Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

QUOTE(Norvide @ 2013 02 21, 19:18)

. Kai tik pasveiksim būtinai pasirodysim gyvai. Neužmirškit, kad tokie esam  mirksiukas.gif


sveikatos tavo maziukams 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
smile.gif+2013 02 21, 20:52-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 02 21, 20:52)


O dėl Kauno mamukų.. tai siūlau kitą savaitę arbatos/kavos pas mus į svečius 4u.gif

kol kas man tinka visos dienos išskyrus ketvirtadienį.. būtų norinčių? mirksiukas.gif


nu mamukai buriames kruvon 4u.gif (ale kad mums kita savaite bais uzzimta, bet gal prisiderintume kaip nors)
Atsakyti
QUOTE(katute422 @ 2013 02 21, 21:07)
Na o konkreciau kur tiksliau Kaune butu laukiama musu? blush2.gif



QUOTE(MRT @ 2013 02 21, 21:13)

Prašom tiksliau - gal ir mums pavyktų prisijungti...  smile.gif

P.S. SIGES - tavoji šaunuolė  thumbup.gif matysi, įsivažiuosit nuo lesimo iki rijimo  biggrin.gif



QUOTE(ramsamsam @ 2013 02 21, 21:32)
sveikatos tavo maziukams 4u.gif  4u.gif  4u.gif
Papildyta:
nu mamukai buriames kruvon 4u.gif (ale kad mums kita savaite bais uzzimta, bet gal prisiderintume kaip nors)

gyvenam Girstupy, prie Orandžinio kašio centro, pašilės 58a 4u.gif kokią dieną būtų pageidavimų?
Atsakyti
Norvide, ujetau, laikykis mamuk. ir stoga laikyk. ligonine bent jau padoriai suremontuota lyginant su santorais, kurortas beveik. bent jau man kosmosas buvo palyginus su pediatrijos centro baisenybem. bet tai ne patalpose esme. del astmos, nepergyvenk. mano jau ir viduriniukas itariam turi ta geri. dickis isaugineja, nors sansu nedaug buvo. kuo mazesniems nustato, tuo didesne tikimybe isaugt. mano patarimas butu alergologa aplankyt, gali but alergines kilmes. jei rastu, kas sukelia, galetumet lengviau eliminuot priepuoliu sukelejus.

MRT, ne nu as suprantu, kad mamai laiko laisvo reik, bet tai marcia saldyt balkone gal sazines reikt turet. ar tu anuku nenori? o del apcepsejimu, nuuuu, auklek auklek.

turiu didi klausima kulinamrems. pas mumi arteja valstybine svente - kovo 11, t.y. mano didziojo vaiko gimimo diena. pagalvojau, kad jaus laisva, svecius kviest pusryciu, nes ir vaikui dovanos nuor yto ir man maziau klausyt zyzimo - o kada sveciai reiks. kadangi si kart namie, nes Kestulinskui patogiau bus namuos ropot, reik gi akzkuom tuos svecius maitint. koks pusryciu meniu galetu but. geriausia valgomas rankom, nes nu biski chebros gaunasi - 11 suaugusiu ir 6 vaikai neskaitant Kestucio. kokie mandresni sumustiniai ar pan. nu patarkit ka nors. blynu nekepsiu, man rankos ne is tos vietos ant blynu dygsta, nesugebu as.
Atsakyti
mums tinka bet kuri diena, atvaziuotume viesu transportu, jei bus kur vezima pasideti.apie 12 val valgome kose tai butu gerai namie pavalgyti ir galime keliauti
Atsakyti
smile.gif+2013 02 21, 21:11-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 02 21, 21:11)
gyvenam Girstupy, prie Orandžinio kašio centro, pašilės 58a 4u.gif kokią dieną būtų  pageidavimų?

Kadangi mum ir visos dienos kaip ir tiktų, tai mums nesvarbu, laikas svarbiau smile.gif BET - aišku reikės prikelt mano astrutę...taip kad - pažadėt negaliu, bet labai norėč sudalyvaut smile.gif
QUOTE(Tinka @ 2013 02 21, 21:43)
MRT, ne nu as suprantu, kad mamai laiko laisvo reik, bet tai marcia saldyt balkone gal sazines reikt turet. ar tu anuku nenori? o del apcepsejimu, nuuuu, auklek auklek.

