Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

Sveikos smile.gif

Gabija su žingsniukais 4u.gif

Vaikučiai mielybės wub.gif

Vakar buvom TA,ūgis 74cm,svoris 8,900kg,bet truputi reik numest,nes buvo su pėdkelnėm ir maikute.

Bliamba,man turbūt sinusitas doh.gif Kairėje šnervėj kaip sloga ir pakaitom arba galvą skaudą,arba dantų nervus.Eina kaku schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Blem Kęstuliukas kokis čiotkas, nu toks šiltas ir minkštas žmogėnukas atrodo wub.gif

Visi visi kažkaip labai faini čia mūsuosna susirinkę wub.gif

--

Nu žinokite atėjau pasigirt lotuliukas.gif Vakar gi Akre atradau vėl NORDIC dribsnius bigsmile.gif Buvo gi čia išnykę iš visur kurį laiką smile.gif O man jie žiauriai patikdavo, avižinius virdavausi sau vandeny ir buvo geriau nei gerai smile.gif Ale dingo.. nusipirkau kitų, vandeny virti baisiai neskanūs, dar tas kvapas toks "pamazgų", nu toks vandeny virtų, žodž pieva.. o gi šian išsiviriau vėl naujai atrastų NORDIC avižų, nu jooookio kvapo! bigsmile.gif

Taigi apie ką čia norėjau girtis g.gif aaa..

Žodž sugalvojau ŠIAIP va sumalti tas avižas kavamale pasibandymui, maliau ne iki visiškų miltų, ale iki tokių smulkesnių grūdeliukų nu ir išviriau, įkrapinau mikroskopiniai druskos ir ant peilio paaačio galiuuuuko sviestuko biggrin.gif Nu ir ką.. SUVALGĖ VIIISKĄĄĄĄ (gal kokie arti 200 ml buvo) mano nieko nevalgančioji gražuolė ohmy.gif bigsmile.gif clap.gif Nors nei laikas valgyt buvo, nei ką, tiesiog va nutariau pasižaist kas būtų jei būtų biggrin.gif Blem kaip norėč, kad čia ne vienkartinis vaiko susipainiojimas būtų unsure.gif biggrin.gif

Aišku ir kaina atitinkamai būtų kitokia, jei nuolat valgytų, kur beibiškos avižos 200 gramų - 12 Lt, ir čia 500 gramų - 6 Lt biggrin.gif

Tai va, išsiliejau.. karsta.gif flirt.gif biggrin.gif
Atsakyti
yeeee tai jau lėksim pirkti thumbup.gif pabandymui thumbup.gif nes valgom milyn paras smile.gif
Atsakyti
as perku Fasma dribsnius, kaina gera ir skanu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(babsi @ 2013 02 21, 13:31)
as perku Fasma dribsnius, kaina gera ir skanu smile.gif

Aš ir juos atradau thumbup.gif
Atsakyti
laba diena jei priimsit ir as sugrisiu i geguziuku seima, nes anoj temoj tik pasiskaitydavau paskutiniu metu arba isvis nelisdavau nes jau nebeidomu buvo tas pats per ta pati, o cia ziuriu kiek senai matytu mamyciu sugrizusiu yra.
dekui uz naujus siltesnius namucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif tikiuosi jie tokie ir liks

smagu ziureti jusu myto nuotraukytes ir taip liudna darosi kad iki vilniaus niekaip nedasigausim susimytinti, nes gyvenam be transporto. bet tikiuosi Kaunas sugrizes i sm irgi nuspres kada susitikimus organizuoti ir tikiuosi tada galesim prisijungti

kas del primaitinimo tai mano dukryte labai isranki(visi sako i mane), nes mama su manim irgi vargo.
Jei kas netinka, is pirmo kart kartais ir nieko, bet po antro vemti pradeda, arba valgydama ziaugcioja ar tiesiog verkia ir nevalgo.is milupos tiko tik dvi plikomos pieniskos avizu ir grikiu kosytes,nuo kitu arba vemia arba nevalgo.bandziau pora kart virti avizas ir 4grudu koses ir blenderiuoti tai nevalge, viriau manus perpus su trupuciu pienu, tai po antro valgymo vemti pradejo, darzoviene pas mus irgi paprasta morka, bulve, moliugas ir versiena, kalakutienos ragavom bet ir suzaveta neliko nes pora kart veme ir nebedaviau, dar ragavom burokeli bet tik karta siandien vel bandysim.

9 men proga i ta nejau nes vis prisibijau ligu sakiau nueisim kaip jos aprims,o sedim gerai, ropoja sparciai, stoja jei tik randa i ka isikibti bando eiti laikydamasi i baldus, uz ranku vedama dar nenoriai eina bando sesti ir nusimauti batukus arba iskart ant ranku praso. svetimu vis dar bijo nors viena mociute jau prisileidzia
Atsakyti
Sveikos, seniai matytos.
Aš buvau truputėlį apsigyvenusi antakalnio ligoninėje su Marku ir Gustu. Gerai pažįstu ir pirma ir antrą vaikų skyrių. Antram skyriuje gyvenau ir antrame ir trečiame aukšte. Žodžiu galiu patarti kur geriau gultis biggrin.gif . Nu bet tikiuosi, kad jums neprireiks biggrin.gif .

Per mėnesį laiko mano vaikai persirgo gripu, bronchų pneumonija, plaučių uždegimu, ausų uždegimu, folikuliniu tonzilitu. Abiems vaikams įtariama astma. Kai grįžom iš ligoninės Markas pradėjo vemti, Gustas - viduriuoti . Su roto, nota virusais antakalnyje nepriima. Santariškių gal neprireiks. Na bet gyvenimas tesiasi biggrin.gif .

