Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos,Rūtos ir t.t,tu kuriu pirma vardo raide R,

QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 12, 18:59)
Nevalgiau saldumynu, negeriau visokiu gazuotu gerimu o daugiau nieko  schmoll.gif Gal  vaistai dar padejo, nes jie alki labai malsina, galeciau visa diena nieko nevalgyti  ax.gif
Aciu uz linkejimus  ax.gif

Niu valgyt tai butinai kazka reikia, jau geriau kazka sveiko ir nieko tokio, kad maziau ax.gif taip ir toliau 4u.gif
Atsakyti
*rasa* liaba, kaip laikaisi? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 17, 05:48)
*rasa* liaba, kaip laikaisi?  mirksiukas.gif

Labukas 4u.gif
Oho kokia Tu ankstyva bigsmile.gif o as atrasau velyvai blush2.gif
Niu as kaip visad, neblogai, tik miego ziaurus trukumas jauciasi, tai nzn kaip cia man atsimiegoti doh.gif galiu miegot diena - nakti - vis mazai...

Kai Tiu? mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas biggrin.gif Aš kiekvieną rytą tokia ankstyva ax.gif
O miegas, geriau net nešnekėkim schmoll.gif Aš ir miegočiau visą parą doh.gif
O aš gerai, jau esu 3kg viršum numetusi, buvau pas dietologę, sustatė man dietą, na tiksliau ne dietą o meniu, ką galiu valgyti ir po kiek bigsmile.gif Esu labai patenkinta bigsmile.gif
Pagaliau šyla orai, norisi jau dyrbti kieme ax.gif
Kaip tau darbe sekas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 18, 05:59)
Labas  biggrin.gif Aš kiekvieną rytą tokia ankstyva  ax.gif
O miegas, geriau net nešnekėkim  schmoll.gif Aš ir miegočiau visą parą  doh.gif
O aš gerai, jau esu 3kg viršum numetusi, buvau pas dietologę, sustatė man dietą, na tiksliau ne dietą o meniu, ką galiu valgyti ir po kiek  bigsmile.gif Esu labai patenkinta  bigsmile.gif
Pagaliau šyla orai, norisi jau dyrbti kieme  ax.gif
Kaip tau darbe sekas  bigsmile.gif

Labas rytas 4u.gif

Oho kaip fainiai, sveikinu su gerais pasiekimais bigsmile.gif taip ir toliau 4u.gif

Aha pas mus jau irgi tikras pavasaris uz lango thumbup.gif

Dirbu ir tiek as tam darbe, bet toks tinginys uzpuoles kad tyliu... nzn kas cia darosi man, visiskai nieko nesinori veikti doh.gif dabar kai jau sviesiau lauke ir saule lepina- gal jau geresne savijauta bus ax.gif

Kaip tau dirbasi? smile.gif
Atsakyti
Ačiū, ačiū ax.gif
Tai matai, gal čia visiems taip, pavasaris atėjo visi aptingo ax.gif Sunku po žiemos įsivažiuoti visiems mirksiukas.gif
Man puikiai, ryt dar vieną žmogų įdarbinsiu, plečiamės, darbo pilna thumbup.gif Luks žodžiu thumbup.gif
Labai sunku dabar sugalvoti, ką man valgyt pasigaminti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 18, 07:26)
Ačiū, ačiū  ax.gif
Tai matai, gal čia visiems taip, pavasaris atėjo visi aptingo  ax.gif Sunku po žiemos įsivažiuoti visiems  mirksiukas.gif
Man puikiai, ryt dar vieną žmogų įdarbinsiu, plečiamės, darbo pilna  thumbup.gif Luks žodžiu  thumbup.gif
Labai sunku dabar sugalvoti, ką man valgyt pasigaminti  doh.gif

Super, geros naujienos ir is darbo puses thumbup.gif

O tau ta dieta labai griezta sudare? Pvz ka gali valgyt ir ko ne? Gal padesiu sumastyti ka pasigaminti bigsmile.gif

