Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos,Rūtos ir t.t,tu kuriu pirma vardo raide R,

QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 22, 10:48)
Kažkada esu ieškojusi nieko neradau iš tokių receptų  blush2.gif
Bet ištiesų gal geriausia būtu maistą derinti  g.gif Nes vien tik sau pirkti vienokį maistą o mb kitoki, brangokai gaunas  g.gif

Na as derinti bandau maista, MB -ne, todek kasdien gaminu kiekvienam atskirai ax.gif aisku pinigine prasme tai jauciasi padidejusios islaidos, ir dar kaip .. niu bet gyvenam tik karta, kam kimsti i save beleka, jei galima rinktis kas geriau ir sveikiau 4u.gif del derinimo - tai maniskiui prie mesos turi buti ir salotos/misraines plius bulves ar kokia kose, kitokio maisto jis nepripazysta ir nesijaucia normaliai pavalges, sotus.. o man tarkim kokio darzoviu troskinuko ar apkepo - per akis ir nera butina net mesa ar zuvis.. zinoma kartais ir zuvi su mesa ir darzovemis valgau, bet paskutiniu metu nedaznai.. pas man didziausia problema - saldumynai.. negaliu be ju... doh.gif
Snd jau turi atvezti mano "aparaciuka", tai jau gaminsiu sveikus desertus, gal tada ne taip sazine griaus, kaip kertant parduotuvinius saldumynus.... blush2.gif
Papildyta:
Jeigu kalbant apie derinima, uzsuk cia 4u.gif
Atsakyti
Tai vat viskas atsimuša į piniginę, darbų nelabai daug, mano atlyginimas kur kas mažesnis, nes sirgau, dar dantys ne visi sutvarkyti doh.gif
Na šiaip belenko nekemšu į save, stengiuosi daug ko nevalgyti, pvz pusryčiams išgeriu jogurto du gurkšnius, pietums kartais ką pasigaminu, kartais būna ir taip, kad valgau ką nusiperkam, bet irgi ne kokią picą ar kokį brudą schmoll.gif Vakarienė dažniausiai ir tik jogurtas arba fitnes su pienu. Ir porcijos kur kas mažesnės ax.gif
O kas dėl saldumynu, tai labai retai juos valgau, mėgstu labai šokoladą, bet stengiuosi jau senokai jo nevalgyti, nes visu pirma mane nuo jo beria o antra daug kalorijų 4u.gif
O fainai, paskui papasakot kokie atsiliepimai apie aparačiuką bigsmile.gif
Atsakyti
laba laba naujuose nameliuose.

saltoka siryt,brrr....vakar kadangi MB nedirbo,tai buvom pas mano tevu nuvyke.
siryt zadu i miesta iseit praeit,o 11val pas mus stadione ziemos slalomas-nelabai suprantu,kaip nedideliam stadione kas gero bus is to slalomo.MB sako gal einam paziuret,tai matysim.
pietums planuoju plovo.planuoju-tikiuos niekas nesutrugdys.
Atsakyti
Laba ax.gif
Keistas oras, pas mane ir snigo ir lijo, bet ant saules +4 rodė bigsmile.gif
Kaip sekės rrasius mieste bigsmile.gif
*rasa*, na išbandei tą aparatą kur užsisakei bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 23, 16:01)
Laba  ax.gif
Keistas oras, pas mane ir snigo ir lijo, bet ant saules +4 rodė  bigsmile.gif
Kaip sekės rrasius mieste  bigsmile.gif
*rasa*, na išbandei tą aparatą kur užsisakei  bigsmile.gif

Labukas 4u.gif aga isbandziau ta zveriuka bigsmile.gif pudinga vakar dariau ir veliau dar ledus sumasciau isbandyti, tai viskas super duper greitai ir be priekaistu gavosi, negaliu atsidziaugti wub.gif ka Tu snd nuveikei idomaus? smile.gif
Atsakyti
Vyrą išleidau stintų paskutinį kart šiais metais ax.gif O daugiau kaip ir nieko įspūdingo, namus tvarkiau ax.gif
Vakaroju viena su mezginiu rankose ax.gif
Na va kaip džiugu, kad patinka naujas pirkinys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Beje užsisakiau oriflame nagam pastiprinti tepaliuką, nes niekur kitur neradau nusipirkti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 23 vasario 2013 - 20:04
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 22, 11:35)
Tai vat viskas atsimuša į piniginę, darbų nelabai daug, mano atlyginimas kur kas mažesnis, nes sirgau, dar dantys ne visi sutvarkyti  doh.gif
Na šiaip belenko nekemšu į save, stengiuosi daug ko nevalgyti, pvz pusryčiams išgeriu jogurto du gurkšnius, pietums kartais ką pasigaminu, kartais būna ir taip, kad valgau ką nusiperkam, bet irgi ne kokią picą ar kokį brudą  schmoll.gif Vakarienė dažniausiai ir tik jogurtas arba fitnes su pienu. Ir porcijos kur kas mažesnės  ax.gif
O kas dėl saldumynu, tai labai retai juos valgau, mėgstu labai šokoladą, bet stengiuosi jau senokai jo nevalgyti, nes visu pirma mane nuo jo beria o antra daug kalorijų  4u.gif
O fainai, paskui papasakot kokie atsiliepimai apie aparačiuką  bigsmile.gif

