Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos,Rūtos ir t.t,tu kuriu pirma vardo raide R,

QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 17, 10:57)
Tai vat ir sako tada kai mb nėr šalia  doh.gif Bet aš sakiau jau nebetylėsiu man dzin viską rėšiu į akis, jei mane įžeidinės  ax.gif Normaliausia giminė iš vyro tėčio pusės o iš motinos, tai geriau patylėsiu  doh.gif Ir dar vakar kaip mane sunervino kviečia į balių ir dar sudiktavo ką turim dovanų nupirkti ir ką iš masito dar nupirkti  doh.gif Nu blyn gal mes pinigų neturim galų gale  doh.gif Džiaugtus aplamai, kad anūkas atvažiuoja o čia dar sąlygas diktuoja  doh.gif O patys jo niekad neprisimena, net su šventėm ar gimtadieniu nepasveikina  doh.gif

Eina sau... unsure.gif na tada tikrai turi buti stipri 4u.gif apsisarvuok kantrybe 4u.gif
Atsakyti
Ačiū stengsiuos mirksiukas.gif
Ką veikinėji ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 17, 13:11)
Ačiū stengsiuos  mirksiukas.gif
Ką veikinėji  ax.gif

Ziuriu Valanda su Ruta kartojima vakar dienos smile.gif neuzilgo keliausim su Toriuku pas veterinara, nuimti ta gaubta thumbup.gif

Ka Tu veikineji? smile.gif
Atsakyti
baigiu ištirpti nuo karčio lotuliukas.gif
O tai jūs patys negalit nuimti gaubto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 17, 13:48)
baigiu ištirpti nuo karčio  lotuliukas.gif
O tai jūs patys negalit nuimti gaubto  ax.gif

niu mes jau gryzom smile.gif parbegom tiesiogine zodzio prasme biggrin.gif Toriukas namo vare kaip pasiutes lotuliukas.gif

tai zinoma galejom patys nuimti, bet daktare dar turejo patikrinti ar gerai susiuta vieta sugijo, dar kaip dantenos apgijo paziurejo, pamatavo temperatura, nueme gaubta ir laimingi namo gryzom bigsmile.gif
Atsakyti
Nu va kaip fainai thumbup.gif
Nu o aš katik baigiau rūbelius lyginti rytojui, dar maximoj nuesipirkau bliuskute dviem dydžiais mažesnę bigsmile.gif
Dabar jau vakarosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 17, 19:02)
Nu va kaip fainai  thumbup.gif
Nu o aš katik baigiau rūbelius lyginti rytojui, dar maximoj nuesipirkau bliuskute dviem dydžiais mažesnę  bigsmile.gif
Dabar jau vakarosiu  ax.gif

sveikinu su mazesniu dydziu bigsmile.gif saunuole 4u.gif

mes tai gulinejam, ziurim TV ax.gif
Atsakyti
Ačiū blush2.gif
Mes ir tv žiūrim ir gulinėjam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 17, 19:59)
Ačiū  blush2.gif
Mes ir tv žiūrim ir gulinėjam  ax.gif

Ziurejau ziurejau, kad apzeles jau Toris.... tai tika baigem ji skusti biggrin.gif koks grazutis dabar wub.gif svelnutis smile.gif atjaunejes atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Pati kirpai bigsmile.gif
Prašom pasirodyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 17, 21:25)
Pati kirpai bigsmile.gif
Prašom pasirodyti  bigsmile.gif

Labukas smile.gif

aga pati kirpau, kas belieka, kai kirpeju cia nera biggrin.gif

Niu bandom rodytis, sorry uz kokybe foto, neimanoma jo vietoj nufotkinti biggrin.gif
user posted image

Niu, o kai pati jautiesi? Susiruosei i baliu? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rasa*: 18 gegužės 2013 - 12:51
Laba diena 4u.gif

Niu kaip balius praejo? unsure.gif

Tikiuosi viskas gerai, sklandziai ir be jokiu stresu 4u.gif
Atsakyti