Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos,Rūtos ir t.t,tu kuriu pirma vardo raide R,

QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 10, 11:22)

Laikas parodys viska 4u.gif

Va tika paskaiciau apie ta maisto pakaitala siek tiek, bet ir kaina doh.gif niu bent skanumynu ten irgi nemazai yra thumbup.gif as kazkada bandziaui gerti irgi maisto pakaitala - kokteiliai kazkokie buvo, tai fui koks skonis slykstus, milteliai jauciasi... tai nepatiko ir negeriau schmoll.gif biggrin.gif

Na, o del to kudumo ar grazumo, zinai is neturejimo ka veikt, tos moterys gali ir dvirati israsti biggrin.gif bet aciu uz komplimenta wub.gif
na zinai, reikia man dar kudintis ir vsio biggrin.gif siaip as visa laika turiu prisiziureti ka valgau, nes labai man viskas eina i kuna... unsure.gif svarbiausia man ismokti kontroliuoti saldumynu valgyma... tai kolkas atrodo gerai thumbup.gif dabar saldymu pakeitimui uzsipirkau situ naturaliu skanestu, be jokiu dazu, cukraus ir pan, vien dziovintu vaisiu, riesutu batoneliu, ziauriai jie skanus ir begalo saldus, tai daug ju tikrai nesuvalgysi smile.gif vis sveikiau negu paprasti saldainiai ar sokoladai ax.gif
Atsakyti
QUOTE

Niekada neprarask vilties schmoll.gif
Jo kaina jo nemaža, bet kiek girdėjau jis labai padeda kg mesti g.gif Nu aš labai noriu tuos kg numesti, kad galėčiau ir aš planuoti nestuke.gif blush2.gif
Na bet tau gražuole net nesimato kad tie saldainiai kenktu schmoll.gif
Vat šiandien nusprendžiau po tiek laiko pasimėgauti šampanu blush2.gif Norėjos atsipalaiduoti po sunkios savaitės ir visų bėdų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 10, 21:01)
QUOTE

Niekada neprarask vilties schmoll.gif
Jo kaina jo nemaža, bet kiek girdėjau jis labai padeda kg mesti g.gif Nu aš labai noriu tuos kg numesti, kad galėčiau ir aš planuoti nestuke.gif blush2.gif
Na bet tau gražuole net nesimato kad tie saldainiai kenktu schmoll.gif
Vat šiandien nusprendžiau po tiek laiko pasimėgauti šampanu blush2.gif Norėjos atsipalaiduoti po sunkios savaitės ir visų bėdų blush2.gif

Na isbandysi savo kailiu tuos maisto pakaitalus - tikiuosi pades jie Tau bigsmile.gif

Aga buna, kad organizmas reikalauja ko nors nekasdienisko - sampes ar vyno taures, tai nemanau, kad cia kazkoks didelis nusikaltimas thumbup.gif
manes tai visiskai kazkaip netraukia alkoholis kokiu geru puse metu thumbup.gif
Atsakyti
Laukiu nesulaukiu, kad gausiu to maisto bigsmile.gif
Mane sir netraukia, bet kartais norisi ax.gif
Ką gero veikinėji?
Laba diena mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 11, 14:47)
Laukiu nesulaukiu, kad gausiu to maisto  bigsmile.gif
Mane sir netraukia, bet kartais norisi  ax.gif
Ką gero veikinėji?
Laba diena  mirksiukas.gif

laba laba, pamirsau net pasisveikinti biggrin.gif

va tika pavalgiau ir masinas ziurineju smile.gif ka Tiu?
Atsakyti
Mes šiandien mieste buvom, o grįže greit valgyt pasigaminom ir tinginiaujam, nuo vakar vakaro iki dabar galva plyšta g.gif
Pirkau šiandien maximoj desertų knygą, tai kiek ten skanumynų yra bigsmile.gif Bet dėja, jų man negalma valgyti doh.gif
Užkvietė kitą savaitgalį mus su vyru į vyro močiutės jubiliejų, blyn kaip nenoriu doh.gif
O čia auto sau ieškais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 11, 15:08)
Mes šiandien mieste buvom, o grįže greit valgyt pasigaminom ir tinginiaujam, nuo vakar vakaro iki dabar galva plyšta  g.gif
Pirkau šiandien maximoj desertų knygą, tai kiek ten skanumynų yra  bigsmile.gif Bet dėja, jų man negalma valgyti  doh.gif
Užkvietė kitą savaitgalį mus su vyru į vyro močiutės jubiliejų, blyn kaip nenoriu  doh.gif
O čia auto sau ieškais  bigsmile.gif

tai kam pirkai tokia knyga? biggrin.gif savo kantrybe ir valia isbandyt nori? thumbup.gif

o ko nenori i jubilieju? mano teciui kita men 50, o broliui 25, gaila neisleidzia manes atostogu verysad.gif

aga sau ieskau, bet negaliu issirinkt... doh.gif
Atsakyti
Nes man patinka gaminti lotuliukas.gif Esant kokiai progai visad tortą gaminu, tai norisi ką nors nauja vis išbandyti mirksiukas.gif
Nenoriu, nes nieko aš ten pažįstu schmoll.gif Kažkaip jaučiu, kad neįdomu bus žiūrėt į visus išgėrusius, nes pati baliavotnegalėsiu ax.gif
O kokios ieškais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 11, 18:43)
Nes man patinka gaminti  lotuliukas.gif Esant kokiai progai visad tortą gaminu, tai norisi ką nors nauja vis išbandyti  mirksiukas.gif
Nenoriu, nes nieko aš ten pažįstu  schmoll.gif Kažkaip jaučiu, kad neįdomu bus žiūrėt į visus išgėrusius, nes pati baliavotnegalėsiu  ax.gif
O kokios ieškais ax.gif

man tai irgi patinka gaminti kazka saldaus, dziaugiuosi, kad pradedu ismokti net neragauti bigsmile.gif

nenusiteik is anksto, gal bus linksmas balius rolleyes.gif

LT turejau peugeot 206, kazkaip labai man patinka sios masinytes, tokios grazios, tai ir dabar ziurineju, bet 307, siek tiek didesnes wub.gif
Atsakyti
Tai vat, kad traukia tas gaminimas blush2.gif Sunku aišku atsilaikyti, bet reikia ax.gif
Aš žinok iškart žinau, kad bus visai neįdomu, ne pirmas man toks kartas doh.gif
Matai, o mano svajonių auto Eclipse bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 11, 19:52)
Tai vat, kad traukia tas gaminimas  blush2.gif Sunku aišku atsilaikyti, bet reikia  ax.gif
Aš žinok iškart žinau, kad bus visai neįdomu, ne pirmas man toks kartas  doh.gif
Matai, o mano svajonių auto Eclipse  bigsmile.gif  wub.gif


Niu kantrybes tada tau baliuje unsure.gif

Niu faina faina tavo svajone thumbup.gif o teises turi?
Atsakyti
Ačiū mirksiukas.gif
Aha turiu, bet retai vairuoju ax.gif Vyras neduoda lotuliukas.gif
Ką veikinėji ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 11 gegužės 2013 - 21:20