Man laisvo laiko nereik, turiu ir taip, mes čia taip grūdinamės, kad nesirgtume... biggrin.gif pakolkas, tfu tfu tfu, visai gerai einasi... smile.gif
A kaip auklėt? laikyt ranka sučiaupus smakrą? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(katute422 @ 2013 02 21, 22:44)
mums tinka bet kuri diena, atvaziuotume viesu transportu, jei bus kur vezima pasideti.apie 12 val valgome kose tai butu gerai namie pavalgyti ir galime keliauti

tai ok, dėl vežimo manau kur nors įkišim:)
Atsakyti
QUOTE(MRT @ 2013 02 21, 22:10)
Man laisvo laiko nereik, turiu ir taip, mes čia taip grūdinamės, kad nesirgtume...  biggrin.gif pakolkas, tfu tfu tfu, visai gerai einasi...  smile.gif
A kaip auklėt? laikyt ranka sučiaupus smakrą?  lotuliukas.gif

nuuu, fiziniu veiksmu kol kas nesiimkit, pirma pabandom zodziu ir itaiga. sakyk, kad anyta ragana, reik elgtis kultiuringai prie jos. lotuliukas.gif
Atsakyti
tinka man vaikų baliams nerealus užkandis sonatinos sagutės, į sluoksniuotą tešlą įvyniotos dešrelės, supjausytos, kaip sagutės ir iškeptos thumbup.gif nelieka akimirksiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 02 21, 22:14)
nuuu, fiziniu veiksmu kol kas nesiimkit, pirma pabandom zodziu ir itaiga. sakyk, kad anyta ragana, reik elgtis kultiuringai prie jos.  lotuliukas.gif

A nu nu, apie tai nepagalvojau, reiks nuo ryt jau pradėt kalbėt... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(vilmuke @ 2013 02 21, 22:23)
tinka man vaikų baliams nerealus užkandis sonatinos sagutės, į sluoksniuotą tešlą įvyniotos dešrelės, supjausytos, kaip sagutės ir iškeptos  thumbup.gif nelieka akimirksiu  biggrin.gif

thumbup.gif plius dar česnakinis padažas, mmmm... ax.gif mano brolis vadina guzikais lotuliukas.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 02 21, 20:52-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 02 21, 20:52)
O dėl Kauno mamukų.. tai siūlau kitą savaitę arbatos/kavos pas mus į svečius 4u.gif

kol kas man tinka visos dienos išskyrus ketvirtadienį.. būtų norinčių? mirksiukas.gif

mes gal prisijungtume, bet mes trys blush2.gif

Laba 4u.gif
Siges,nu džiugu smile.gif Gerų apetitų ir toliau 4u.gif
Norvide, sveikatėlės tavo vaikučiams 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 02 21, 19:52-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 02 21, 19:52)
O dėl Kauno mamukų.. tai siūlau kitą savaitę arbatos/kavos pas mus į svečius 4u.gif


Norec ir as prisijungti smile.gif Tik kiek tai realu, paaiskes tik kita savaite, kai matysiu dicke darzan eis ar ne doh.gif biggrin.gif Jeigu eis, bent man visai neblogai kokis antradienis gal butu, nes i savaites gala vel prognozuot sunku ta ejima darzan lotuliukas.gif

--

O man negirdetos kazkaip tos kruopos nei tos Milin Paras ar kaip, ir tos Fasma unsure.gif Bet gal reikes paieskot.. Ryt vel bandysiu Nordico avizine, bus matyt ar tikrai skani, ar tiesiog netyciukas ten gavos laugh.gif
Atsakyti
smile.gif+2013 02 21, 20:52-->
QUOTE(Skaidrute smile.gif @ 2013 02 21, 20:52)
O dėl Kauno mamukų.. tai siūlau kitą savaitę arbatos/kavos pas mus į svečius 4u.gif

kol kas man tinka visos dienos išskyrus ketvirtadienį.. būtų norinčių? mirksiukas.gif

Laisvos, bandysim prisijungti kada nuspresit smile.gif
Atsakyti