Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

Labas liepe prisiduot tai prisiduodu :-)
Atsakyti
sveikos 4u.gif

pas mus vykstas sioks toks progresas su miegojimu, uzmiega savo lovytei, reik tik ausi paglostyt thumbup.gif thumbup.gif tikiuosi ir toliau taip uzmigines smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2013 02 22, 11:16)
Labas liepe prisiduot tai prisiduodu :-)

Viršininkų turi, kad liepė? lotuliukas.gif
QUOTE(*fabulouslife* @ 2013 02 22, 11:20)
pas mus vykstas sioks toks progresas su miegojimu, uzmiega savo lovytei, reik tik ausi paglostyt  thumbup.gif  thumbup.gif  tikiuosi ir toliau taip uzmigines smile.gif  smile.gif

FAB, nu super 4u.gif jei taip iš eilės kokias tris-penkias dienas - tada jau pripras ir pat užmiginės... aš taip ir Urtę pratinau - ir va, jau virš mėnesio pati užmiega... thumbup.gif lafaaaa...
Atsakyti
QUOTE(MRT @ 2013 02 22, 11:31)
Viršininkų turi, kad liepė?  lotuliukas.gif

FAB, nu super  4u.gif jei taip iš eilės kokias tris-penkias dienas - tada jau pripras ir pat užmiginės... aš taip ir Urtę pratinau - ir va, jau virš mėnesio pati užmiega...  thumbup.gif lafaaaa...

man atrodo kad tai misija neimanoma doh.gif uzmigdau ant saves ir tada tik ikeliu i lovyte..o kai pabunda tai stovi lovytej ir tipo einam pas jus i lova lotuliukas.gif bandziau migdyt jos lovytej, bet zviegia kaip skerdziama doh.gif
beja labas 4u.gif
Atsakyti
laba diena pas mus pradzioje ir pati uzmigdavo lovyteje o dabar stebuklas butu,dazniausiai tik ant ranku bevalgant mp arba supant,dar kartais pasupus ir paguldzius reikia nugaryte glostyti atsigulus salia, nes tik paguldai ir stojas keturiom arba seda verkdama
Atsakyti
QUOTE(pupyte_ @ 2013 02 22, 11:16)
Labas liepe prisiduot tai prisiduodu :-)

ale tai paklusnumas gi. molodiec.

laba diena,
nakti tusinomes eilini kart. tik papo reik, nei soske nebepadeda. kada tie kruminiai islys pagaliau, nupusesim visi jauciu.

as migdau ant ranku, retais atvejais sminga ant papo. perkeliu i lovyte, o nakcia tai po pirmo atsikelimo susikrausto pas mus, nes as tiesiog fiziskai nebeturiu jegu kilot ji pirmyn atgal. kada nors gi uzmigs pats ir en pas mus. va martyte pati uzmiega, ismokins ir Kestuli.
Atsakyti
QUOTE(katute422 @ 2013 02 22, 11:45)
laba diena pas mus pradzioje ir pati uzmigdavo lovyteje o dabar stebuklas butu,dazniausiai tik ant ranku bevalgant mp arba supant,dar kartais pasupus ir paguldzius reikia nugaryte glostyti atsigulus salia, nes tik paguldai ir stojas keturiom arba seda verkdama

manoji ir taip pat doh.gif anksciau paguldydavau, pasedevau salia ir uzmigdavo..o db nebe...bet reiks vel kazkaip kad ir pavers, bandyt pratinti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Tinka @ 2013 02 22, 11:47)
ale tai paklusnumas gi. molodiec.

laba diena,
nakti tusinomes eilini kart. tik papo reik, nei soske nebepadeda. kada tie kruminiai islys pagaliau, nupusesim visi jauciu.

as migdau ant ranku, retais atvejais sminga ant papo. perkeliu i lovyte, o nakcia tai po pirmo atsikelimo susikrausto pas mus, nes as tiesiog fiziskai nebeturiu jegu kilot ji pirmyn atgal. kada nors gi uzmigs pats ir en pas mus. va martyte pati uzmiega, ismokins ir Kestuli.

