Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos,Rūtos ir t.t,tu kuriu pirma vardo raide R,

QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 14, 09:04)
Ne ne ne aš pati žinau, kad nuo vaisių ir daržovių galima nejausti alkio  mirksiukas.gif Tik manau, kad retkarčiais reik kažko kito įdėti į skrandį  mirksiukas.gif
Liepą bus tik metai, kai dyrbame savo firmoje o kada atsotogos neaišku  doh.gif
Pavydžiu aš tau  bigsmile.gif

Mmm aiskutis smile.gif

Man tai nuo rugpjucio pradzios 2 sav, o maniskiui 2 sav po mano atostogu doh.gif tai nesamone kazkokia gaunasi... schmoll.gif
Bet gerai, sekantis pas mus savaitgalis vel ilgas, 3 dienas laisvas turesim, tai planuojam jau lekti kir nors, greiciausiai prie juros bigsmile.gif
Atsakyti
Kaip fainai jūra bigsmile.gif wub.gif Mes jaučiu nenuvažiuosim šiemet prie jūros verysad.gif
O tu jau namie bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 14, 11:01)
Kaip fainai jūra  bigsmile.gif  wub.gif Mes jaučiu nenuvažiuosim šiemet prie jūros  verysad.gif
O tu jau namie  bigsmile.gif

As jau pakeliui i namus, nepamirsk pas mus 2val skirtumas yra smile.gif

Niu dar puse metu pries akis, gal ir Jus nuleksit bent keliom dienom dar 4u.gif
Atsakyti
Tai kad žinok, sakėm kadangi vėl šią vasarą darbų n tai jei lėksim, tai tik prie kokio ežero, kad ir šunis galėtume pasiimti ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 14, 12:24)
Tai kad žinok, sakėm kadangi vėl šią vasarą darbų n tai jei lėksim, tai tik prie kokio ežero, kad ir šunis galėtume pasiimti  ax.gif  mirksiukas.gif

kad ir prie ezero super thumbup.gif

kaip Jusu suniukai gyvena? bigsmile.gif
Atsakyti
Oi ačiū neblogai ax.gif Pupa mūsų šaunuolė, jau iš kiemo nebegioja, bet mes ją pririšam prie pavadžio ir paleidžiam lakstyti. Aplamai labai sargi, net svetimo šuns į kiemą neįsiliedžia schmoll.gif bigsmile.gif Bučkis irgi labai sargus, tik va paskutiniu metu bėda, bėga pas kaimynų kalytę doh.gif Sakau, gal jam morčius g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 14, 13:35)
Oi ačiū neblogai  ax.gif Pupa mūsų šaunuolė, jau iš kiemo nebegioja, bet mes ją pririšam prie pavadžio ir paleidžiam lakstyti. Aplamai labai sargi, net svetimo šuns į kiemą neįsiliedžia  schmoll.gif  bigsmile.gif Bučkis irgi labai sargus, tik va paskutiniu metu bėda, bėga pas kaimynų kalytę  doh.gif Sakau, gal jam morčius  g.gif

aga visko gali but, kad morcius smile.gif

mes tai jau neturesim problemu su siuo reikalu biggrin.gif jau penktadieni nuims Toriukui ta "daikta" nuo galvos, nzn kaip jis vadinasi.. na kaip gaubtas, po kastracijos ji uzdeda, kad nelystu prie susiutos vietos blush2.gif uoj kaip jam jis nepatinka, eina, kabinasi visur biggrin.gif tai po keliu dienu suniukas jau bus laimingas, sveikas ir laisvas nuo gaubto thumbup.gif
Atsakyti
O tai gražuoliukas jau po operacijos thumbup.gif Tikrai labai sunku šunims su tuo gaubtu doh.gif Bet mano Pupa žinok visai nelindo prie tos vietos kur pjovė kai nuimdavom gaubtą g.gif Ji aplamai pas mus labai kantri ax.gif
Vėlai šiandien grįžau, pavargau negyvai doh.gif Atrdadau nuo ko skauda skrandį o gi pasirodo nuo nervų doh.gif
Sakau iškart labanakt mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 14, 20:03)
O tai gražuoliukas jau po operacijos  thumbup.gif Tikrai labai sunku šunims su tuo gaubtu   doh.gif Bet mano Pupa žinok visai nelindo prie tos vietos kur pjovė kai nuimdavom gaubtą  g.gif Ji aplamai pas mus labai kantri  ax.gif
Vėlai šiandien grįžau, pavargau negyvai  doh.gif Atrdadau nuo ko skauda skrandį o gi pasirodo nuo nervų  doh.gif
Sakau iškart labanakt  mirksiukas.gif
user posted image

Aga treciadieni ji "apipkauste", dantukus nereikalingus isrove, dabar jau "sutvarkyti" esam thumbup.gif

O mes va tika gryzom namo, buvom pasivazineti, oras tai siaubingas, lyja.. fee...

Niu tai vienintele isvada - NESINERVUOK arba pasisten tai daryti kur kas maziau! 4u.gif

O cia biski i tema bigsmile.gif
user posted image

Niu mes irgi jau tuoj eisim miegucio, saldziu sapnu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *rasa*: 14 gegužės 2013 - 23:02
Laba diena ax.gif
Darbo milijoną turiu ax.gif
Kad žinokis neišeina nesinervuoti, kažkokie visi klientai pamišę ir nervuoti doh.gif
Geriu kavutę ir vėl skubu dyrbti ax.gif
Kaip miegojosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 15, 08:24)
Laba diena  ax.gif
Darbo milijoną turiu  ax.gif
Kad žinokis neišeina nesinervuoti, kažkokie visi klientai pamišę ir nervuoti  doh.gif
Geriu kavutę ir vėl skubu dyrbti  ax.gif
Kaip miegojosi  bigsmile.gif

Labukas smile.gif

Niu stipriu Tau nervu su klientais 4u.gif

As vel kazkokias nesamones eiline nakti sapnavau.. tai atsikeliu kazkokia kaip sudauzyta... akis vos pralupau.. pries darba uzbegau nusipirkti kapucino, tai db sedziu ir atrodo apsivemsiu kaip skrandziui negera... ir zinau, kad netinka man ryte tie kavos gerimai, bet.. yra kaip yra, praeis tikiuosi greitai biggrin.gif

Kaip Tu issimiegojai? smile.gif
Atsakyti
Oi mes naktį pasiliekam langą pravirą, vėsu lauke būna, tai žinok miegu kaip užmušta, net nepamenu ką sapnavau user posted image
Man šiandien visai kaput su skrandžiu neišeinu iš WC g.gif Manau viską man čia daro stresas, vėl švogeris nervuoja darbe ir t.t.t. doh.gif
O tu nebandei vietoj kavos gerti žalią arba juodą arbatą, dar žinau bent jau maximoj yra žalia arbata su šokoladu, tai praktiškai kaip kava būtu bigsmile.gif Esu kažkada pirkus žinok labai skani wub.gif Tik va man kažkodėl nuo žalios arbatos bloga g.gif
Atsakyti