Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos,Rūtos ir t.t,tu kuriu pirma vardo raide R,

QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 15, 08:51)
Oi mes naktį pasiliekam langą pravirą, vėsu lauke būna, tai žinok miegu kaip užmušta, net nepamenu ką sapnavau  user posted image
Man šiandien visai kaput su skrandžiu neišeinu iš WC  g.gif Manau viską man čia daro stresas, vėl švogeris nervuoja darbe ir t.t.t. doh.gif
O tu nebandei vietoj kavos gerti žalią arba juodą arbatą, dar žinau bent jau maximoj yra žalia arbata su šokoladu, tai praktiškai kaip kava būtu  bigsmile.gif Esu  kažkada pirkus žinok labai skani  wub.gif Tik va man kažkodėl nuo žalios arbatos bloga  g.gif

Tai mes irgi tik prasidare langus miegam, bet ta vesa nieko nepadeda..

O del arbatu- as jas geriu, ypac megstu roibos vaniline, bet ir kavos negaliu atsisakyt vien del skonio smile.gif as visad perku kava pupelem ir su kokiu nors skoniu, labai megstu migdolu ir sokolado skonio kava, tai va ji man tik del pasimegavimo skoniu ir tiek, todel stengiuosi ja kuo veliau gerti, kad skrandzio neskaudetu, bet buna kartais kad sugriesiju ir isgeriu atsikelus, tada ir kankinuosi... nes vistiek kavos skonis yra kavos, o arbatos -arbatos.. as ivairiu skoniu zalios arbatos is LT esu prisipirkus, tai sunkiai kazko man ji geriasi, juodos isvis negaliu pakesti.. jau geriau man vandeni gerti biggrin.gif
Atsakyti
Man daug geriau miegasi, matomai ne visiems taip mirksiukas.gif
Aha man ir ta kava tik dėl skokio, bet reiks mesti ir ją gerti doh.gif Tai jau mesiu kai modifast valgysiu, nes prie jo negalima jokio kaloringo maisto ar gėrimų ax.gif
Nu bet ir karšta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 15, 11:18)
Man daug geriau miegasi, matomai ne visiems taip  mirksiukas.gif
Aha man ir ta kava tik dėl skokio, bet reiks mesti ir ją gerti  doh.gif Tai jau mesiu kai modifast valgysiu, nes prie jo negalima jokio kaloringo maisto ar  gėrimų  ax.gif
Nu bet ir karšta  doh.gif


Geras, pas mus tai salta ir lyja biggrin.gif ir taip jau gal puse savaites, prognozes ateinanciai savaites tokios pat... unsure.gif
Atsakyti
Nu va matai kaip skiriasi prognozės ax.gif
Šiandien man galutinai truko kantrybė, sulaukiu kol tėtis grį ir išeinu iš darbo doh.gif Nebeįmanoma daugiau kentėti schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 15, 16:21)
Nu va matai kaip skiriasi prognozės ax.gif
Šiandien man galutinai truko kantrybė, sulaukiu kol tėtis grį ir išeinu iš darbo  doh.gif Nebeįmanoma daugiau kentėti  schmoll.gif  doh.gif


nu naciort... taip ir buna kai yra bendru reikalu su giminemis... stiprybes Tau!!! 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mirksiukas.gif Žinai man labiausiai tai tėčio gaila verysad.gif
Kaip diena praėjo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 15, 20:00)
Ačiū  mirksiukas.gif Žinai man labiausiai tai tėčio gaila  verysad.gif
Kaip diena praėjo  bigsmile.gif

Labukas 4u.gif

Vakar ledu suvalgiau po pertraukos, tai galvojau numirsiu... doh.gif pilva visa diena skaudejo, raize, tai pragulinejau beveik visa diena kaip didziausias ligonis blink.gif va tau kokia reakcija organizmas parode... nu ir gerai, nieko sveiko tuose leduose nera cool.gif

Svarbiausia ant saldumynu manes nebetraukia, pagalvojus apie juos net vidurius suka lotuliukas.gif kaip as didziuojuosi savim, kad po truputi, po truputi as iveiksiu priklausomybe jiems thumbup.gif

Niu kaip Tiu jautiesi? Gal snd jau geriau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2013 05 16, 09:20)
Labukas  4u.gif

