Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

Sveiki, gal kas zinot kokia temperatura buna balandzio pradzioj? smile.gif Radau gana padaria kaina bilietu velykoms ir galvoju, ar pavyktu su vaikais saule pasimegaut, ar vis tik dar per salta tokiu laiku vaziuot.
Atsakyti
Gaila, kad Madeiros tema beveik pamiršta, nors neabejoju, kad keliaujančių netrūksta. Turiu klausimėlį buvusioms ar ten galima išsinuomoti lazdas, nes vyksime tik su rankiniu bagažu, o aiškėja, kad lazdos - šaltas ginklas. Kadangi daug pėsčiųjų trasų, gal populiari lazdų nuoma?
Atsakyti
Gal reiktų internetu bandyt ieškoti,bet mums lazdų visiškai neprireikė.Levados tikrai nesunkios.Gal tik Pico Ruivo-Pico Areiro truputį sudėtingesnė,bet ir tai nebūtina.Nebent jūs l.sveikatos neturit ar pripratę su lazdom vaikščioti.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2017 03 23, 23:24)
Gal reiktų internetu bandyt ieškoti,bet mums lazdų visiškai neprireikė.Levados tikrai nesunkios.Gal tik Pico Ruivo-Pico Areiro truputį sudėtingesnė,bet ir tai nebūtina.Nebent jūs l.sveikatos neturit ar pripratę su lazdom vaikščioti.

Dėkoju už atsakymą Rasa32, kažkodėl jis mane pralinksmino. Su lazdomis gyvenime nesu ėjusi, bet pasižiūrėjusi Jūsų bei Linolės fotoreportažus iš Madeiros pagalvojau, kad man reiktų lazdų, nes Lietuvoje tikrai intensyviai nevaikštau pėstute, o Madeiroje planuoju praeiti nemažai - Sao Lorenco, Caldeirao Verde, Pico Areiro - pico Ruivo, Portelos levadą, panašiai per 5 dienas, bijau, kad kojytės neišlaikys, pagalvojau, kad lazdos padėtų.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2017 03 24, 08:32)
Dėkoju už atsakymą Rasa32, kažkodėl jis mane pralinksmino. Su lazdomis gyvenime nesu ėjusi, bet pasižiūrėjusi Jūsų bei Linolės fotoreportažus iš Madeiros pagalvojau, kad man reiktų lazdų, nes Lietuvoje tikrai intensyviai nevaikštau pėstute, o Madeiroje planuoju praeiti nemažai - Sao Lorenco, Caldeirao Verde, Pico Areiro - pico Ruivo, Portelos levadą, panašiai per 5 dienas, bijau, kad kojytės neišlaikys, pagalvojau, kad lazdos padėtų.

man lazdos tik maišytų. Ten gi ir palaipioti reikia
Atsakyti
Pritariu daimurai.

Jei jau visai pavargsit,tai pakeliui būna primėtyta visokių pagalių ar savadarbių lazdų. Aš buvau tokią pasistvėrus vienoj levadoj, bet tuoj ir numečiau, man ji maišė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 24 kovo 2017 - 10:42
Ačiū merginos, nuraminote. Patreniruosiu kojų raumenis ir nusigriebsiu kokią besimėtančią lazdą, jeigu nebepaeisiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mulka70: 24 kovo 2017 - 11:09
QUOTE(rasa32 @ 2017 03 24, 10:41)
Jei jau visai pavargsit,tai pakeliui būna primėtyta visokių pagalių ar savadarbių lazdų. Aš buvau tokią pasistvėrus vienoj levadoj, bet tuoj ir numečiau, man ji maišė  biggrin.gif


Iš tikrųjų, jei esate įpratę vaikščioti be lazdų, tai gal ir išsiversite be jų. Arba prisirankuosite, kaip Rasa rašė.
Aš esu silpnos fizinės formos, tai man jos būtinos. Visada pasigailiu, jei išeinu be jų. Ir lazdas visada vežiojuosi iš namų (iki šiol visada ėmėm bent vieną registruotą bagažą).
Man laipiojimui jos ir padeda labiausiai. Eiti lygiai niekis. O kai reikia lipti, tai ir atsiremti gerai, ir kelius pasaugau.
Atsakyti
Linole, visada žaviuosi Jūsų žygiais ir kiek Jūs pėstute nueinate, man tai nesuvokiama. Aš netgi labai daug sportuoju, bet nuo ėjimo kitą dieną nesilanksto kojos ir skauda užpakalį. Ech, teks Madeiroje siusioti atsistojus smile.gif Dar turiu laiko iki rugpjūčio, pasitreniruosiu.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2017 03 24, 08:32)
o Madeiroje planuoju praeiti nemažai - Sao Lorenco, Caldeirao Verde, Pico Areiro - pico Ruivo, Portelos levadą, panašiai per 5 dienas, bijau, kad kojytės neišlaikys, pagalvojau, kad lazdos padėtų.


Caldeiro verde tai lazdos mažiausiai reikalingos. Apie Portelą nepasakysiu, mes ėjom kiek kitokiu variantu.
Pico Ariero ir Sao Lorenco jos pravertė. Nors ten buvo turėklai nusistverti. Aišku, pavojingiausiose vietose jų trosai buvo nutrūkę. Bet galvoju, visur praeinama be lazdų. Gal pabandykit su pakelėj rastais pagaliais. Jei matysit, kad padeda, tada kitoms kelionėms ieškositės.
Kai prisimenu savo Tatrus, aš ten numirusi būčiau be lazdų. O kartu keliavusiai draugės dukrai jos trukdė. Arba Korsikoje - būčiau gal ir negrįžusi, jei ne lazdos. Individualu tos lazdos. Vieniems padeda, kitiems - ne. Dar ir įpratimas lemia.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2017 03 24, 13:37)
Dar turiu laiko iki rugpjūčio, pasitreniruosiu.


mes skridome tik su rankiniu bagazu, mb vezesi lazdas. niekam jos neuzkliuvo, ateme jau griztant i namus milano oruo uoste blink.gif nei varsuvoje, nei lisabonoje ir net pacioje madeiroje jos niekam nerupejo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(milaaaa @ 2017 04 11, 19:33)
mes skridome tik su rankiniu bagazu, mb vezesi lazdas. niekam jos neuzkliuvo, ateme jau griztant i namus milano oruo uoste blink.gif nei varsuvoje, nei lisabonoje ir net pacioje madeiroje jos niekam nerupejo biggrin.gif

Dėkoju už atsakymą, gal ten vietoje pasiieškosiu kokių pagalių, nes lazdų neturiu, jas reiktų čia pirkti, o mūsų rankinis tik 8 kg vieno vieneto, tai ir taip bus sunku viską susidėti.
Atsakyti