Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

Nieko blogo nepajutom smile.gif Jis kažkada buvo labai trumpas ir pavojingas,bet vėliau jį prailgino polių pagalba.
Atsakyti
Taip, oro uostas įeina į pasaulio pavojingiausių dešimtuką. Ir gali leistis tik turintys reikalingas licencijas pilotai. Mūsų skrydį dėl to ir atšaukė, kad pilotai nusprendė pastreikuoti, o pakeisti nebuvo kuo. Kitą rytą išskridom didžiuliu lėktuvu. Sėdėjau vidurinėje eilėje, tai nieko nemačiau ir nepajutau. Tiesa, diena mums buvo rami ir saulėta. Vėjuotu oru gal ir kitur kur nors nutupdytų. Tokiu oru leidžiantis gal kas ir pasijaustų, nežinau.
Pakilti irgi nieko ypatingo. Tik tiek, kad lėktuvui važiuojant, matai vandenyną. Bet irgi geru oru išskridom.
Manau, tikrai nėra ko nerimauti.
Atsakyti
Tai testamento rasyti dar nebutina? biggrin.gif
Mes sugalvojom velyva rudeni ir pirma karta be vaiku skristi i Madeira, tai galvojau uzklausiu biggrin.gif
Ar yra dar siemet planuojanciu i geliu sala?
Atsakyti
QUOTE(Pippa @ 2016 04 08, 12:31)
Tai testamento rasyti dar nebutina? biggrin.gif
Mes sugalvojom velyva rudeni ir pirma karta be vaiku skristi i Madeira, tai galvojau uzklausiu biggrin.gif
Ar yra dar siemet planuojanciu i geliu sala?

Yra biggrin.gif Rugsėjį.
Per kur skrendant? Gal su Itaka
Atsakyti
Mes ir planuojam skristi rugpjūčio pradžioje. Jau turim nusipirkę kelionę per Itaka smile.gif

QUOTE(Pippa @ 2016 04 08, 11:31)
Tai testamento rasyti dar nebutina? biggrin.gif
Mes sugalvojom velyva rudeni ir pirma karta be vaiku skristi i Madeira, tai galvojau uzklausiu biggrin.gif
Ar yra dar siemet planuojanciu i geliu sala?

Atsakyti
Taip oro uostas pakankamai sudetingas, bet keleiviams maziausiai del to stresuot reikia. Ae girdejot kada apie koki nukritusi ar nenusileidusi lektuva Madeiroj? As tai ne biggrin.gif
Va kad skrydziai atidedami del stipraus vejo, buna. Pernai pusantros paros negalejom isskristi.
Uz gero menesio vel skrendam i Funshali rolleyes.gif vienintele vieta, kuria kartojam. Labai jau daug taku liko neisvaiksciota, kalnu neilipta, pati sau pavydziu wub.gif
Atsakyti
Uzsisakem vakar su TUI is Vokietijos. Skrendam spalio pabaigoje. Uzsisakem labai spontaniskai, nes kaina gera (400eurai/6d./tiesioginis skrydis). Madeira - sena mano svajone, tai 'pasidovanojau' sau 40-to gimtadienio proga biggrin.gif . Bet mes vasara skrendam su vaikais i JAV, kelione labai intensyvi, tai sumokejom 25% keliones kainos ir padejom Madeira iki rudens i lentyna biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pippa: 10 balandžio 2016 - 10:43
Pavydžiu jums abiems! biggrin.gif Kelionė į Madeirą man viena nuostabiausių wub.gif Norėčiau taurės ponchos mažam pliažiuke netoli San Vincento kyšulio.
Atsakyti
QUOTE(Pippa @ 2016 04 10, 11:41)
Uzsisakem vakar su TUI is Vokietijos. Skrendam spalio pabaigoje. Uzsisakem labai spontaniskai, nes kaina gera (400eurai/6d./tiesioginis skrydis). Madeira - sena mano svajone, tai 'pasidovanojau' sau 40-to gimtadienio proga biggrin.gif . Bet mes vasara skrendam su vaikais i JAV, kelione labai intensyvi, tai sumokejom 25% keliones kainos ir padejom Madeira iki rudens i lentyna biggrin.gif .


Mano irgi buvo dovana sau ta pačia proga. biggrin.gif

Linkiu sėkmės abiejose kelionėse. Ir labai lauksiu įspūdžių iš Madeiros. Nes ir man Madeira buvo viena nuostabiausių kelionių. Kelionė, kurią mielai kartočiau smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat į Madeirą dar visai norėčiau sugrįžti, nors buvome 2 savaites.
Šiais metais Azorus bandysim birželio mėnesį.
Atsakyti
O sakykit, gal kas turit knygą - Walking in Madeira Landscapes (Sunflower). Kokie atsiliepiami? Galvoju ar verta siųstis, nes kaip LT niekur neradau, kad prekiautų.
Gal kas netyčia turi atliekamą? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nerciuke @ 2016 04 12, 21:23)
O sakykit, gal kas turit knygą - Walking in Madeira Landscapes (Sunflower).  Kokie atsiliepiami? Galvoju ar verta siųstis, nes kaip LT niekur neradau, kad prekiautų.
Gal kas netyčia turi atliekamą? smile.gif


Aš turiu. Jei ruošiatės žygiuoti, ji - super tam tikslui. Jei pažinčiai - ši knyga netiks. Nes istorijos ar architektūros joje nerasta, vien tik žygeiviui reikalinga info. Aš turiu ne vieną Sunflower gidą, visi man jie patinka.
Savos parduoti nenorėčiau. Bet galiu nuskenuoti kokią dalį, kad susidarytumėte įspūdį, kaip ji atrodo.
Aš siunčiausi iš angliško ebay. Pačioje Madeiroje irgi galima buvo nusipirkti knygutę.
Atsakyti