Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

Dėkoju už patarimus. TAP iš Varšuvos kol kas pigiausiai radau už 298 žmogui. Man kaip ir daugoka atrodo, nors skrydis patogus, plius bagažas. O iš Londono visi mano rasti skrydžiai iš Getviko, o rainiai rudenį baigia skrydžius į Getviką, neaišku, ar kitąmet pradės. Gal reikia galvoti apie oro uosto keitimą Londone. Ech, ar daug laiko, nes blaškausi, ar rinktis pavasarį ar rudenį. Rudenį, kokį rugsėjį, kiek skaičiau oras geresnis ir labiau prognozuojamas, vanduo šiltesnis.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 25, 06:46)
Dėkoju už patarimus. TAP iš Varšuvos kol kas pigiausiai radau už 298 žmogui. Man kaip ir daugoka atrodo, nors skrydis patogus, plius bagažas. O iš Londono visi mano rasti skrydžiai iš Getviko, o rainiai rudenį baigia skrydžius į Getviką, neaišku, ar kitąmet pradės. Gal reikia galvoti apie oro uosto keitimą Londone. Ech, ar daug laiko, nes blaškausi, ar rinktis pavasarį ar rudenį. Rudenį, kokį rugsėjį, kiek skaičiau oras geresnis ir labiau prognozuojamas, vanduo šiltesnis.


O jus, idomumo delei, paziurekite kainas su itaka agentura. Mums su jais skristi gavosi pigiau nei savarankiskai. Issirinkau viesbuti ''Melia Madeira Mare'', susiradau skrydzius, o paskui galvoju, ai paziuresiu kiek itaka siulo. Ir, zinokit tas pats viesbutis+tiesioginis skrydis, mums gavosi pigiau, nei skristi su persedimais ir rezervuoti viesbuti patiems :). Nuskride, agenturos paslaugu atsisakem, nes jau buvo issinuomoje masina. Kas neplanuoja nuomotis is karto oro uoste, tai dar ir transferas nekainuoja thumbup.gif

Tas pats ir vasari su Tailandu. Skristi savarankiskai ir uzsisakyti issirinkta viesbuti patiems, gaunasi daugiau, nei su Itaka tiesioginiu skrydziu. O dar ir issirinkta viesbuti turi :).

Zodziu, siulau kainytes palyginti ;)
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 25, 07:46)
Dėkoju už patarimus. TAP iš Varšuvos kol kas pigiausiai radau už 298 žmogui. Man kaip ir daugoka atrodo, nors skrydis patogus, plius bagažas. O iš Londono visi mano rasti skrydžiai iš Getviko, o rainiai rudenį baigia skrydžius į Getviką, neaišku, ar kitąmet pradės. Gal reikia galvoti apie oro uosto keitimą Londone. Ech, ar daug laiko, nes blaškausi, ar rinktis pavasarį ar rudenį. Rudenį, kokį rugsėjį, kiek skaičiau oras geresnis ir labiau prognozuojamas, vanduo šiltesnis.


Aš prieš pora metų skrisdama iš Varšuvos su TAP, irgi mokėjau tiek pat: be kelių eurų 300. Tiesa, bilietus pirkau labai anksti, gal prieš 8-9 mėnesius, paskui kaina dar labiau kilo.
Irgi buvau apmastymuose, su kuo skristi. Dauguma tuo metu į Madeirą skrido per Londoną, iš Londono - su Easy jet. Buvo irgi tokia pati dilema su skrydžiais. Mūsų skrydžio metu iš Lietuvos į Gatviką skraidydavo lėktuvai, bet mums dienos kažkaip nesutapo. Turėjome arba nakvoti oro uoste ar viešbutyje arba pervažiuoti iš vieno oro uosto į kitą. O ir patys Easy jet bilietai tuo metu buvo nepigūs. Be to norėjome imti ir bent vieną registruotą bagažą, mat planavome tiek į žygius eiti, tiek po miestą vaikščioti, tai įvairios aprangos reikėjo. Žodžiu, žiūrėjome ne tik į pliko skrydžio kainas, bet ir bagažą priskaičiavome, pervažiavimų iš oro uosto į oro uostą ar nakvynės prie oro uosto kainas, o dar lėktuve bent jau kavos perkame pastoviai ir gavosi nemažai brangiau tas variantas, nei su TAP iš Varšuvos. Aišku, į Varšuvą nuvažiavimas irgi kainuoja, bet pagavome tuometinę autobusų Simple express akciją ir į abi puses suvažinėjome už 20 litų žmogui. Tai kaip ir už dyka.

Nežinau, kaip TAP dabar, nes vis ant bankroto ribos balansavo, kai mes skridome. Bet tada buvau labai patenkinta skrydžiu. Pamaitino su kepsniais, desertais ir vynu. Atšaukus skrydį, dar ir šikarname viešbutyje apgyvendino. Be to nereikėjo rūpintis jokiais check-inais ir bilietų atsispausdinimu.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 25, 06:46)
Dėkoju už patarimus. TAP iš Varšuvos kol kas pigiausiai radau už 298 žmogui. Man kaip ir daugoka atrodo, nors skrydis patogus, plius bagažas. O iš Londono visi mano rasti skrydžiai iš Getviko, o rainiai rudenį baigia skrydžius į Getviką, neaišku, ar kitąmet pradės. Gal reikia galvoti apie oro uosto keitimą Londone. Ech, ar daug laiko, nes blaškausi, ar rinktis pavasarį ar rudenį. Rudenį, kokį rugsėjį, kiek skaičiau oras geresnis ir labiau prognozuojamas, vanduo šiltesnis.