musu kasdienybe apibudinai, tiksliau kasnaktyne lotuliukas.gif tic toc taip pat gyvenam doh.gif
Atsakyti
pas mane lovyte nuleidziamu krastu prie lovos stovi tai ji pati prabudus ateina, tik reikia naktimis vis pasiziureti kad nenugrybautu i galukojy ir nenukristu,bet as vis prabundu patikrinti ar uzsiklojus ir pasiziuriu kaip miega nes migruoja po lovyte tai visaip, o kadangi dar nat pilvo miega tai vis ziuriu kad man i pagalve neisikniaubtu
Atsakyti
nu pas mus be klykimu kolkas.. tiesiog viena vakara ziuriu stovi toks jau apsnudes, palieciau jo ausyte ziuriu stovintis ir merkiasi biggrin.gif jau luzineja, as ji paguldziau paglosciau ausyte ir galvyte ir miega, taip jau antra diena migdosi, tikiuosi ir toliau taip miegos smile.gif anksciau supt reikedavo apie 10-15min doh.gif
Atsakyti
Cia kaip toj dainoj ,mociutes. Klausau,o savo darau

Atsakyti
megstamiausios vietos smile.gif

user posted image

user posted image



o cia ruosemes i panevezi biggrin.gif lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Labas, ačiū už paguodas mirksiukas.gif

QUOTE(vilmuke @ 2013 02 21, 20:21)


norvide, jomajo, paskaičiau ir pagalvojau,. kaip gerai gyvenu  unsure.gif , tfu tfu tfu,. kad čia pasiskundžiu, kad zirzia, ar naktį paverkia. net gėda  blush2.gif tikiuosi jau išsikapstėte  4u.gif  rolleyes.gif



Tai ir aš galvoju, kad gerai gyvenu biggrin.gif .Juk yra mamų, kurios savo vaikus slaugo ankologiniam skyriuje. Yra , kurios augina vaikus su dauno sindromais, cerebliniais paralyžiais ir t.t.
Mūsų problemos laikinos. Pasveiksim.
Ai, kiekvienam žmogiukui jo problemos didžiausios. Todėl ir guodžiuosi. Dar ir pabliaučiau, bet nuo to tikriausiai nenustotų vaikai viduriuoti biggrin.gif

QUOTE(Tinka @ 2013 02 21, 21:43)
Norvide, ujetau, laikykis mamuk. ir stoga laikyk. ligonine bent jau padoriai suremontuota lyginant su santorais, kurortas beveik. bent jau man kosmosas buvo palyginus su pediatrijos centro baisenybem. bet tai ne patalpose esme. del astmos, nepergyvenk. mano jau ir viduriniukas itariam turi ta geri. dickis isaugineja, nors sansu nedaug buvo. kuo mazesniems nustato, tuo didesne tikimybe isaugt. mano patarimas butu alergologa aplankyt, gali but alergines kilmes. jei rastu, kas sukelia, galetumet lengviau eliminuot priepuoliu sukelejus.



Oi priminei apie stogą. Laikas jau jį perdažyti. Raudonumas visai dingo. Kai nučiuoš, galiu neberasti lotuliukas.gif

Markui ištyrėm, kad nealergiškas dulkių erkėm, pelėsiams, kačių plaukams.
Rodo alergiją tik pieno produktams. Bet mes apie tai jau žinojom seniai ir neduodam. Kokie dar aplinkos alergenai gali būti? Nieko neišmanau apie tas alergijas doh.gif .

Markas gavo siuntimą į sanatoriją "Pušyno kelias". Gustas irgi būtų gavęs, bet yra amžiaus cenzas. Gal yra kuri buvusi toje sanatorijoje?


QUOTE(*fabulouslife* @ 2013 02 22, 14:16)

o cia ruosemes i panevezi biggrin.gif  lotuliukas.gif



Gražuolis thumbup.gif
Atsakyti