Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

Jei mėgstate pėsčiomis normalius atstumus eiti tai rekomenduočiau La Palma, Kanarų salyne. Nereali sala. O Madeira lengvesnė, nes 20 kilometrų nenuvargina, nes nėra didelių aukščių skirtumų. Mano variante visada tik pėsčiomis. 7 dieno - 100km. Vakarais vyno ir į lovą
Atsakyti
gal kas gali patarti, sausio mėn. kur geriau būtų keliauti - Kanarus, Madeirą , turint omeny kainas, oro gerumą ir pan. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elifė: 29 birželio 2015 - 16:18
QUOTE(elifė @ 2015 06 29, 16:17)
gal kas gali patarti, sausio mėn. kur geriau būtų keliauti - Kanarus, Madeirą , turint omeny kainas, oro gerumą ir pan. 4u.gif

Madeiroj sausio mėnesį bus tikrai vėsu. Kainos nei vienur, nei kitur nesikandžioja, ryškiai viskas pabrangsta, kai ateina masinis atostogų metas (liepos ir rugpjūčio mėn).
Atsakyti
Kas keliaujat i madeira savarankiskai is kur skrendat?
Atsakyti
Tau gal netiks, bet aš skridau iš Londono se easy jet, grįžau su Monarch.
Atsakyti
QUOTE(geggle @ 2015 07 03, 22:28)
Kas keliaujat i madeira savarankiskai is kur skrendat?

Iš Varšuvos per Lisaboną (į Varšuvą važiuojam su auto)
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Neturiu laiko perskaityti visos informacijos apie šį rojaus kampelį, tad iš anksto atsiprašau, jei mane dominantys klausimai kartosis...

Labai domintų atsiliepimai tų, kuriems ganėtinai neseniai teko ten keliauti su 1,5 metukų mažyliu (vyktume gegužės vid.).

1. Kiek realus aktyvus (ar bent jau panašus į tokį) poilsis saloje su tokio amžiaus vaikučiu? Pvz.: galbūt kas ryžotės keliauti su mažyliais lavadomis ir pan.?

2. Ar verta baimintis anksčiau pasirodžiusios informacijos apie Dengė karštligę arba kažką panašaus? Ar ėmėtės kokių nors spec. apsisaugojimo nuo tokių galimų grėsmių priemonių? Gal žinote ką apie tenykštę sveikatos apsaugos sistemą (na, maža ką..)

4u.gif
Atsakyti
Dėl Dengė karštinės Madeiroje nieko negirdėjau,negaliu komentuoti.Buvom pernai balandį,uodų nebuvo.

Su vaiku galima nemažai pamatyti,jei jūs įpratę keliauti,tik reikėtų turėti su kuo jį nešti,nes vežimėliu trasomis nepavažiuosit.Iš tų maršrutų,kuriais mes ėjome,drasiai galite eiti PR11-Vereda dos Balcoes(trumpa,bet atsiveria gražus vaizdas).
Nuostabus ėjimas PR8 Vereda da Ponta de São Lourenço,iki iškyšulio galo.Ten visada geras oras,nešlapia,vaizdai nuostabūs,galima prisėsti pailsėti.

Dar galit šiek tiek paeiti 300-400m ar daugiau nuo Pico Areiro apžvalgos aikštelės,gražūs vaizdai,apsižvalgyti,paskui grįšit.

Jei esat ištvermingi lipikai,tai su vaiku ant nugaros galit eiti ir iki Pico Ruivo-PR1.2-Vereda do Pico Ruivo.Aukštėja pamažu,niekur neužkliūsit,o atgal eisit visa laiką žemyn.

Kitų levadų nerekomenduoju,nes yra tunelių,šlapia,šakos,nešant vaiką nešyklėj ant nugaros bus sunku saugot jo galvą.Būtinai pasiimkit kremo nuo saulės ir vandens.

Bet ir be ėjimų galit daug pamatyti važiuodami ir sustodami įvairiose gražiose vietose mirksiukas.gif

Geras puslapis apie maršrutus http://www.visitmade...d...=&PageNum=1
Galit paskaityti mano fotoreportažą ,galėsit spręsti apie vaizdus,sudėtingumąhttp://www.supermama...?...001991&st=0
Atsakyti
QUOTE(Carmenere @ 2016 03 08, 15:39)
Labai domintų atsiliepimai tų, kuriems ganėtinai neseniai teko ten keliauti su 1,5 metukų mažyliu (vyktume gegužės vid.).

1. Kiek realus aktyvus (ar bent jau panašus į tokį) poilsis saloje su tokio amžiaus vaikučiu? Pvz.: galbūt kas ryžotės keliauti su mažyliais lavadomis ir pan.?


