Įkraunama...
Įkraunama...

2012 -ųjų gegužės mamų namai

Sveikos atvykusios į eilinių vaikų mamų namus.
susiskaičiuosim vėliau.
Atsakyti
PAGALIAU!
Kaip aš visų pasiilgau smile.gif
Atsakyti
sunglasses2.gif yahoo.gif
Atsakyti
thumbup.gif cool.gif
Atsakyti
kas cia daba? Tik isvaziuok i kaima... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(klauzada @ 2013 02 17, 22:50)
kas cia daba? Tik isvaziuok i kaima... biggrin.gif

nu kas kas, pabegimas. uztemde mane tobuloji, nebeatlaikiau, renku nauja frakcija lotuliukas.gif

klausimas ne i tema, kur ieskot bodziu su normaliai, kaip maikute, segamu kakliuku. ne brangiai, pinigu gaila man. vasarai prie sortu noriu, o tie isskleidziami biski knisa mane, noriu, kad knopkiukas segtus.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 02 17, 22:54)
klausimas ne i tema, kur ieskot bodziu su normaliai, kaip maikute, segamu kakliuku. ne brangiai, pinigu gaila man. vasarai prie sortu noriu, o tie isskleidziami biski knisa mane, noriu, kad knopkiukas segtus.

Aš šiandien pirkau Lindexe nuo stovo 3 už 2 kainą - per priekį penkios berods sagutės (ne knopkiukai) smile.gif nežinau ar apie tokius kalbi... g.gif
Atsakyti
wup wup!!! ir as atkeliauju!! kaip gerai wink.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MRT @ 2013 02 17, 22:57)
Aš šiandien pirkau Lindexe nuo stovo 3 už 2 kainą - per priekį penkios berods sagutės (ne knopkiukai) smile.gif nežinau ar apie tokius kalbi...  g.gif

tokius. po kiek gavosi?
prasiau Mb seses, kad parveztu, bet tai cher zino. aisku, iki kovo vidurio galiu ir pakentet, nedega , vilkt tuir ka. nes lindexo man kokybe superine. ir tai, kad ne maisiniai bodziai, patinka labai.
Atsakyti
Sveikos damos ir damukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2013 02 17, 23:08)
tokius. po kiek gavosi?
prasiau Mb seses, kad parveztu, bet tai cher zino. aisku, iki kovo vidurio galiu ir pakentet, nedega , vilkt tuir ka. nes lindexo man kokybe superine. ir tai, kad ne maisiniai bodziai, patinka labai.

Tik daba perskaičiau, kad tau vasarai doh.gif manieji ilgom rankovėm...
Gavos iki 20 lt berods g.gif man ir lindexo kokybė super, tai negailėjau lt kažkaip... turiu iš anksčiau porą - tai nesuskalbiami ir nesudėvimi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MRT: 17 vasario 2013 - 23:17
QUOTE(MRT @ 2013 02 17, 23:14)
Tik daba perskaičiau, kad tau vasarai  doh.gif  manieji ilgom rankovėm...
Gavos iki 20 lt berods (think) man ir lindexo kokybė super, tai negailėjau lt kažkaip... turiu iš anksčiau porą - tai nesuskalbiami ir nesudėvimi thumbup.gif

tai ir ilgom rankovem vasarai reik, jei ka. as su anais vaikais ilgom rankovem beveik nenaudojau, o su situo trumpom nedevi mano vaikas, tik ilgom siltukai eina. reiks prasiziurinet kada.
Atsakyti