Uoj jei nebuciau as saldumynu manijake, nereiktu tada nei dietu jauciu, bet niekaip negaliu ju atsisakyti.. atrodo tvardausi, tvardausi, o paskui kaip pratrukstu... doh.gif
Atsakyti
Niu negalima saldumynų, pvz į dieną galiu tik du arbatinius šaukštelius cukraus arba medaus ir riebalų tik vieną valgomajį šaukštą ax.gif
Visa kita galima, tik reik maistą sverti ir neviršyti 1200 kalorijų per dieną.
Kadangi valgydama maistą, dažnai nesiekiu kalorijų tai leidziu per dieną suvartoti 4 šaukštelius cukraus, gerdama kavą du kart mirksiukas.gif
Dar liepė išgerti 1,5 litro vandens, bet aš išgeriu daugiau ax.gif
Buvo labai sunki pirma diena, šiandien jau trečia diena, jaučiuosi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 18, 07:46)
Niu negalima saldumynų, pvz į dieną galiu tik du arbatinius šaukštelius cukraus arba medaus ir riebalų tik vieną valgomajį šaukštą  ax.gif
Visa kita galima, tik reik maistą sverti ir neviršyti 1200 kalorijų per dieną.
Kadangi valgydama maistą, dažnai nesiekiu kalorijų tai leidziu per dieną suvartoti 4 šaukštelius cukraus, gerdama kavą du kart  mirksiukas.gif
Dar liepė išgerti 1,5 litro vandens, bet aš išgeriu daugiau  ax.gif
Buvo labai sunki pirma diena, šiandien jau trečia diena, jaučiuosi puikiai  thumbup.gif

Tai pagrinde darzoves, liesa mesyte, zuvis smile.gif as tai jau antra diena tirsta darzoviu sriubyte gamimuosi, ant virsaus truputi parmezano uzsitarkuoju, tai ji labai gerai uzkisa skrandi thumbup.gif siaip tau labai tiktu paskaityti forumo temute apie H.Serberto mitybos principus, tavo atveju tiktu, ten ir receptukais merginos dalijasi ir pan, as irgi stengiuosi vadovautis siais principais, tik va saldumynu negaliu niekaip atsisakyti.. bet aisku stengiuosi...
Atsakyti
Tai kad man čia viską susakė pagal mano ligą 4u.gif Pirmiausia man reik suaktyvinti mano virškinimo sistemą, nes ji labai suletėjus po mano valgymo būdo doh.gif
O tas maistas matai, man reik labai daug valgyti baltymų ir angiavandenių, kažin ar man pavyktų ką pasiderinti pagal kažkokią tais dietą g.gif
Čia man tikriausiai labai apsimokėtų apsilankyti pas tas merginas kurios kalorijas skaičiuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 18, 08:12)
Tai kad man čia viską susakė pagal mano ligą 4u.gif Pirmiausia man reik suaktyvinti mano virškinimo sistemą, nes ji labai suletėjus po mano valgymo būdo  doh.gif
O tas maistas matai, man reik labai daug valgyti baltymų ir angiavandenių, kažin ar man pavyktų ką pasiderinti pagal kažkokią tais dietą  g.gif
Čia man tikriausiai labai apsimokėtų apsilankyti pas tas merginas kurios kalorijas skaičiuoja  g.gif

Na siaip ten ne dieta, o gyvenimo budas smile.gif ir nemanau kad labai daug kaloriju suvalgytum pagal tuos principus, kaip pvz. Mesa su darzovem, zuvis su darzovem, koses su darzovem ir pan smile.gif o darzoves virskinimui tik i nauda thumbup.gif aisku kiekvienas pagal save renkasi kuriam forume bendrauti ir kokiu principu maitintis smile.gif ziurek kur tau patogiau smile.gif as cia tik savo nuomone pasakiau blush2.gif
Atsakyti
Tai taip ačiū mirksiukas.gif
Aš žinok jei atvirai tyngiu kažkur landžioti, skaitinėti, kai pas mane viskas ant lapuko surašyta blush2.gif O ir laiko vis trūksta blush2.gif
Bet jau lauke kaip šilta wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti