Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

Noretume Liepos men aplankyti Madeira. Niekad nesam keliave per agentura, visada savarankiskai. Noretusi ir Madeira pasiekti savarankiskai, bet problema su skrydziais. Nevilioja skrydis su dviem persedimais... Novaturas Liepos menesi i sia sala neskrenda. O kaip perkate keliones is Itaka? Gal per si psl? http://kelionesperva...deiros-sala.htm
Ar buna pasiulymu dviem savaitem? 7 naktys mazoka...
Atsakyti
Aišku,kad yra ir 14nakvynių.Mes visada perkam per itaka.pl
Atsakyti
Ech nepigios keliones i Madeira net ir per itaka.pl doh.gif
gal kuri bandet gaudyti paskutine minute vasaros metu? ax.gif
Atsakyti
Liepos mėnuo yra pats brangiausias sezonas,bet kainos mano akimis 14nakvynių yra visai normalios,ypač jei su maitinimu.O patiems organizuotis pigiau?
Pigiau galima bandyt rudenį ar pavasarį, pirkti per išankstinius pardavimus.Arba imkit 11 dienų.
Mes pernai balandį atostogavom 14 dienų su pusryčiais+vakariene už 615eur žmogui.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2016 05 24, 14:30)
Liepos mėnuo yra pats brangiausias  sezonas,bet kainos mano akimis 14nakvynių yra visai normalios,ypač jei su maitinimu.O patiems organizuotis pigiau?
Pigiau galima bandyt rudenį ar pavasarį, pirkti per išankstinius pardavimus.Arba imkit 11 dienų.
Mes pernai balandį atostogavom 14 dienų su pusryčiais+vakariene už 615eur žmogui.

I Madeira is Lietuvos patiems organizuotis manau nebus pigiau, nes skrydi tuomet reikia imti su vienu ar dviem persedimais. Siuo metu matau pasiulymus 14d su pusryciais+vakariene kaina vienam apie 1000eur, jei imti 10 ar 11d tai kaina tik nezymiai sumazeja, apie 100-150eur. tai manau geriausia imti 14d. siaip kaina nemaza, o dar auto nuoma... nors gal kaip paziuresi, kai vaziuoji i keliones savarankiskai irgi nemaza suma susideda, bet ji sumuojasi pamazu, o cia is karto tiek moket reikia biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, žiūriu, niekas į Madeirą nebevyksta. Gal kam teko būti Funšalyje per tuos baisius gaisrus ar iš kart po jų, ar atsigavęs miestas, ar viskas veikia. Planuoju į Madeirą, tik dar nežinau kada.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 16, 07:51)
Sveikos, žiūriu, niekas į Madeirą nebevyksta. Gal kam teko būti Funšalyje per tuos baisius gaisrus ar iš kart po jų, ar atsigavęs miestas, ar viskas veikia. Planuoju į Madeirą, tik dar nežinau kada.


Tai kad mazai ir buvo vykstanciu i ja smile30x30.png. Nepopuliari Madeira sm smile30x30.png)), o be reikalo smile30x30.png
Atsakyti
Elvita, todėl ypatingai dėkoju Jums, Rasai ir Linolei už fotoreportažus, baigiu juos atmintinai išmokti būsimai kelionei. Reportažų nuotraukos mane įkvėpė aplankyti Madeirą, nes anksčiau atrodė toli, šalta ir brangu. Aišku, tai bus tik kitąmet, bet toookį malonumą teikia mintys apie būsimą kelionę. Tik dar renkuosi kada vykti, blaškausi tarp gegužės ir rugsėjo.
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 08 16, 07:58)
Tai kad mazai ir buvo vykstanciu i ja smile30x30.png. Nepopuliari Madeira sm smile30x30.png)), o be reikalo smile30x30.png

Manau todel, kad lietuviai nelabi megsta aktyvias atostogas. O Madeiroje AI ir likti viesbutyje, tikrai neapsimoka.
Man tai rojus zemeje, nes esam zygiu pesciomis entuziastai. Buvom 2 kartus oo 2 savaites, vaziuosim dar cool30x30.png
Kita kryptis Azorai irgi planuose. Gal reiketu kokia tema sukurti visiems aktyvaus poilsio entuziastam.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 08 17, 07:51)
Elvita, todėl ypatingai dėkoju Jums, Rasai ir Linolei už fotoreportažus, baigiu juos atmintinai išmokti būsimai kelionei. Reportažų nuotraukos mane įkvėpė aplankyti Madeirą, nes anksčiau atrodė toli, šalta ir brangu. Aišku, tai bus tik kitąmet, bet toookį malonumą teikia mintys apie būsimą kelionę. Tik dar renkuosi kada vykti, blaškausi tarp gegužės ir rugsėjo.

Nera uz ka, svarbu pagelbejo wink.png

QUOTE(Forget @ 2016 08 17, 10:53)
Manau todel, kad lietuviai nelabi megsta aktyvias atostogas. O Madeiroje AI ir likti viesbutyje, tikrai neapsimoka.
Man tai rojus zemeje, nes esam zygiu pesciomis entuziastai. Buvom 2 kartus oo 2 savaites, vaziuosim dar cool30x30.png
Kita kryptis Azorai irgi planuose. Gal reiketu kokia tema sukurti visiems aktyvaus poilsio entuziastam.

Tai jau tikrai, cia karaliauja TR smile30x30.png. Mums tai irgi nerealu tie visi zygiai pesciomis, o Madeiroje ju sociai. As ir planuoju i Azorus smile30x30.png
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2016 08 17, 13:41)
Tai jau tikrai, cia karaliauja TR smile30x30.png. Mums tai irgi nerealu tie visi zygiai pesciomis, o Madeiroje ju sociai. As ir planuoju i Azorus smile30x30.png

Azorai yra gerai smile30x30.png tiesą sakant, veiklos daugiau Madeiroj
Atsakyti
Na, keliautojos, ar nėra labai sudėtingi tie žygiai pėsčiomis. Nebe jauniklė esu, kaip pamenu Masca tarpeklį pirmyn atgal pernai, tai kojas labai skaudėjo. Nors pralėkėme per 6 val. Kiti sakė, kad į vieną pusę penkias val. ėjo. Nesinori, kad skaudantys kojų raumenys ribotų judėjimą. Nors jeigu raumenys skauda, tai vadinasi jie yra biggrin30x30.png
Atsakyti