Vakar ledu suvalgiau po pertraukos, tai galvojau numirsiu...  doh.gif pilva visa diena skaudejo, raize, tai pragulinejau beveik visa diena kaip didziausias ligonis  blink.gif va tau kokia reakcija organizmas parode... nu ir gerai, nieko sveiko tuose leduose nera  cool.gif

Svarbiausia ant saldumynu manes nebetraukia, pagalvojus apie juos net vidurius suka  lotuliukas.gif  kaip as didziuojuosi savim, kad po truputi, po truputi as iveiksiu priklausomybe jiems  thumbup.gif

Niu kaip Tiu jautiesi? Gal snd jau geriau?  4u.gif

Kaip džiaugiuosi, kad atsisakei saldumynų thumbup.gif Nors jei retkarčiais suvalgysi manau nieko blogo mirksiukas.gif
O kai valgei tik vaisius ir daržoves apimtys apmažėjo kiek nors blush2.gif
Ai aš po truputį, naktį užmigti negalėjau labai galvą skaudėjo doh.gif O rytą visas skausmas į nugarą nuėjo doh.gif
Bet dabar jau geriau ax.gif
Laukiu kol atveš mano siuntinį, vakar gi skambinau klausiau kur jis dingo, tai sakė pasimetė mano siuntinys lotuliukas.gif Šiandien jau pats kurjeris paskambino ir pasakė, kad užveš bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 16, 08:32)
Kaip džiaugiuosi, kad atsisakei saldumynų  thumbup.gif Nors jei retkarčiais suvalgysi manau nieko blogo  mirksiukas.gif
O kai valgei tik vaisius ir daržoves apimtys apmažėjo kiek nors  blush2.gif
Ai aš po truputį, naktį užmigti negalėjau labai galvą skaudėjo  doh.gif O rytą visas skausmas į nugarą nuėjo  doh.gif
Bet dabar jau geriau  ax.gif
Laukiu kol atveš mano siuntinį, vakar gi skambinau klausiau kur jis dingo, tai sakė pasimetė mano siuntinys  lotuliukas.gif Šiandien jau pats kurjeris paskambino ir pasakė, kad užveš  bigsmile.gif

As kaip tik palikau posta prie skysciu dietos ax.gif nes pradejau nuo skysciu dietos,o paskui perejau prie vaisiu ir darzoviu smile.gif zinoma labai sumazejo apimtys, net ilindau i dzinsus, kuriuos nesiojau pries pora metu bigsmile.gif ir kg nuridenau ne viena thumbup.gif labai laiminga esu wub.gif

Dziaugiuosi, kad geriau jautiesi 4u.gif laikykis 4u.gif

Niu va, pagaliau gausi savo siuntinuka 4u.gif kniedes dabar isbandyti rolleyes.gif
Atsakyti
Nu kaip fainai thumbup.gif Žiūrėk dabar neapsileisk mirksiukas.gif Nors ka čia kūdintis ir taip kūda esi mirksiukas.gif
Aha gausiu ir jau labai norėsiu išbandyti, bet teks laukti pirmadienio doh.gif Dar labai tikiuosi, kad nors kiek nors kg apmažės ir nebūsiu vėjui išleidus pinigus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 16, 08:49)
Nu kaip fainai  thumbup.gif Žiūrėk dabar neapsileisk  mirksiukas.gif Nors ka čia kūdintis ir taip kūda esi  mirksiukas.gif
Aha gausiu ir jau labai norėsiu išbandyti, bet teks laukti pirmadienio  doh.gif Dar labai tikiuosi, kad nors kiek nors kg apmažės ir nebūsiu vėjui išleidus pinigus  g.gif

Neapsileisiu schmoll.gif ir toliau vaisiao ir darzoves uzims didziaja dali mano maisto raciono smile.gif

As tikiu, kad tikrai apmazes kg, juk valgysi maista, kuris mazai kaloriju turi smile.gif o norint mazinti kg juk reikua per para suvartot maziau kcal negu iprastai smile.gif zinoma nepamirsti reikia ir pajudet siek tiek smile.gif ir manau viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
Nu va abi kg metam ir abi paskui nestuke.gif bigsmile.gif mirksiukas.gif
Nu aš išties ir taip nedaug tų kalorijų suvartoju, bet kg jau antrą savaitę berods stovi doh.gif O su tuo judėjimu didžiausia bėda, kai grįžtu namo nieko nesinori schmoll.gif blush2.gif
Atsakyti