Isvis pienisku produktu geriau yra atsisakyti ax.gif ir jokie dribsniai ar koses su pienu visiskai NEDERA..
Papildyta:
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 23, 17:43)
Vyrą išleidau stintų paskutinį kart šiais metais  ax.gif O daugiau kaip ir nieko įspūdingo, namus tvarkiau  ax.gif
Vakaroju viena su mezginiu rankose  ax.gif
Na va kaip džiugu, kad patinka naujas pirkinys  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Beje užsisakiau oriflame nagam pastiprinti tepaliuką, nes niekur kitur neradau nusipirkti  ax.gif

As irgi snd visa diena prasitvarkiau namie..
O man stipriklis - kaip jau minejau - pats geriausias ir nepakeiciamiausias Nail tek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2013 02 23, 21:31)
Isvis pienisku produktu geriau yra atsisakyti  ax.gif ir jokie dribsniai ar koses su pienu visiskai NEDERA..
Papildyta:

As irgi snd visa diena prasitvarkiau namie..
O man stipriklis - kaip jau minejau - pats geriausias ir nepakeiciamiausias Nail tek  ax.gif

Man pieniški produktai reikalingi dėl kitų priežaščių ax.gif
Man yra pasakyta ką aš turiu valgyti ir ko nevalgyti, jei noriu pasiekti savo tikslą ax.gif
O iš kur tu žinai, kad dribsniai ir košės su pienu nedera g.gif O kaip pvz kitas košes išvirti jei pieno nebus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 23, 19:47)
Man pieniški produktai reikalingi dėl kitų priežaščių  ax.gif
Man yra pasakyta ką aš turiu valgyti ir ko nevalgyti, jei noriu pasiekti savo tikslą ax.gif
O iš kur tu žinai, kad dribsniai ir košės su pienu nedera  g.gif O kaip pvz kitas košes išvirti jei pieno nebus  g.gif

Na ziurek pagal save kaip Tau geriau 4u.gif
Koses reikia virti ant vandens ax.gif pagal maisto derinimo principus pienas netinka nei su dribsniais, nei su kosem ax.gif
Idomumui gali pasiskaitineti cia ir jau pati atsirinksi kas ir kaip ax.gif

Papildyta:
O cia del pacio derinimo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 23, 19:47)

Man yra pasakyta ką aš turiu valgyti ir ko nevalgyti, jei noriu pasiekti savo tikslą ax.gif


Kazkaip keista, jei Tau pasakyta ka turi valgyti, kodel tarkim per diena tiek nedaug ir neivairaus maisto suvalgai? Tikrai netikiu, kad kazkas rekomendavo tokia mityba schmoll.gif
Beje, gal dareisi maisto netoleravimo testa?
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2013 02 23, 23:11)
Na ziurek pagal save kaip Tau geriau  4u.gif
Koses reikia virti ant vandens  ax.gif pagal maisto derinimo principus pienas netinka nei su dribsniais, nei su kosem  ax.gif
Idomumui gali pasiskaitineti cia ir jau pati atsirinksi kas ir kaip  ax.gif

Papildyta:
O cia del pacio derinimo ax.gif
Papildyta:

Kazkaip keista, jei Tau pasakyta ka turi valgyti, kodel tarkim per diena tiek nedaug ir neivairaus maisto suvalgai? Tikrai netikiu, kad kazkas rekomendavo tokia mityba  schmoll.gif
Beje, gal dareisi maisto netoleravimo testa?

Testo nesidariau ax.gif Netikiu aš tokiais dalykais ax.gif
O kas dėl valgymų, tai nevisad spėju per darbą pavalgyti ax.gif
O rekomendavo man valgyti nemaišant produktų, tarkim jei valgai mėsą tai tik ją ir valgyti, jei valgai daržoves tai taip jas tik ir valgyti ir visa kita 4u.gif
Jei pavyksta taip ir valgau kaip sakė 4u.gif
O tai ir vėl atsimuša į piniginę, nevisad galiu sau tai leisti ax.gif
Šiuo metu laaabai taupom pinigus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 23, 21:27)
Testo nesidariau  ax.gif Netikiu aš tokiais dalykais  ax.gif
O kas dėl valgymų, tai nevisad spėju per darbą pavalgyti  ax.gif
O rekomendavo man valgyti nemaišant produktų, tarkim jei valgai mėsą tai tik ją ir valgyti, jei valgai daržoves tai taip jas tik ir valgyti ir visa kita 4u.gif
Jei pavyksta taip ir valgau kaip sakė 4u.gif
O tai ir vėl atsimuša į piniginę, nevisad galiu sau tai leisti  ax.gif
Šiuo metu laaabai taupom pinigus  ax.gif

Na is esmes gerai sake Tau kazkas, bet ne iki galo ax.gif
Tinkami deriniai:
Daržovės + kitos daržovės
Daržovės + krakmolas
Daržovės + baltymai
Daržovės + riebalai
Vaisiai + vaisiai (to paties rūgštumo lygio)


Papildyta:
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 23, 21:27)
Testo nesidariau  ax.gif Netikiu aš tokiais dalykais  ax.gif


O as darysiuos si testa, kai atostogu i LT grysiu, jau uzsiregistravau ax.gif
Atsakyti
Gaila, bet šiuo metu neturiu kada pasiskaitinėti, noriu kuo greičiau mezginį pabaigti blush2.gif
Bet jei valgant daržoves pridedi riebalus, tai nesigauna maisto makalynė g.gif
Nes man sakė su niekuom nederinti, jei valgau viena tai tik tą ir valgyti g.gif Ir netgi vegti visokių užpilų ar padažų g.gif
Mano sesė pasidarė šį testą, bet tikrai nepasakyčiau, kad jai padeda atsikratyti kg schmoll.gif Paskutinį kart kai ją pamačiau net išsižiojau doh.gif
Koks fainas bigsmile.gif bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 24 vasario 2013 - 00:03