Įkraunama...
Įkraunama...

Rasos,Rūtos ir t.t,tu kuriu pirma vardo raide R,

user posted image

user posted image

Mūsų pleputės

Haske 07.16
Sunflowers 08.25
Snaily 08.26
rrasius 11.16
mishkinuke 12.23
*rasa* 04.12
rasike 06.30
rasiux?
Atsakyti
Labas rytas. 4u.gif


Haske 180
*rasa* 143
Snaily 127
Sunflowers 117
rrasius 31



Atsakyti
Laba ax.gif
*rasa* jaučiu geras daiktas, tą kur išsirinkai aš ir tokio norėčiau tik kiek didesnio, nes blenderio man mažoka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Haske @ 2013 02 20, 07:35)
Labas rytas.  4u.gif


Haske 180
*rasa* 143
Snaily 127
Sunflowers 117
rrasius 31


Labukas 4u.gif
Oho, antra vieta bigsmile.gif pazanga thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 20, 07:43)
Laba ax.gif
*rasa* jaučiu geras daiktas, tą kur išsirinkai aš ir tokio norėčiau tik kiek didesnio, nes blenderio man mažoka  bigsmile.gif

Niu tikrai nerealus tas daiktas, daug visko gali atlikti su juo thumbup.gif ir jis yra pakankamai didelis, 1.9 litro, aisku jei neuztenka tokios talpos, papildomai galima dar viena inda nusipirkti, berods 2.9 litro dar maciau..
Papildyta:
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 20, 07:43)
Laba ax.gif
*rasa* jaučiu geras daiktas, tą kur išsirinkai aš ir tokio norėčiau tik kiek didesnio, nes blenderio man mažoka  bigsmile.gif

O ka siaip pati dazniausiai blenderiuoji? ax.gif
Atsakyti
Daug ka, riešutus, grybus, daržoves, mišrainėm kur darau žiemai išvis labai daug ka blenderiuoju ax.gif Negaliu atsidžiaugti tokiu daiktu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 20, 08:56)
Daug ka, riešutus, grybus, daržoves, mišrainėm kur darau žiemai išvis labai daug ka blenderiuoju  ax.gif Negaliu atsidžiaugti tokiu daiktu  ax.gif

Tikrai kad geras daikciukas thumbup.gif as tai vakar tirsta darzoviu sriubyte dariausi... mmm kaip skanu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2013 02 20, 12:35)
Tikrai kad geras daikciukas  thumbup.gif as tai vakar tirsta darzoviu sriubyte dariausi... mmm kaip skanu  wub.gif

Vasara man jis labai pravercia, ziema as ji retokai naudoju, o dabar dar reciau blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas ax.gif Kas naujesnio, kas geresnio rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 22, 06:28)
Labas rytas  ax.gif Kas naujesnio, kas geresnio  rolleyes.gif

Labukas 4u.gif
Pagaliau penktadienis thumbup.gif
Pas man tai viska tas pats per ta pati ax.gif o pas tau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*rasa* @ 2013 02 22, 10:04)
Labukas  4u.gif
Pagaliau penktadienis  thumbup.gif
Pas man tai viska tas pats per ta pati  ax.gif o pas tau?  smile.gif

Aha aš ir džiaugiuosi penktadieniu ax.gif O pas mane viskas čiki, nieko naujo, bet gyvenam ir džiaugiames artėjančiu pavasariu ax.gif Jau neblogą pliusą pranašauja bigsmile.gif
Ryt mb paskutinį kartą stintų išleidžiu ax.gif
Beje *rasa*, gal žinai kur galima būtu rasti lengvo maisto patiekalų receptų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 22 vasario 2013 - 12:00
QUOTE(Sunflowers @ 2013 02 22, 09:56)
Aha aš ir džiaugiuosi penktadieniu  ax.gif O pas mane viskas čiki, nieko naujo, bet gyvenam ir džiaugiames artėjančiu pavasariu  ax.gif Jau neblogą pliusą pranašauja  bigsmile.gif
Ryt mb paskutinį kartą stintų išleidžiu  ax.gif
Beje *rasa*, gal žinai kur galima būtu rasti lengvo maisto patiekalų receptų 4u.gif

Uoj kad ju begale yra.. unsure.gif is LT mano pats megstamiausias yra irri style, jame autore nurodo ir kitus saltinius is kuriu semiasi ideju patiekalams, labai gerai ir aiskiai apibendrina kiekvieno recpto gaminimo eiga, skoni, pastabas, niu man ziauriai patinka :-) thumbup.gif wub.gif o siaip anglu kalba yra daugybe blog'u su paciais ivairiausiais dietiniais ir sveikais patiekalu receptais 4u.gif
Atsakyti
Kažkada esu ieškojusi nieko neradau iš tokių receptų blush2.gif
Bet ištiesų gal geriausia būtu maistą derinti g.gif Nes vien tik sau pirkti vienokį maistą o mb kitoki, brangokai gaunas g.gif
Atsakyti