Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

Man meistras patarė nenaudoti tų 3 in 1 tablečių. Sakė gadina jos indaplovę. Tose tabletėse yra druska, skalavimo skystis ir milteliai kartu. Esmė tame, kad realiai druska, kuri yra indaplovės talpykloje į indaplovės vidų nepatenka. Ji tik suminkština vandenį. Skalavimo skystis, išpilamas programos pabaigoje, skalaujant indus. O iš tos tabletės viskas vienu metu susimaišo. Be to, dauguma naudodamos tas tabletes, vis tiek dar pila druską į talpyklą ir skalavimo skystį. Tada visko gaunasi per daug.
Nu nežinau kiek čia tos tiesos ir ar aiškiai aš čia parašiau. Aš dabar jau perku miltelius.
Atsakyti
Nujau netikiu dėl 3 in1.Jei indaploėje yra tam skirta funkcija, tai kaip gali kenkt???Kitas dalykas, jei indaplovė nepritaikyta 3in1. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2005 02 22, 15:01)
Man meistras patarė nenaudoti tų 3 in 1 tablečių. Sakė gadina jos indaplovę. Tose tabletėse yra druska, skalavimo skystis ir milteliai kartu. Esmė tame, kad realiai druska,  kuri yra indaplovės talpykloje į indaplovės vidų nepatenka. Ji tik suminkština vandenį. Skalavimo skystis, išpilamas programos pabaigoje, skalaujant indus. O iš tos tabletės viskas vienu metu susimaišo. Be to, dauguma naudodamos tas tabletes, vis tiek dar pila druską į talpyklą ir skalavimo skystį. Tada visko gaunasi per daug.
Nu nežinau kiek čia tos tiesos ir ar aiškiai aš čia parašiau. Aš dabar jau perku miltelius.


Kad gadina indaplove, tai jau nesamone, idomu kaip tablete gali sugadinti ???
Naujo modelio indaploves turi papildoma funkcija 3 in 1, plauti indus su siomis tabletemis. Druskos bet kokiu atveju reikia, ar tablete 2 in 1 , ar 3 in 1, ar paprasta.
Su 3 in 1 tabletemis indai isplaunami daug geriau, tai matosi plaunant stiklines.
Atsakyti
Tai tos naujos, kurios turi tą funkciją ir yra pritaikytos naudoti toms tabletėms. O senesnės tokios funkcijos neturi. Dėl ko ta speciali funkcija tabletėms ir yra sukurta?
Na ne aš tai sugalvojau. Ma papasakojo garantinio aptarnavimo meistras, grįžęs iš seminaro.
Atsakyti
QUOTE(Plaštakė @ 2005 02 23, 13:56)
Tai tos naujos, kurios turi tą funkciją ir yra pritaikytos naudoti toms tabletėms. O senesnės tokios funkcijos neturi. Dėl ko ta speciali funkcija tabletėms ir yra sukurta?
Na ne aš tai sugalvojau. Ma papasakojo garantinio aptarnavimo meistras, grįžęs iš seminaro.



Plaštake, o pas tave skalbiankė pritaikyta tai funkcijai 3in1? Ar reikia atskirai druską, ir kitką pilti?
Atsakyti
o as visada dedu tik 3 viename, o dar pasirodo reikia ir druska pilt blink.gif
Atsakyti
Vio tikrai taip reikia ir druska pilt nesvarbu kad naudoji tabletes 3 viename.
Kur indaplovej yra druska ir blizgiklis tai ji indaplove pasiima tam tikru ciklo metu , o teblete istirpsta kur kas greiciau negu reikia blizgiklio, pvz per paskutini dziovinima reikia blizgiklio, o tabletyte jau buna seniai istirpusi ir isplauta.Nezinau ar aiskiai parasiau, bet gal suprasit blush2.gif
Atsakyti
Nu, nžn, pas mane nuo 3in1 geriau blizgėjo, nei naudojant kt, ploviklius unsure.gif . Be to, perkant indaplovę buvo dovanų įdėta tablečių Calgonit 3in1 thumbup.gif . Ir nemanau, kad jas išrado kokie tai stupid.gif .
Atsakyti
QUOTE(GUNĖ @ 2005 02 21, 21:36)
Nuspirkom AEG 45 cm (norejau didesnes, bet netelpa), su 4 programom ir manau pilnai uzteks. Labai faina pardaveja papuole,  viska iasaiskino ir sake, kad vis tiek pagrinde viena programa naudosi. Sake is pradziu isbandyk visas ir pamatysi, kuri tau patogiausia. Tai rytoj jau ir bandysiu clap.gif 
Dar ir150lt nuolaida padare thumbup.gif
Pati is savo praktikos pardaveja rekomendavo naudot Calgonita. Tik ne3 in1  schmoll.gif
Dziaugiusi nerealiai, kaip vaikas issvajota zaisla gaves biggrin.gif  biggrin.gif



Pavydžiu baltu pavydu. ir aš kaip vaikas laukiu kada gi pagaliau ir mano namuose bus tokia šventė.
O kie kainavo, jei ne paslaptis
Atsakyti
Labas, pasidalinsiu patirtimi apie indaploves.
Milteliu lieka stalciuke, jei uzsikima sluoteles, kur vandeni purskia. Reikia apatine ir virsutine suotele nuskti, ir pakisus po kranu palenkti i viena ir kita puse. Buna pakliuve tai sekla, tai koks trupinelis ir skylutes uzsikemsa. Man ir taip budavo. Atidarai po plovimo ir stalciuke guzas milteliu. DEMESIO DAR reikia kartas nuo karto isplauti filtra indaploves dugne. Ten salia kur pilam druska yra dar vienas filtras. Jis lengvai atsisuka, kitose indaplovese toks dangtelis buna. Pro ta filtra visi nesvarumai i vamzdyna plaukia ir stambesni maisto likuciai uzsilaiko. Taip kad bent jau viena karta i menesi reikia isvalyti. Ji isemus, ben jau pas mus,isiima is vidaus plasmasinis cilindro formos filtras, tai visa bruda isplaunu su sepetuku ir vel i darba filtras kimba. Jei kas ilgiau indaplove naudojate ir to filtro nevalote, tai galite isimti ir pamatysit kiek ten gerybiu rasit.
Atsakyti
QUOTE(irmante @ 2005 03 15, 09:16)
  DEMESIO DAR  reikia kartas nuo karto isplauti filtra indaploves dugne. Ten salia kur pilam druska yra dar vienas filtras. Jis lengvai atsisuka, kitose indaplovese toks dangtelis buna. Pro ta filtra visi nesvarumai i vamzdyna plaukia ir stambesni maisto likuciai uzsilaiko. Taip kad bent jau viena karta i menesi reikia isvalyti.  Ji isemus, ben jau pas mus,isiima is vidaus plasmasinis cilindro formos filtras,  tai visa bruda isplaunu su sepetuku ir vel i darba filtras kimba. Jei kas ilgiau indaplove naudojate ir to filtro nevalote, tai galite isimti ir pamatysit kiek ten gerybiu rasit.



o cia tai tikrai gerai, kad priminei..., o tai jau kelis kartus turejau bedu- atidarius indaplove jos viduj budavo likes nenubeges vanduo, nes tas filtras buvo visiskai uzsikimses...zodziu jo isplaut negalima pamirst doh.gif
Atsakyti
O ar yra indaploviu sidabro spalvos? Ar jos visos tik baltos? unsure.gif Nes mano virtuveje tiktu tik sidabrine cry.gif
Atsakyti