Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

nu aciu aciu uz pagyras mano bliondinui.
kavos tai jauciu norec. reiks pagalvot, kaip cia susideliot vaikus ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 02 19, 19:59)
MRT, bliamba, dar persigalvos Kestutis del marcios, nu.  tiek padave graziu panu vaikui.

OJEEEJ, reikia susiimti, tokio žento pamest negalima... biggrin.gif Kęstuti, lauk Urtės ryt FB... biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Saunuoliai maziukai 4u.gif Kestutis toks tvirtas atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
perziurejau Vilniaus myto foto, nu fainai ten atrodo laika praleidot thumbup.gif
O Kestutis, tai jau tikrai, kad uzauges muras azuolas, toks subrendes vaikas atrodo wub.gif
Atsakyti
Tecio kopija, ne laselio mamos bruozu wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(babsi @ 2013 02 20, 14:51)
Tecio kopija, ne laselio mamos bruozu  wub.gif


o jergau thumbup.gif tikrai tetis wub.gif
Atsakyti
NUuuu, sveika opozicija biggrin.gif

100 metu nebuvau Sm ilindus biggrin.gif

Tai su nauju miestu biggrin.gif wink.gif 4u.gif

Ziauriai dziaugiuos uz Kestuti ir Gabijota wub.gif man jauciu vienas fainiausiu momentu, kada vaika pradeda eiti. Nes as ne karto neturejau laimes pamatyti savo vaikus sliauziancius arba ropojanciu (ir si karta to irgi nebus) biggrin.gif gal del to.

Gal uz keliu sav - ar uz men ir mes pasivysim bevaikstancius - G jau drasiai eina isikibus uz vienos rankos, pastovi kartais (pagal nuotaika) viena, ir net bando eit, tiksliau varo i prieki, ir nebeziuri - laiko ja kas uz ranku ar ne. Nulis baimes. Ir baisiai skuba.

uzsuksiu dazniau - visas buciuoju oro_buckis.gif

--

babsi - bet tai Veronikaaaaa- ne Veeroonika biggrin.gif geeras thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Copy: 20 vasario 2013 - 13:18
Spaudziam suri smile.gif))
user posted image
Atsakyti
Babsi, nu tecio vaiks Veronika, nepaneigsi.

Roberta, ale tai suriui kotais labai smagu but spaudziamam.
pas mus sian pusdienis gryno liudesio - isejo broliai i kolektyvus. zyliojo zyliojo po namus, zyze zyze, brolis grizo - atsigavo vaikinas.

ir mes pasitapetuosim
user posted image
Atsakyti
Uoj koks mielas, taip ir noris pagniauzyt smile.gif

Mano suris spudziamas labai kikena rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
QUOTE(Meredita @ 2013 02 19, 12:08)
Nuo vakar esu supykus ant Lukos biggrin.gif
Ziurejau visa serija nusivylusiu ir nemaciau pacios pabaigos, nes nubudo ir pradejo klykt, tai teko eit ziuret kas jai cia, o vat ir liko nepaziureta pati kulminacija  doh.gif

nuo kur nematei? galim papasakot lotuliukas.gif

QUOTE(Meredita @ 2013 02 19, 12:39)
geros pazintys  thumbup.gif

ne, nepazystu, tik kazkur kazkada esu skaicius apie tai, kad mama, kuri turi nama ar dideli buta, paima priziureti dar ir kita mazyli, na jie kartu zaizia valgo, bet nzn  g.gif  man i darzeli dar atrodo gal per mazas, juk vistiek ten maziau demesio skiria, nes reikia ant daugiau vaiku padalinti, o jis dar nesavarankiskas, nei valgo pats, nei ant puoduko, nei vaiksto...as gal aukles ieskociau tavo atveju...juk i darzeli sergancio ir nevesi, o su aukle tai juk gali ir sergantis namuose buti  g.gif

nu iš tikro jis dar mažiuliukas.. gal auklė tikrai geriau būtų..

QUOTE(AVika @ 2013 02 19, 17:06)
Matas pusę laiko prasėdi kėdėj, likusį laiką valgo šonu atsiklaupęs, aš kai pamačiau kaip MRT Urtė ramiai sėdi kėdėj, tai man kažkas nuostabaus buvo smile.gif

man tai Urtė iš vis nerealiai ramus vaikas.. visiška Gyčio priešingybė.

QUOTE(Tinka @ 2013 02 19, 20:59)
turim du mazus, mikroskopinius savarankiskus zingsniukus. i pasiekimu  atviruka irasom, ale rimtesniu jauciu palaukt reiks nemazai dar. nu bet taciau, tipo yra, ar ka.


thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(*Damute* @ 2013 02 19, 23:41)
Aha savarankiskai jau 4 kart zenge smile.gif bet lb mazu atstumu biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif
QUOTE(Tinka @ 2013 02 19, 23:44)
nupavaro. siunciam baliona  4u.gif
filmuot tai mums dar oj kaip toli. o zinant, kad mes asocialus, tai nufilmuosim jauciu tik kai i pirma klase eis.

lotuliukas.gif atsirado asocialai lotuliukas.gif

Gytis pasiutęs kaip velniukas.. jau supranta kaip išdykaut reikia ir jam tas baisiai patinka, o man vargelis prasidėjo lotuliukas.gif
nu o mes niekur dar nežengiam ir tik per praeitą savaitę kol Kretingoj buvom pradėjo po biški pasileidinėt.. bet labai tuo nesusižavėjęs.. jam geriau pasilaikant stovėt, o kur reik nuropoja.. jam taip greičiau ir patogiau.. bet pagaliau ant kalbos pramušė vaikiną.. maniau visad kaip beždžioniiukas ūbaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(babsi @ 2013 02 20, 13:51)
Tecio kopija, ne laselio mamos bruozu  wub.gif

Nepasiseke mamai smile.gif bet tetis uz tai laimingas iki ausu tikriausiai biggrin.gif
Atsakyti