Labai pavydu dėl praleistų meetų. Labai gražūs visi mažyliai nebemažyliai. Kai tik pasveiksim būtinai pasirodysim gyvai. Neužmirškit, kad tokie esam mirksiukas.gif



Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Norvide @ 2013 02 21, 19:18)
Sveikos, seniai matytos.
Aš buvau truputėlį apsigyvenusi antakalnio ligoninėje su Marku ir Gustu. Gerai pažįstu ir pirma ir antrą vaikų skyrių. Antram skyriuje gyvenau ir antrame ir trečiame aukšte. Žodžiu galiu patarti kur geriau gultis  biggrin.gif . Nu bet tikiuosi, kad jums neprireiks  biggrin.gif .

Per mėnesį laiko mano vaikai persirgo gripu, bronchų pneumonija, plaučių uždegimu, ausų uždegimu, folikuliniu tonzilitu. Abiems vaikams įtariama astma. Kai grįžom iš ligoninės Markas pradėjo vemti, Gustas - viduriuoti . Su roto, nota virusais antakalnyje nepriima. Santariškių gal neprireiks. Na bet  gyvenimas tesiasi  biggrin.gif .

Labai pavydu dėl praleistų meetų. Labai gražūs visi mažyliai nebemažyliai. Kai tik pasveiksim būtinai pasirodysim gyvai. Neužmirškit, kad tokie esam  mirksiukas.gif


oi Norvide console.gif laikykis mamuk verysad.gif

O dėl Kauno mamukų.. tai siūlau kitą savaitę arbatos/kavos pas mus į svečius 4u.gif

kol kas man tinka visos dienos išskyrus ketvirtadienį.. būtų norinčių? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Norvide @ 2013 02 21, 19:18)
Sveikos, seniai matytos.
Aš buvau truputėlį apsigyvenusi antakalnio ligoninėje su Marku ir Gustu. Gerai pažįstu ir pirma ir antrą vaikų skyrių. Antram skyriuje gyvenau ir antrame ir trečiame aukšte. Žodžiu galiu patarti kur geriau gultis  biggrin.gif . Nu bet tikiuosi, kad jums neprireiks  biggrin.gif .

Per mėnesį laiko mano vaikai persirgo gripu, bronchų pneumonija, plaučių uždegimu, ausų uždegimu, folikuliniu tonzilitu. Abiems vaikams įtariama astma. Kai grįžom iš ligoninės Markas pradėjo vemti, Gustas - viduriuoti . Su roto, nota virusais antakalnyje nepriima. Santariškių gal neprireiks. Na bet  gyvenimas tesiasi  biggrin.gif .

Labai pavydu dėl praleistų meetų. Labai gražūs visi mažyliai nebemažyliai. Kai tik pasveiksim būtinai pasirodysim gyvai. Neužmirškit, kad tokie esam  mirksiukas.gif

Eina sau....Man triznei tai būtų nuprotėjimas unsure.gif Sveikatos jums pilnas glėbys,sveikit 4u.gif
Atsakyti
Na o konkreciau kur tiksliau Kaune butu laukiama musu? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Pas mus viskas po senovei, nieko naujo nevyksta biggrin.gif šliaužiojam, bandom stot ant keturių ir tuo viskas baigias...dienom Urtė pradėjo miegoti po vieną 1,5-2 val. miegą doh.gif , kuris dar ir nuo lauko temperatūros priklauso - kuo didesnis minusas, tuo ilgiau miega... lotuliukas.gif
QUOTE(AVika @ 2013 02 21, 14:44)
Aš ir juos atradau  thumbup.gif

Išbandžiau ir aš šiandien Fasma thumbup.gif man patiko, Urtė suvalgė visą bliudelį (nors ir šiaip ji neišranki)... biggrin.gif tik va ji kramto prasižiojus doh.gif ir dar su pačepsėjimais lotuliukas.gif
QUOTE(Skaidrute @ 2013 02 21, 19:52)
O dėl Kauno mamukų.. tai siūlau kitą savaitę arbatos/kavos pas mus į svečius 4u.gif kol kas man tinka visos dienos išskyrus ketvirtadienį.. būtų norinčių? mirksiukas.gif

Prašom tiksliau - gal ir mums pavyktų prisijungti... smile.gif

P.S. SIGES - tavoji šaunuolė thumbup.gif matysi, įsivažiuosit nuo lesimo iki rijimo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MRT: 21 vasario 2013 - 20:15
labas vakaras

alen tikrai kokių simpatulkių čia pridėjot, o dantys, o dantys bachūriukų, tai mums tik pasvajoti ir pavydėti wub.gif thumbup.gif

babsi, jau panašumas mergaitės su tėčiu tai thumbup.gif thumbup.gif rolleyes.gif

norvide, jomajo, paskaičiau ir pagalvojau,. kaip gerai gyvenu unsure.gif , tfu tfu tfu,. kad čia pasiskundžiu, kad zirzia, ar naktį paverkia. net gėda blush2.gif tikiuosi jau išsikapstėte 4u.gif rolleyes.gif

mes irgi bandom ant keturių stotis, tai jau pavyksta, toliau ne. Šliaužiam gulėdamos ir atbulai, radau šiandien po savo lovytę palindusią, įlekiu į kambarį nėra lotuliukas.gif , o kai reikėjo ištraukti, tai gerai pavargti dar reikėjo, nes galvą vos ištraukiau lotuliukas.gif

išviriau šiandien milyn paras sorų kažkokią košę, nevalgė schmoll.gif tfu ir man nelabai lotuliukas.gif

velivija mūsų zuikos matmenimis typ top, maniškė irgi 74 cm ir svoris apie 9 kg showoff.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmuke: 21 vasario 2013 - 20:22