prikepiau duonos ir prisikirtau cool.gif
QUOTE(*Damute* @ 2013 02 22, 12:39)
man atrodo kad tai misija neimanoma doh.gif uzmigdau ant saves ir tada tik ikeliu i lovyte..o kai pabunda tai stovi lovytej ir tipo einam pas jus i lova lotuliukas.gif bandziau migdyt jos lovytej, bet zviegia kaip skerdziama doh.gif
beja labas 4u.gif

o mes migdom savo lovoj dabar paguldau kartais paverkia užvertęs kojas, nesileidžia apkabinamas, aš pradedu kokią lopšinę niūniuot, apsiverčia ant šono ir tada migdosi, tuomet jau leidžiasi ir paglostomas biggrin.gif būna dar kad ir ant rankų pasupu, bet sėdėdama, nešiot jau nenešioju schmoll.gif o ir nenori paguldytas nešiojamas būt, nebent vertikalioj pozicijoj prisiglaučiu prie savęs tada pradeda snūduriuot smile.gif
QUOTE(*fabulouslife* @ 2013 02 22, 15:16)
megstamiausios vietos smile.gif

bet kaip plaukučiai paaugę pas Dovydą, atrodo neseniai mačiau o toks man pasikeitęs čia atrodo wub.gif

QUOTE(Tinka @ 2013 02 22, 20:20)
aplinkos dar visos zoles ir medziai, bet tai anksti joms dar. nors cher zino, mano vidurinis vaikas uzpiktejes siom dienom, ryskiai kazkas veikia.
maistine alergija isaugama, baike cia.

Bet ir ne su maistinėm alergijom yra taip kad žmogus būni nealergiškas o paskui tampi, nors man kraujas alergijos nerodė kai darė tyrimus, bet konkrečiai triušiui alerigiška jei jį paglostau ir patrinu akis, šakės kaip niežti ir tinsta doh.gif
QUOTE(Tinka @ 2013 02 23, 21:56)
laba vakara,
Fishi, sveikinimai torto proga.

o mes su nuotykiais, nuo vakar vakaro (realiai apsirodo jau nuo ryto), name dingo sildymas. visame daugiabuty. karstas vanduo irgi. sugedo kazkas, ka pataisys tik pirmadieni, o kas gali pataisyt nedirba ir t.t. visa diena su kaimynem ant telefonu, finale jau pakelem veja per 112 ir savivaldybes tvarkos skyriu. ir sildo. dzin kaip padare, bet kai namie apie +16 tai nu ne rojus. kol tvarka darem , su kaimynem pasiarbatinom, man vaika paniurke, vaikas pas viena paniurke suni (ir 1 savarankiskas zingsnis link to suns), pas kita - katina.

svarbu, kad jau šylat thumbup.gif

QUOTE(superekstrasiautulingai @ 2013 02 23, 22:22)
Sveikos, mamulės :)nedaug čia pajudat į priekįsmile.gif kaip gyvenat? kaip sveikatos?
šiandien grįžau po darbo, tai mažas piktas, cypia ir cypia, dantys unsure.gif  jau du turi vienas viršuj kitas apačioj, po trupiniuką išlindę, šiaip vaikas geras tik žnaibosi,kažin gali toks mažas jau kenkėjiškai elgtis??? lotuliukas.gif  nes panašu į tai doh.gif

ir man įdomu ar tokie pypliukai gali ką daryti specialiai blogai? g.gif
Atsakyti
labas vakaras,

nu žinot unsure.gif , parvilkti jus visas iš šešto puslapio ne juokas buvo huh.gif wacko.gif
tai kas geresnio? kaip savaitgalis, kaip jaunimas mūsų?

čia vis valytė sakė, kad jos Aušrinė pabendravusi su vaikais vis ką nors naujo pradėdavo stengtis daryti, tai maniškė, nei velnio doh.gif
buvom šeštadienį gimtadienyje, ten du vaikiukai vyresni šiek tiek buvo, tai tie ir lakstė aplinkui ir ropojo, šitai nei motais lotuliukas.gif , guli sau patogiai ant nugarytės kojų pirštus skaičiuodama ir vargo nemato irnesakyk.gif užtat gavom stumduką thumbup.gif , nereikės pirkti thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 24 vasario 2013 - 21:08
laba vakareli siandien dukrytei nupirkau naktipuodi tai jau ir laimingai spejom isbandyti viena karta smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(katute422 @ 2013 02 25, 00:02)
laba vakareli siandien dukrytei nupirkau naktipuodi tai jau ir laimingai spejom isbandyti viena karta smile.gif

mes šeštadienį nupirkom tai du kartus sysiuką padarė biggrin.gif svarbiausia kad noriai sėdasi, tikiuosi ir vėliau taip bus smile.gif
Atsakyti