Apie vaikus negaliu atsakyti. Bet mano galva dauguma trasų praeinamos tik nešant tokio amžiaus vaiką nešyklėje. Viskas nuo šeimos priklauso. Juk yra su vaikais kuprinėse po kalnus keliaujančių, tai ir čia panašiai.

Tinkamas su nediduku vaiku pasivaikščiojimas gali būti nuo Camara de Lobos kaimo iki Funšalio (arba atvirkščiai). Pvz., iki Camara de Lobos kaimo nuvažiuoti visuomeniniu transportu, o grįžti pėsčiomis gražia, plačia, saugia promenada, besigėrint pakrantės vaizdais, pailsint prieituose paplūdimiuose, pasimaudant vandenyne.
Šia promenada bent jau prieš du metus ir su vežimėliu buvo galima pravažiuoti. Tik einant iš Lobos, teks vežimą stumti į aukštą kalną.

QUOTE(Carmenere @ 2016 03 08, 15:39)

2. Ar verta baimintis anksčiau pasirodžiusios informacijos apie Dengė karštligę arba kažką panašaus? Ar ėmėtės kokių nors spec. apsisaugojimo nuo tokių galimų grėsmių priemonių? Gal žinote ką apie tenykštę sveikatos apsaugos sistemą (na, maža ką..)


Madeiroje buvau 2014 metais. Tripadvisor forume tada teko skaityti dėl viruso susirūpinusių užsieniečiaų klausimus. Nežinau, kokia situacija yra dabar, bet tada vietiniai nuramino, kad nėra jokios panikos ir protrūkio. (Protrūkis lyg buvo 2012, bet pasisekė jį suvaldyti). Mes dėl viso pikto vežėmės buteliuką skysčio nuo uodų. Keliavome birželio mėnesį. Priemonės taip ir nepanaudojome, uodų irgi neteko sutikti.
Skrendant namo, Funšalio oro uoste buvo supurkštas visas rankinis bagažas. Bet iš stiuardų elgesio supratom, kad viskas daroma tik dėl formalumo.
Grįžus patariama tris savaites stebėti sveikatą. Bet mums viskas tvarkoje buvo.

Pasiskaitykite Tripadvisor arba užklauskite ten, tikrai gausite atsakymą, kokia yra situacija dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 10 kovo 2016 - 17:35
Prasau rekomenduoti ,kuri viesbuti geriau pasirinkti,kur siulo novaturas: 1.Orquidea 2.Madeira Bright Star 3.Dom Pedro Baia Club.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DzonisJA: 19 kovo 2016 - 16:53
QUOTE(DzonisJA @ 2016 03 19, 17:52)
Prasau rekomenduoti ,kuri viesbuti geriau pasirinkti,kur siulo novaturas: 1.Orquidea  2.Madeira Bright Star 3.Dom Pedro Baia Club.

Labai sunku patarti,kai nežinai kiek būsit Madeiroje,ką ruošiatės veikti,ar su vaikais ,ar dviese.Bet bandysiu biggrin.gif
Madeira Bright Star(yra sostinėj Funšalyje) man atrodo geriausias pagal vietą,jei mėgstat vakarais pasivaikščioti,galima po kelionių po miestą nenuobodžiai ir ilgai vaikščioti,eit į barus,krantinę,botanikos sodai ir pan.Bet jis brangiausias.
Mes su vyru buvom Dom Pedro Baia ,Mašiko miestelyje.Pats viešbutis toks labiau ekonominio interjiero,miestelis nedidukas,pasivaikščioti nekažką,nors mums kažkaip užteko po kelionių.
Viešbučio pliusai:pigesnis,vakarienės metu gali neribotai gerti vyną,alų ir vaisvandenius,kas yra labai gerai biggrin.gif .
Dar man patiko baseino zona,miestelyje didelis smėlio paplūdimys,visai arti viešbučio,jei Jums tas svarbu.
Mašike parduotuvės pigesnės,labai patogi vieta keliauti.Jei būtų apsiniaukę,visą laiką galima matyti,koks oras San Lorenco iškišulyje(jis ten visad geras) ir nuvažiuoti ten pabūti,nusileisti iki vandenyno į paplūdimį.
Mano vyrui labai patiko stebėti besileidžiančius lėktuvus.
Funšalis netoli,kaip ir beveik viskas Madeiroje.

Taigi,rinkčiausi tarp tų dviejų.Pavydžiu,kad Jūs ten dar tik keliausite cool.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 22 kovo 2016 - 18:31
Sveikos merginos,

o kaip su skrydziu i Funchal? Kaip leidimasis/kylimas? Raso, kad jis priskiriamas prie pavojingiausiu pasaulyje oro uostu ir tik spec. apmokyti pilotai gali ten leistis. Kas nors labai isskirtingo jautesi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pippa: 07 balandžio 2016 - 11:06