Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos,Rūtos ir t.t,tu kuriu pirma vardo raide R,

QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 18, 09:41)
Tai taip ačiū  mirksiukas.gif
Aš žinok jei atvirai tyngiu kažkur landžioti, skaitinėti, kai pas mane viskas ant lapuko surašyta  blush2.gif O ir laiko vis trūksta  blush2.gif
Bet jau lauke kaip šilta  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Tai jo jo, jeigu viskas surasyta ant lapuko - tai neieskok sau papildomos veiklos ieskodama kazko panasaus thumbup.gif

As tai skaitineju daug kur, nes laiko i valias, ner ka veikt blush2.gif

Aga super kad oras jau grazus ir siltas bigsmile.gif
Pas mus tai vejuota, kaip ir visad, bet svarbiausia jauciasi siluma wub.gif
Atsakyti
Na matai aš ir darbe pvz kaip šiandien neturiu ką veikti, bet taip tyngiu, kad nemoku apsakyti, rodos tuoj užmigsiu prie stalo doh.gif biggrin.gif
Pas mus savaitgalį jau ir pirmas griaustinis buvo bigsmile.gif
Yra ir pas mus vėjukas, dušna labai, šiąnakt ir lietutį praneša, gerai žolė kieme greičiau sužaliuos thumbup.gif
Aš jau noriu gėlyną savo ruošti, bet dar lyg šalnas praneša g.gif Jau daug gėlyčių sudyge wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 18, 10:17)
Na matai aš ir darbe pvz kaip šiandien neturiu ką veikti, bet taip tyngiu, kad nemoku apsakyti, rodos tuoj užmigsiu prie stalo  doh.gif  biggrin.gif
Pas mus  savaitgalį jau ir pirmas griaustinis buvo  bigsmile.gif
Yra ir pas mus vėjukas, dušna labai, šiąnakt ir lietutį praneša, gerai žolė kieme greičiau sužaliuos  thumbup.gif
Aš jau noriu gėlyną savo ruošti, bet dar lyg šalnas praneša  g.gif Jau daug gėlyčių sudyge  wub.gif


As irgi didele tingine paskutiniu metu blush2.gif

Faina, labai faina kai savo kiemuka turit wub.gif pavydziu blush2.gif

Atsakyti
Aha, aš ir net neįsivaizduoju kur mano visa energija g.gif Sakau gal tikrai per žiemą aptingom g.gif
Jo fainai tai fainai, bet užtat visi savaitgaliai ir netik pavasarį, vasarą, rudenį yra jame dyrbami doh.gif
O ir atostogų dažniausiai net nėra, nes darbo pilna doh.gif
Reiks jaučiu savaitgalį jau statyt pavėsinę ir šašlykus kepti po darbų ax.gif
user posted image
user posted image
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 18 balandžio 2013 - 12:46
QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 18, 10:37)
Aha, aš ir net neįsivaizduoju kur mano visa energija  g.gif Sakau gal tikrai per žiemą aptingom  g.gif
Jo fainai tai fainai, bet užtat visi savaitgaliai ir netik pavasarį, vasarą, rudenį yra jame dyrbami  doh.gif
O ir atostogų dažniausiai net nėra, nes darbo pilna  doh.gif
Reiks jaučiu savaitgalį jau statyt pavėsinę ir šašlykus kepti po darbų  ax.gif
user posted image
user posted image
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
*rasa* kaip gyveni?
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 07, 11:09)
*rasa* kaip gyveni?

Labukas 4u.gif

Niu atrodo gerai viskas, pagaliau atrodo vasara atejo bigsmile.gif
Va rytoj vedam Tori pas vet, trauks dantis jam (nes dviem eilem isdyge ir nenori visiskai kristi) ir prie tos pacios narkozes iskastruos.. ax.gif

Kaip Tiu laikais?
Papildyta:
Beja, kaip Tau dieta? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2013 05 07, 15:16)
Labukas  4u.gif

Niu atrodo gerai viskas, pagaliau atrodo vasara atejo  bigsmile.gif
Va rytoj vedam Tori pas vet, trauks dantis jam (nes dviem eilem isdyge ir nenori visiskai kristi) ir prie tos pacios narkozes iskastruos..  ax.gif
 