O jūs iš Vilniaus pažiūrėkit, ne iš Varšuvos. Kai žiūrėjau, iš Vilniaus panaši kaina buvo (tikrai nesiekė 300 eurų). Nereikia iki Varšuvos belstis biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimura: 25 rugpjūčio 2016 - 08:06
Iš Vilniaus randu tik su dviem persėdimais, o šito tai nenorėčiau.
Elvita, stebiu Itaka, Tui.lp, bei Raibow tours, tikrai nespjaunu į agentūras, tuo labiau, kad auto visoms dienoms mes tikrai neimsime, o dar ir bagažas būtų privalumas, gaila, kad pasirinkimas per agentūrą tik savaitė arba dvi. Tikiuosi, kad artėjant metų galui sulauksiu nuolaidų. iš Varšuvos skrydis negąsdina, nors po Tenerifės buvau atsižadėjusi. Dėkui visoms. O daugiausia malonumo teikia ne pati kelionė, o ieškojimas, planavimas. Na, pačios žinot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 25, 08:20)
O daugiausia malonumo teikia ne pati kelionė, o ieškojimas, planavimas. Na, pačios žinot  biggrin.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Siaip nesitikekite nuskristi i Madeira uz 100 euru. Tokiu kainu nebuna praktiskai niekada. Sala tolima, specifine, skrydziu nera daug.
Del transfero, tai ziurint kur gyvensit. Jei Funchalyje, ar kitam mieste, tai nereikalingas. Autobusas su wifi, su kondicionierium veza nuo oro uosto uz 5 eurus kas pusvalandi. Galima ir pigiau su paprastu miesto autobusu, tada ir i kaimelius nuvaziuost uz kelis eurus.

Nuomotis masina is oro iosto labai nepasiteisino, atsisakem, nes kaina buvo beveik dvigubai didesne nei uzrezervuota internetu buvo zadama.
Kaj pirma karta vaziavom, paciam mieste nuomavom grynais pinigaus, neatsiminsiu kiek mokejom, bet daug maziau, nei visur rase.

Siemet, is viso neturejom masios, kas pasiteisino daug labiau. Jei megstat ilgus zygius, su masina nuvaziuosit iki levados. Tai iki jos reikes grizti, labai apriboja takus, kuriuos eini. Daznai apsimoka ryte vaziuoti autobusu, eiti pilna zygi peskomis ir grizti taxi autobusu ir tako kito galo.
Bet cia daugiau asmenine patirtis, be vaiku ir tikriems zygiu pesciojis entuziastams. Man idomiau eiti 15 km pirmyn, negu 7,5 pirmyn ir tiek pat grizti
Tarkim Portelos levada, lengva, 10 km. Prasideda Ribeiro bravo. Is ten nueini i Balcones, 2 km, tada i kita puse Portelos levada. Pirmus metus su masina, negalejom, nes butu reikeje grizti atgal i Ribeiro bravo. Gautusi 20 km. Mums ne problema, bet daugoka ir nuobodu, grizineta tuo paciu keliu. Siemet autobusu 9 ryto is Funchalio i Ribeiro bravo, tada visa levada iki Portelos. Ir 4 vakare (berods kas valanda vaziuoja) atgal autobusu i Funchalo. Kaina juokinga ar ne 4 eurai uz kelione
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2016 08 25, 11:55)

Nuomotis masina is oro iosto labai nepasiteisino, atsisakem, nes kaina buvo beveik dvigubai didesne nei uzrezervuota internetu buvo zadama.



Mes mokejom lygiai tokia pacia kaina, kokia ir buvo rezervavimo diena. Jokiu pasleptu mokesciu nebuvo. Jokiu kreditiniu, jokiu problemu. Atvare i oro uosta, is jo ir pasieme.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elvita: 25 rugpjūčio 2016 - 12:28
[quote=Forget,2016 08 25, 11:55]
Siaip nesitikekite nuskristi i Madeira uz 100 euru. Tokiu kainu nebuna praktiskai niekada. Sala tolima, specifine, skrydziu nera daug.

Na, jeigu tik iš Londono, tai už šimtą eurų pirmyn atgal į Madeirą nuskrisčiau, iš Lietuvos, deja, ne. Dėkoju už patarimus apie Portelos levada, manau, kad tikrai jais pasinaudosime. Auto, aišku, nuomosime, bet ne visoms dienoms ir ne iš oro uosto. Be auto nelabai įsivaizduoju kelionių po salą, nes labai daug sugaištama laiko laukiant autobusų. Vienintelė kelionė, kur buvome be auto, tai Sicilija, dėl jų vairavimo ypatumų, tai prisimenu nuolatinius laukimus stotyse ir stotelėse bei autobusų ir traukinių vėlavimus.


Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 30, 08:26)
Vienintelė kelionė, kur buvome be auto, tai Sicilija, dėl jų vairavimo ypatumų, tai prisimenu nuolatinius laukimus stotyse ir stotelėse bei autobusų ir traukinių vėlavimus.


Ir be reikalo. Vienintele vieta, kur reikejo kantrybes, tai Palermo senamiestyje, visa kita - jokiu problemu.
Atsakyti
Valio valio, jau žinau, ką veiksiu rugpjūčio 28 dieną, skrisiu iš Varšuvos į Madeirą. Nusipirkau bilietus su TAP, žmogui buvo 136, persėdimui tik dvi val,. kas man patiko. Kol kas pirkau tik į vieną pusę, ne, ten neliksiu, bet atgal planuojam grįžti per Londoną į Kauną, o easyjet rugsėjui dar neprekiauja.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 08 30, 09:30)
Ir be reikalo. Vienintele vieta, kur reikejo kantrybes, tai Palermo senamiestyje, visa kita - jokiu problemu.

drinks_cheers.gif
Atsakyti