Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos,Rūtos ir t.t,tu kuriu pirma vardo raide R,

QUOTE(Sunflowers @ 2013 03 02, 00:27)
Oho kokia tu šaunuolė  bigsmile.gif  thumbup.gif
Ką studijuoji  mirksiukas.gif


Vadybą ŠU. Dar metai liko... Sudėtingai su tuo darbo rašymu g.gif Yra dar studijuojančių magistratūrą čia? smile.gif
Atsakyti
Labas rytas ax.gif Kaip naktis praėjo 4u.gif Kaip išsmiegojot 4u.gif
Aš niekur nestudijuoju, dyrbu tik blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif Retas rytas, kada galima išmiegot kiek lenda bigsmile.gif biggrin.gif
O ką dirbi?
Atsakyti
Aha retas, miegojau iki 8, nes šunis reikėjo vesti į lauką, o paskui iki 9 4u.gif Dar norėtusi pamiegoti ax.gif
Aš dyrbu administratore, turim savo verslą ax.gif
O tu kur dyrbi blush2.gif
Atsakyti
Buhalere, bet irgi labiau administratores - apskaitininkės darbus atlieku smile.gif Ir dabar dar pradėsiu draudimo konsultante dirbt. Žiūrėsiu kaip seksis rast klijentų... Gasdina visi mane, kad niekas nesidraus biggrin.gif
Kas per verslas pas jus?
Atsakyti
O tai beveik vienodą darbą dyrbam bigsmile.gif
Nors aš visad svajojau apie buhalterės darbą, bet dabar pakanka administratorės blush2.gif Labai daug visko reik mokėti ir žinoti buhalterei, sakau jei jau dyrbčiau tokį darbą, tai visus savo pomėgius reiktu pamiršti bent pradžiai blush2.gif
O pas mus automobilių remontas 4u.gif
Eisim su mb tvarkytis, pavasaris, reik garaže duris išimti, apsitvarkyti jį thumbup.gif Kaip to laukiau blush2.gif
Atsakyti
Ku ku, kur jus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 08, 08:48)
Ku ku, kur jus  bigsmile.gif

Labukas labukas bigsmile.gif
As tai paryciais gryzau i UK, tai tokia nusikalus jauciuosi.. atrodo issimiegojau, bet kazko truksta.. labai galva skauda, buvom pasivaikscioti iseje - cia tikras pavasaris bigsmile.gif
Vakar dar su broliu buvom i Trakus nuleke, pasivaiksciojom, pavalgem kibinu - mmm... skonis pasakiskas wub.gif

Kai darbo dienele praejo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2013 04 08, 17:12)
Labukas labukas  bigsmile.gif
As tai paryciais gryzau i UK, tai tokia nusikalus jauciuosi.. atrodo issimiegojau, bet kazko truksta.. labai galva skauda, buvom pasivaikscioti iseje - cia tikras pavasaris  bigsmile.gif
Vakar dar su broliu buvom i Trakus nuleke, pasivaiksciojom, pavalgem kibinu - mmm... skonis pasakiskas  wub.gif

Kai darbo dienele praejo?  smile.gif

LABAS pagaliau pasirodei bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Na taip tiesa juk tau atostogos buvo bigsmile.gif KAip tavo žandas, gal jau mažiau patines unsure.gif
Kaip pavydžiu pavasaris pas jus wub.gif Pas mus dar nežinia kada jis ateis doh.gif Bet jau kitą savaitgalį tvarkysimės šiltnamį, sėsiu jau daug ka ax.gif
Kibinų aš nemėgstu, net nežinau kodėl g.gif O gal dėl to , kad dar tikrai labai skanių nevalgiau g.gif Ai bet ir nereik, greitu metu keliausiu pas dietologę, žėsiu ką sakys, jaučiu žiauri manes dieta laukia 4u.gif
Ačiū neblogai ax.gif Šiandien visą dieną pratingėjau darbe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 08, 15:58)
LABAS pagaliau pasirodei  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Na taip tiesa juk tau atostogos buvo  bigsmile.gif KAip tavo žandas, gal jau mažiau patines  unsure.gif
Kaip pavydžiu pavasaris pas jus  wub.gif Pas mus dar nežinia kada jis ateis  doh.gif Bet jau kitą savaitgalį tvarkysimės šiltnamį, sėsiu jau daug ka  ax.gif
Kibinų aš nemėgstu, net nežinau kodėl  g.gif O gal dėl to , kad dar tikrai labai skanių nevalgiau  g.gif Ai bet ir nereik, greitu metu keliausiu pas dietologę, žėsiu ką sakys, jaučiu žiauri manes dieta laukia  4u.gif
Ačiū neblogai  ax.gif Šiandien visą dieną pratingėjau darbe  blush2.gif

As tai pirma karta valgiau su varske ir sinatais kibinus - tai labai patiko thumbup.gif
As va nuluzus buvau, issimiegojau ir nzn ka reikes veikti biggrin.gif
Niu zandas jau nepatines, bet dar siek tiek jauciasi kaip guziukas, bet aciu Dievui jau nesimato thumbup.gif
Reikia maisto produktu jauciu uzsisakyti i namus, nes tingiu tampyti maisus, nes as nemoku nueiti ir nusipirkti mazai prekiu doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Na ir kaip miegojom bigsmile.gif Kaip tavo pilvukas blush2.gif
Kokie įdomus kibinai bigsmile.gif Įdomu būtu tokių paragauti g.gif Sakai skanūs g.gif Bet aš tokius dalykus perkut tik ten kur jau yra kas nors tikrai išgyres, nes esu pirkus bet kur ir ne karta nusivylusi blush2.gif
Labai džiaugiuosi, kad žandas taves nebekankins thumbup.gif thumbup.gif
O man sunki diena bus doh.gif Jau nuo sekmadienio nuo vaistų labai bloga unsure.gif Kenčiu visai tai turi praeiti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 04 09, 05:56)
user posted image
Na ir kaip miegojom  bigsmile.gif Kaip tavo pilvukas  blush2.gif
Kokie įdomus kibinai  bigsmile.gif Įdomu būtu tokių paragauti  g.gif Sakai skanūs  g.gif Bet aš tokius dalykus perkut tik ten kur jau yra kas nors tikrai išgyres, nes esu pirkus bet kur ir ne karta nusivylusi  blush2.gif
Labai džiaugiuosi, kad žandas taves nebekankins  thumbup.gif  thumbup.gif
O man sunki diena bus  doh.gif Jau nuo sekmadienio nuo vaistų labai bloga  unsure.gif Kenčiu visai tai turi praeiti  unsure.gif

Labas rytas 4u.gif

Uoj kaip uzmusta miegojau thumbup.gif kaip tu? Nzn kazkaip savijauta mano tikrai gera, nesijaucia jokie blogumai, bent jau kolkas aciu Dievui bigsmile.gif

Na juk yra visokiausiu idaru, as tai megstu isbandyt kazka naujo, praeita karta valgem su elniena ar briediena biggrin.gif nepamenu, tik zinau laukiniu zveriu mesa buvo, tai mesa kaip mesa, jokio ispudzio nepadare rolleyes.gif o su varske ir spinatais skanu buvo tikriausiai todel, kad as ir taip lsbai megstu varske su spinatais wub.gif

Reikes snd arba ryt eiti jau pad dantista siulus issitraukti unsure.gif ir baigsis man jau tie vargai su dantim thumbup.gif

O kas tau yra? Blogai jautiesi? Sveik 4u.gif

Atsakyti