Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 17, 18:42)
Na, keliautojos, ar nėra labai sudėtingi tie žygiai pėsčiomis. Nebe jauniklė esu, kaip pamenu Masca tarpeklį pirmyn atgal pernai, tai kojas labai skaudėjo. Nors pralėkėme per 6 val. Kiti sakė, kad į vieną pusę penkias val. ėjo. Nesinori, kad skaudantys kojų raumenys ribotų judėjimą. Nors jeigu raumenys skauda, tai vadinasi jie yra  biggrin30x30.png


Man Masca labai nepatiko, nes aš nemėgstu žemyn eiti. O Madeiroje man nepasirodė sudėtingi takai. Tiesa, ten galima pasirinkti pagal sudėtingumą, tų trasų yra sočiai. Yra ir sudėtingų, su tam tikra patirtimi žygeiviams skirtų, yra ir nesudėtingų. Madeiroje daugiau dėl aukščio baimės gali būti sudėtinga (kas ją turi).
Aš irgi ne jauniklė, mano bendražygė už mane dar 14 metų vyresnė, tai tokios tetulės be jokio fizinio aktyvumo praėjome visus numatytus Madeiros takus. Tikrai rasite takų sau tinkamų. smile30x30.png

Į Azorus ir mano mintys krypsta, bet dar nėra konkrečių planų. smile30x30.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 17 rugpjūčio 2016 - 19:30
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 17, 17:42)
Na, keliautojos, ar nėra labai sudėtingi tie žygiai pėsčiomis. Nebe jauniklė esu, kaip pamenu Masca tarpeklį pirmyn atgal pernai, tai kojas labai skaudėjo. Nors pralėkėme per 6 val. Kiti sakė, kad į vieną pusę penkias val. ėjo. Nesinori, kad skaudantys kojų raumenys ribotų judėjimą. Nors jeigu raumenys skauda, tai vadinasi jie yra  biggrin30x30.png


Visokiu yra, ir lengvesniu, ir sunkesniu. Bet visi verti demesio smile30x30.png.

O mes Masca leidomes tik, i virsu nelipom, parplaukem laiveliu. Man labai smagus, lengvas marsrutas buvo. Beje, praejom per max pora valandu, ka ten reik veikt, kad 5 val. leistis blink30x30.png
Papildyta:
QUOTE(linole @ 2016 08 17, 19:28)
Į Azorus ir mano mintys krypsta, bet dar nėra konkrečių planų.  smile30x30.png


As tai lauksiu, kol kas takus pramins biggrin30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 08 17, 18:49)
Visokiu yra, ir lengvesniu, ir sunkesniu. Bet visi verti demesio smile30x30.png.

O mes Masca leidomes tik, i virsu nelipom, parplaukem laiveliu. Man labai smagus, lengvas marsrutas buvo. Beje, praejom per max pora valandu, ka ten reik veikt, kad 5 val. leistis  blink30x30.png
Papildyta:
As tai lauksiu, kol kas takus pramins biggrin30x30.png

Kazkas buvo takus pramynes, bet neatsimenu kuri nare.
Del trasu Madeiroje, tai yra visokiu. Galima tik i lengvas eit, kur nei i kalna nei zemyn. Tiesios, lengvos.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 08 17, 19:49)
As tai lauksiu, kol kas takus pramins biggrin30x30.png

Birželio mėnesį jau patikrinom Azorus smile30x30.png Na, dėl pėsčiųjų žygių, tai žymiai daugiau maršrutų yra Madeiroje (aišku, ir sala žymiai didesnė, nėra ką ir lyginti). Bet jau tų ežerų koks grožis Azoruose wub30x30.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimura: 18 rugpjūčio 2016 - 07:51
QUOTE(daimura @ 2016 08 18, 07:50)
Birželio mėnesį jau patikrinom Azorus  smile30x30.png Na, dėl pėsčiųjų žygių, tai žymiai daugiau maršrutų yra Madeiroje (aišku, ir sala žymiai didesnė, nėra ką ir lyginti). Bet jau tų ežerų koks grožis Azoruose  wub30x30.png


Tai gal galima tada placiau, pradedant skrydziais, viesbuciais, kurioje salos dalyje geriau imti, marsrutais, plaukimu i salia esancias Azoru salas ir t.t. smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 08 18, 07:59)
Tai gal galima tada placiau, pradedant skrydziais, viesbuciais, kurioje salos dalyje geriau imti, marsrutais, plaukimu i salia esancias Azoru salas ir t.t. smile30x30.png

Kažkur yra pasimetusi Azorų tema. Kurį vakarą bandysiu bendrais bruožais viską surašyti, mes dėl kitų salų aplankymo padarėm per mažai namų darbų, todėl teko tenkintis tik pagrindine San Migelio sala :-(
Atsakyti
O su mažu vaiku įmanoma tais takais keliauti? smile30x30.png Mūsiškiui dar tik metai, tai svarstau kiek reikės laukti - metus, du, penkis. smile30x30.png
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Only1: 19 rugpjūčio 2016 - 09:47
QUOTE(Only1 @ 2016 08 19, 10:47)
O su mažu vaiku įmanoma tais takais keliauti?  smile30x30.png Mūsiškiui dar tik metai, tai svarstau kiek reikės laukti - metus, du, penkis.  smile30x30.png


Jei tinka variantas "vaikas nešynėje", tuomet visi takai praeinami. Kitu atveju jau reiktų rinktis. Nes su vežimu tikrai ne visur pravažiuojama. Su vežimu galiu rekomenduoti pasivaikščiojimą iš Camara de Lobos kaimo į Funšalį (arba atvirkščiai). O daugiau tai nelabai ką ir rekomenduočiau.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 16, 05:51)
Sveikos, žiūriu, niekas į Madeirą nebevyksta. Gal kam teko būti Funšalyje per tuos baisius gaisrus ar iš kart po jų, ar atsigavęs miestas, ar viskas veikia. Planuoju į Madeirą, tik dar nežinau kada.



Vykstam, vykstam smile30x30.png Skrendam spalio men. su TUI is Vokietijos. Labai laukiu. Madeira gamtos ir zygiu megejams - fantastiska sala.
Atsakyti
Aš greičiausiai kitąmet lėksiu. Dairausi į Tui, bet baisiai nepatogu iš Lietuvos Vokietiją pasiekti, o gal tiesiog nelabai domėjausi. Gal per Londoną su easyjet lėksim, dar laiko turiu. Geros kelionės ir lauksiu įspūdžių.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 24, 19:06)
Aš greičiausiai kitąmet lėksiu. Dairausi į Tui, bet baisiai nepatogu iš Lietuvos Vokietiją pasiekti, o gal tiesiog nelabai domėjausi. Gal per Londoną su easyjet lėksim, dar laiko turiu. Geros kelionės ir lauksiu įspūdžių.

Pažiūrėkite per portugalų TAP, kažkada žiūrėjau, kainos buvo tikrai proto ribose, o skrydžiai labai patogūs.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 24, 18:06)
Aš greičiausiai kitąmet lėksiu. Dairausi į Tui, bet baisiai nepatogu iš Lietuvos Vokietiją pasiekti, o gal tiesiog nelabai domėjausi. Gal per Londoną su easyjet lėksim, dar laiko turiu. Geros kelionės ir lauksiu įspūdžių.

Is Londono Monarch dar pigiai skraidina.
Atsakyti