Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

QUOTE(nerciuke @ 2016 04 12, 21:23)
O sakykit, gal kas turit knygą - Walking in Madeira Landscapes (Sunflower).  Kokie atsiliepiami? Galvoju ar verta siųstis, nes kaip LT niekur neradau, kad prekiautų.
Gal kas netyčia turi atliekamą? smile.gif

Mes jos neturėjom ir neprireikė.Dar oro uoste pasiėmiau lankstinuką su levadomis ir pėsčiųjų maršrutais,dar is interneto atsispausdinau info,užteko.Jei jau labai norit knygos,Madeiroj ant kiekvieno kampo ją parduoda.
Atsakyti
Neištvėriau ir užsisakiau iš amazon ax.gif Tikiuosi pateisins lūkesčius. Mūsų tikslas Madeiroje aktyviai praleisti laiką, nes pavyko ištrūkti be vaikų, tik dviese. Švęsim vestuvių 10 metines ax.gif
Taip pat gal kam teko nardyti, važiuoti kalnų dviračiais ar užsiimti kitomis aktyviomis pramogomis? g.gif Gal kokių atsiliepimų turit?

QUOTE(linole @ 2016 04 12, 22:05)
Aš turiu. Jei ruošiatės žygiuoti, ji - super tam tikslui. Jei pažinčiai - ši knyga netiks. Nes istorijos ar architektūros joje nerasta, vien tik žygeiviui reikalinga info. Aš turiu ne vieną Sunflower gidą, visi man jie patinka.
Savos parduoti nenorėčiau. Bet galiu nuskenuoti kokią dalį, kad susidarytumėte įspūdį, kaip ji atrodo.
Aš siunčiausi iš angliško ebay. Pačioje Madeiroje irgi galima buvo nusipirkti knygutę.

Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2016 04 13, 22:06)
Neištvėriau ir užsisakiau iš amazon  ax.gif Tikiuosi pateisins lūkesčius. Mūsų tikslas Madeiroje aktyviai praleisti laiką, nes pavyko ištrūkti be vaikų, tik dviese. Švęsim vestuvių 10 metines  ax.gif
Taip pat gal kam teko nardyti, važiuoti kalnų dviračiais ar užsiimti kitomis aktyviomis pramogomis? g.gif Gal kokių atsiliepimų turit?


Spėju, kad knygute nenusivilsit. Nors daugelio trasų aprašymus tikrai galima rasti internete, bet Sunflowerio gide viskas aprašyta daug išsamiau.
Aš buvau ir appsą kažkokį atsisiuntus, walkme ar kažkaip panašiai vadinosi. Jame yra populiariausios trasos, jos gula žemėlapyje ir gps rodyklytė seka trasa. Tiksliau - rodo, ar pagal trasą eini ar ne. Galit pažiūrėt mano Madeiros fotoreportaže, čia, sm. Arba paraše. Sakyčiau, buvau įdėjysi nuorodas man pasitarnavusių šaltinių.

Dėl kitokių pramogų, mes neužsiiminėjom. Bet [URL=http:// http://www.xgenomas....o...79&Itemid=1]Xgenomas[/URL] kompanija dažnai organizuojasi į Madeirą tiek žygiams, tiek kanjoningui.

Prieš savo kelionę buvau palaikinusi kažkokį Madeiros tinklapį, tai jame dažnokai pasirodydavo skelbimas, kviečiantis dalyvauti masiniuose žygiuose dviračiais. Pati tai gal ir nemačiau dviratininkų.
Atsakyti
http://www.amazon.co...s/dp/1856914550

As sita turiu, tai tikrai buvo naudinga, dabar antra karta vaziuojant naudosim vel, nes ten 100 turu, berods, yra.
As pirkau naudota is amazon, nematau reikalo naujai. Ten ir zemelapiai yra ir siaip radom tokiu idomiu pasivaizksciojimu, kur net nuorodu nebuvo, ejom tik pagal knygutes arasyma (pvz Portelos levadodos viduryje, ties vandens stotim, kilom kalna kokia valanda, radom levados istakas, krioklius. Zmogaus nei vieno nesutikom, nes ten niekas nebuvo pazymeta)
Atsakyti
Linole,
nuostabus kelionės aprašymas thumbup.gif Pasisėmiau daug minčių ir idėjų sau 4u.gif

