Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos,Rūtos ir t.t,tu kuriu pirma vardo raide R,

QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 11, 20:13)
Ačiū  mirksiukas.gif
Aha turiu, bet retai vairuoju  ax.gif Vyras neduoda  lotuliukas.gif
Ką veikinėji  ax.gif

Ot tas vyras biggrin.gif

As guliu su kompu ir Toriuku, MB ziuri tv, ka Jus? smile.gif
Atsakyti
Aš neriu o vyras tv žiūri biggrin.gif
Jau tikriausiai miegi, tai saldžių sapnų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 11, 21:40)
Aš neriu o vyras tv žiūri  biggrin.gif
Jau tikriausiai miegi, tai saldžių sapnų  mirksiukas.gif

Labas rytas 4u.gif

aga nuluzau vakar su kompu biggrin.gif

nusimaudziau, tai eisiu i parde vaisiu ir darzoviu uzsipirkti, snd jau 9 diena kai taip valgysiu smile.gif

Kokie pas Jus planai? ax.gif
Atsakyti
Labas bigsmile.gif
O tu nenusilpsi vien tik vaisius ir daržoves valgydama g.gif
Aš va visą naktį niekaip užmigti negalėjau schmoll.gif Rytą 8 atsikėliau, vaikštau miegodama dabar ax.gif
Aš noriu prie karjero nuvažiuoti su šunim, akmenukų pasirinkti gėlynui, bet kažin ar vyras veš g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 12, 09:19)
Labas  bigsmile.gif
O tu nenusilpsi vien tik vaisius ir daržoves valgydama  g.gif
Aš va visą naktį niekaip užmigti negalėjau  schmoll.gif Rytą 8 atsikėliau, vaikštau miegodama dabar ax.gif
Aš noriu prie karjero nuvažiuoti su šunim, akmenukų pasirinkti gėlynui, bet kažin ar vyras veš  g.gif

na as 10 dienu ruosiuosi tai valgyti, tai zinok apie silpnuma ne kalbos nera, pilna energijos esu, alkio jausmo neturejau per sitas dienas - tikrai man ziauriai patinka thumbup.gif o ir organizmas gerai prasivalo thumbup.gif
As tai kaip uzmusta miegu... rolleyes.gif

Niu mes jau tuoj masiniuko vaziuosim ziureti, gal pavyks jau snd nusipirkti bigsmile.gif
Atsakyti
Šaunu, jei nejauti silpnumo taip maitindamasi thumbup.gif
Na išsirinkai auto bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 12, 15:03)
Šaunu, jei nejauti silpnumo taip maitindamasi  thumbup.gif
Na išsirinkai auto bigsmile.gif  bigsmile.gif

Snd isivaizduok pusryciams granata suvalgiau, paskui izvaziavom masiniuko ziuret, pirmas netiko, o antras TIKO bigsmile.gif pagaliau turiu 307 wub.gif ir va gryzom apie 18 val tai arbatos puodeli isgeriau, tikriausiai nuo ispudziu isvis apetitas praejo, tai gavosi, kaip iskrovos diena smile.gif O pries miega vel buvo isvaziave pasivazinet smile.gif

Niu einu jau visa apsipatenkinusi miegucio rolleyes.gif
Saldziu sapnu 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas ax.gif
Nu kaip fainai thumbup.gif Sveikinu įsigijus auto thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 13, 06:49)
Labas rytas  ax.gif
Nu kaip fainai  thumbup.gif Sveikinu įsigijus auto  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Labukas 4u.gif

Niu dabar tik saugiu ir idomiu kelioniu man reikia palinketi bigsmile.gif

Vakar nuo tiek ispudziu tokia pavargus buvau, tai snd vos atsikeliau, atrodytu bulves kasiau, bet neskauda nieko lotuliukas.gif

Brr kaip vesu si ryta pas mus.. kaip pas Jus orelis? smile.gif
Atsakyti
Linkiu tau saugių, įspūdingų kelionių wub.gif wub.gif wub.gif
A pas mus žinok, visą naktį žaibavo, griaudėjo, bet nelabai lyjo schmoll.gif Oras po kolkas vėsus thumbup.gif
Jau šiandien arba ryt gausiu modifast prekes, bet blyn savaitgalį į balių doh.gif Taip viską gadina tas balius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 05 13, 08:26)
Linkiu tau saugių, įspūdingų kelionių  wub.gif  wub.gif  wub.gif
A pas mus žinok, visą naktį žaibavo, griaudėjo, bet nelabai lyjo  schmoll.gif Oras po kolkas vėsus  thumbup.gif
Jau šiandien arba ryt gausiu modifast prekes, bet blyn savaitgalį į balių  doh.gif Taip viską gadina tas balius  doh.gif


Niu kaip fainiai, o ka tu pirkai is ju siulomu valgiu? Tai gal po baliaus geriau pradek modifast naudoti? Ar ne? g.gif
Atsakyti
Žinok norėjau tik gėrimų ir batonėlių, tą ir užsisakiau ax.gif Bet šiandien rytą skambino sako neturim šiuo metu batonėlių, tai paėmiau tada įvairius gėrimus ir pudingus ax.gif
Labai smalsu, ar bus skanu ir ar išvis bus įmanoma valgyti g.gif biggrin.gif
Deja teks tik po baliaus pradėt modifast valgyti, o gaila doh.gif
Atsakyti