Įkraunama...
Įkraunama...

Madeira

QUOTE(rasa32 @ 2015 04 20, 12:19)
Jei vaziuociau dar karta,rinkciausi tik vasara ax.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Grįžom iš Madeiros prieš keletą dienų,švieži įspūdžiai čia-fotoreportaže smile.gif Gal kam pravers.
Atsakyti
šiais metias Novaturas skraidys žeimos metu į Madeirą. Kaunos jau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2015 05 12, 06:31)
šiais metias Novaturas skraidys žeimos metu į Madeirą. Kaunos jau yra smile.gif

Ką ten žiemos metu veikti??? Šilumos trūksta. Aš niekaip nesuprantu - kodėl tas Novaturas baigia skaidyti, kai labiausiai reikia??? ai, aplamai, kam tas Novaturas ir reikalingas g.gif
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2015 05 12, 11:37)
Ką ten žiemos metu veikti??? Šilumos trūksta. Aš niekaip nesuprantu - kodėl tas Novaturas baigia skaidyti, kai labiausiai reikia??? ai, aplamai, kam tas Novaturas ir reikalingas  g.gif

drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2015 05 12, 11:37)
Ką ten žiemos metu veikti??? Šilumos trūksta. Aš niekaip nesuprantu - kodėl tas Novaturas baigia skaidyti, kai labiausiai reikia??? ai, aplamai, kam tas Novaturas ir reikalingas  g.gif


Nebent tik bilietus pirkti už nedidelę kainą. Bet kaži ar tokių bus?
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2015 05 12, 12:37)
Ką ten žiemos metu veikti??? Šilumos trūksta. Aš niekaip nesuprantu - kodėl tas Novaturas baigia skaidyti, kai labiausiai reikia??? ai, aplamai, kam tas Novaturas ir reikalingas  g.gif

vertinant tai kad į madeirą nėra pigu (vis dar ) nusigauti, tad why not ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2015 05 12, 12:23)
vertinant tai kad į madeirą nėra pigu (vis dar ) nusigauti, tad why not ? smile.gif


Savaitei į Madeirą skristi, patikėkite, neverta, dvi - šiek tiek jau prabanga... O tik koks pasirinkimas su mūsų kelionių agentūromis, jei nori įdomesnę kryptį pasirinkti... Be to, kiek mes savarankiškai keliaujam, tai bilietai, geras viešbutis, mašinos nuoma vis tiek gaunasi pigiau, nei per mūsų agentūras (na, Turkiją kokią tai neskaičiuoju)
Atsakyti
QUOTE(daimura @ 2015 05 12, 15:10)
Savaitei į Madeirą skristi, patikėkite, neverta, dvi - šiek tiek jau prabanga... O tik koks pasirinkimas su mūsų kelionių agentūromis, jei nori įdomesnę kryptį pasirinkti... Be to, kiek mes savarankiškai keliaujam, tai bilietai, geras viešbutis, mašinos nuoma vis tiek gaunasi pigiau, nei per mūsų agentūras (na, Turkiją kokią tai neskaičiuoju)

geras viešbutis agentūrose tikrai patikėkite pigiau kainuoja smile.gif spėju nė karto neklausėte smile.gif kiek lyginta bookinguose, tai kaina ten užraitotos gerai
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2015 05 12, 14:29)
geras viešbutis agentūrose tikrai patikėkite pigiau kainuoja smile.gif spėju nė karto neklausėte smile.gif kiek lyginta bookinguose, tai kaina ten užraitotos gerai

ui, patikėkit, imant viešbučius per TUI ar Dertour, kainos nuo lietuviškų labai skiriasi... apie booking.com net nekalbu

Be reikalo mes čia bandom įrodinėti savas tiesas, kiekvienas renkasi, kas jam priimtiniausia. Aš jau net pamiršau lietuviškų agentūrų "skonį" bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimura: 12 gegužės 2015 - 15:18
QUOTE(daimura @ 2015 05 12, 17:15)
ui, patikėkit, imant viešbučius per TUI ar Dertour, kainos nuo lietuviškų labai skiriasi... apie booking.com net nekalbu


ui, tikiu kad permokate, nes ir tui ir dertur turi lietuvos agentūros, gauna nuo to komisą, tad gali pasiūlyti pigiau nei jūs patys užsisakinėdami smile.gif Be to nėra tui ar dertur gera kaina, jie prie aukštesnių kainų wink.gif
Atsakyti
Na Vokietijna toli, bet gal ką sudomins smile.gif Pradedami charterių skrydžiai iš Diuseldorfo į Madeiros salyno salą Porto Santo smile.gif Beje, skraidins ne tui ir der turai smile.gif
Atsakyti