QUOTE(linole @ 2016 04 13, 21:36)
Galit pažiūrėt mano Madeiros fotoreportaže, čia, sm. Arba paraše. Sakyčiau, buvau įdėjysi nuorodas man pasitarnavusių šaltinių.


Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2016 04 09, 14:22)
Mes ir planuojam skristi rugpjūčio pradžioje. Jau turim nusipirkę kelionę per Itaka smile.gif



Mes irgi rugpjūčio pradžioje per ITAKA
Atsakyti
QUOTE(Saulutuke @ 2016 04 25, 16:56)
Mes irgi rugpjūčio pradžioje per ITAKA

O kaip fainai, bus lietuviškai kalbančių smile.gif
Kaip planuojate vykti? Mes linkę su lux express, kad nereiktų patiems vairuoti, bet dar neapsisprendėme iki galo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2016 04 25, 20:47)
O kaip fainai, bus lietuviškai kalbančių smile.gif
Kaip planuojate vykti? Mes linkę su lux express, kad nereiktų patiems vairuoti, bet dar neapsisprendėme iki galo smile.gif


Mes dviese su savo transportu nes kaifuojam nuo vairavimo:)
Atsakyti
QUOTE(Saulutuke @ 2016 04 27, 08:41)
Mes dviese su savo transportu nes kaifuojam nuo vairavimo:)


Nu Jūs super thumbup.gif Man tai vyras pasakė, jei galiu rinktis vairuot ar ne, aš geriau nevairuosiu smile.gif
Nors vairavimas abiem ne problema. Birželį numatę nulėkt 4000 km iki Italijos su vaikais smile.gif

O kur žadat Madeiroj apsistoti? Mes Funchale. Planuojam pakeliaut po salą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2016 04 27, 15:55)
Nu Jūs super thumbup.gif Man tai vyras pasakė, jei galiu rinktis vairuot ar ne, aš geriau nevairuosiu smile.gif
Nors vairavimas abiem ne problema. Birželį numatę nulėkt 4000 km iki Italijos su vaikais smile.gif

O kur žadat Madeiroj apsistoti? Mes Funchale. Planuojam pakeliaut po salą smile.gif

Mes irgi Funshaly pačiam. Planai tie patys.
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2016 04 27, 16:55)
Man tai vyras pasakė, jei galiu rinktis vairuot ar ne, aš geriau nevairuosiu smile.gif


Dar gerai pagalvokit mirksiukas.gif Mes taip prisiklausę forume apie pavojingą vairavimą kita kelio puse ir nuostabų visuomeninį transportą Maltoje nesinuomavom mašinos doh.gif Iki šiol tą kelionę prisimenu,kaip labiausiai nenusisekusią.....
Važiavom mes Madeiroje porą kartų autobusu,bet tik iš Machiko iki Funchalio ir atgal,kai jau buvom pridavę mašiną.Tokiu tikslu galima.Bet jei važinėti daugiau,norit aplankyti daugiau vietų per vieną dieną,tada būtų tik laiko gaišimas.Be to,nesustosit,kur norėsit,kada norėsit,kiek gražių vaizdų yra ne prie autobusų sustojimų.Pagalvokit mirksiukas.gif
Atsakyti
As irgi siulyciau masina turet. Nes autobusais sunku bus vazinet. Nebent imti taxi visai dienai, taip daro. Taxistai kaip gidai, apvezioja, papasakoja.
Mes siemet masina nuo oro uosto iki oro uosto imam. Buvo 100 euru pigiau taip 12 dienu, nei paciam Funchalyje nuomotis 10ciai.
Atsakyti