Kaip Tiu laikais?
Papildyta:
Beja, kaip Tau dieta? 4u.gif

Aha pagaliau atšilo bigsmile.gif Ir pliusą jau visai neblogą praneša thumbup.gif
O mano mamos ir šuniukui viens ant ito auga, bet raut kažkaip veterinaras dar nesiruošia g.gif Mama ir galvoja apie kastravimą, tuo pačiu jei dantukus reiks rauti 4u.gif
Aš po truputi, džiaugiuosi šiluma, kiemu, dygstančiais augaliukais blush2.gif
O dieta gerai jau esu numetusi 6 kg blush2.gif
Per du mėnesius reik dar labiau su kg pasistengti, nes po dviejų mėnesių vėl bandysim stimuliacija blush2.gif
Jau dabar ginė sakė, kad pas mane ten viskas jau gražiau blush2.gif Tikiuosi nemelavo blush2.gif
O kaip tau su planavimais sekasi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 07 gegužės 2013 - 15:40
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 07, 14:39)
Aha pagaliau atšilo  bigsmile.gif Ir pliusą jau visai neblogą praneša  thumbup.gif
O mano mamos ir šuniukui viens ant ito auga, bet raut kažkaip veterinaras dar nesiruošia  g.gif Mama ir galvoja apie kastravimą, tuo pačiu  jei dantukus reiks rauti  4u.gif
Aš po truputi, džiaugiuosi šiluma, kiemu, dygstančiais augaliukais  blush2.gif
O dieta gerai jau esu numetusi 6 kg  blush2.gif
Per du mėnesius reik dar labiau su kg pasistengti, nes po dviejų mėnesių vėl bandysim stimuliacija  blush2.gif
Jau dabar ginė sakė, kad pas mane ten viskas jau gražiau  blush2.gif Tikiuosi nemelavo  blush2.gif
O kaip tau su planavimais sekasi  blush2.gif

Labai dziugu del Taves - tiek del krentanciu kg, tiek del sveikatos bigsmile.gif

O joram tai tokia problema su dantukais daugeliui yra... as ir pirmaji savo veziau rauti dantuku... maziui dabar jau 9 men, bet tie iltiniai dantys net nesiruosia kristi, tai geriausia juos israuti, kad negadinti sakandzio ax.gif

Niu bus matyt ka suplanavom, va jau ketvirtadieni tikiuosi nepasirodys mmm cool.gif
Atsakyti
*rasa* niu kaip gyveni bigsmile.gif gal mmm nesulaukei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 09, 09:51)
*rasa* niu kaip gyveni  bigsmile.gif gal mmm nesulaukei  bigsmile.gif

Sulaukiau doh.gif

Viskas, db sakau kaip bus taip, pats leliukas pasirinks kada nores ateiti.. nebus jau planavimas tik kad planuot smile.gif

Kaip Tau sekasi? Man va snd 7 diena kai valgau tik vaisius ir darzoves, tai taip gerai jauciuosi, visiskai nesinori jokio kito maisto biggrin.gif

Va laukiu kol biski aprims mmm ir vel i sporta rimtai kibsiu, nes buvau siek tiek apleidusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2013 05 10, 12:10)
Sulaukiau  doh.gif

Viskas, db sakau kaip bus taip, pats leliukas pasirinks kada nores ateiti.. nebus jau planavimas tik kad planuot  smile.gif

Kaip Tau sekasi? Man va snd 7 diena kai valgau tik vaisius ir darzoves, tai taip gerai jauciuosi, visiskai nesinori jokio kito maisto  biggrin.gif

Va laukiu kol biski aprims mmm ir vel i sporta rimtai kibsiu, nes buvau siek tiek apleidusi  blush2.gif

Gaila, kad parėjo mmm, bet nenusimink, juk buvai jau nestuke.gif tai neužilgo vėl būsi nestuke.gif mirksiukas.gif
Ai man po truputi, užsisakiau šiandien to maisto modifast kur dietologė liepė blush2.gif Girdėjau, kad jis labai padeda mesti kg blush2.gif
Dvi savaites valgysiu tik tą maistą, o paskui žiūrėsiu ar man dar jo reik blush2.gif
Nu bet pagal foto, tai tau nei sporto nei dietos reik schmoll.gif Graži, kūdutė esi wub.gif mirksiukas.gif
Atsakyti