Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

va, kad miltelius perdozuoju, tai jau taip, bet ir nuo tablečių taip būdavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 08 07, 14:23)
va, kad miltelius perdozuoju, tai jau taip, bet ir nuo tablečių taip būdavo unsure.gif

gal tabletej per daug kazko, ovandens jei naudoja mazai gal nebenuplauna, nes as visa laik tik miltelius naudoju, ir jei padauginu "smelio"pilni indai
Atsakyti
AURELIJA, taip, ta savo AEG pirkau zirmunu 48a, nukainuota nauja. Ten deretis galima.Siaip daiktas thumbup.gif , nes nereik virtuves tvakyt, sukrauni indus ir tuscia.
Atsakyti
QUOTE (Agne26 @ 2004 08 06, 08:47)
Labas, atsiliepkite kas turite 45 cm., ne jau ja tikrai neapsimoka rinktis?

Mes turim ARDO 45 cm. Kol kas mums jos visiškai pakanka, ir, manau, pakaks dar ilgai. Kažin, ar reikia didesnės g.gif . Bet kad tai thumbup.gif dalykas, tai jau tikrai. Didesnis stebuklas, nei skalbyklė laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Dilma @ 2004 08 07, 23:40)
Mes turim ARDO 45 cm. Kol kas mums jos visiškai pakanka, ir, manau, pakaks dar ilgai. Kažin, ar reikia didesnės g.gif .

Bliudai, puodai, blekos telpa?
Atsakyti
Bliūdai ir puodai tai telpa, bet va bliekos iš orkaitės, tos plokščiosios, tai turbūt netilptų g.gif . Aš tokiose nieko negaminu, tai ir nebandžiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE (DAISY @ 2004 08 07, 13:26)
gal tabletej per daug kazko, ovandens jei naudoja mazai gal nebenuplauna, nes as visa laik tik miltelius naudoju, ir jei padauginu "smelio"pilni indai

dabar ir aš įsigijau miltelius, žiūrėsiu kaip čia bus.
o man baisiai įdomu, kas ten per tas smėlis?kaip mane jis nervija mad.gif
Atsakyti
Pas mane indaploveje druskos talpoje atsirado vandens. Nesuprantu is kur. Gal kai piliau druska gerai neuzdariau ar kas nors uzsikiso. Ar jums taip nebuvo. Kaip dabar ta vandeni pasalinti.
Atsakyti
Cia kazkur klause, ar verta pirkti mazas, 45 cm. Atsakau is daugiau kaip dvieju metu tokios turejimo patirties. Pirkome Gorenje imontuojama, tada ji kainavo gerokai brangiau nei plati. Kazkaip atrode, kad dienos indai tai tikrai tilps, nors mes keturiese. O realiai tai dabar gailiuosi, nes kai uzeina knisimosi virtuveje shishas (beje, nedaznai wink.gif) tai nebetelpa du puodai didesni. O apie skardeles as net nekalbu. Taigi ziuredamos i ateiti pirkite tas didesnes, kad paskui nereiketu gailetis.
O siaip tai aisku liuks daiktas, jau nebemokeciau be jos issiversti. Tik mano brangusis iki siol neismoko ja naudotis rolleyes.gif ir vaikai vis gincijasi, kuris sukraus.
O miltelius ar tabletes tai perku Thomas Phillips, ten isties pigiau, tik reikia pataikyti ant geresnes firmos. Kiek bandziau, tai patiko Somat tabletes.
Oba, o pas mane tai visada druskos talpykloje yra vandens, net nezinojau, kad yra kitaip. Cia turbut nuo modelio priklauso.
Papildyta @ [mergetime]1092648165[/mergetime]
Cia kazkur klause, ar verta pirkti mazas, 45 cm. Atsakau is daugiau kaip dvieju metu tokios turejimo patirties. Pirkome Gorenje imontuojama, tada ji kainavo gerokai brangiau nei plati. Kazkaip atrode, kad dienos indai tai tikrai tilps, nors mes keturiese. O realiai tai dabar gailiuosi, nes kai uzeina knisimosi virtuveje shishas (beje, nedaznai wink.gif) tai nebetelpa du puodai didesni. O apie skardeles as net nekalbu. Taigi ziuredamos i ateiti pirkite tas didesnes, kad paskui nereiketu gailetis.
O siaip tai aisku liuks daiktas, jau nebemokeciau be jos issiversti. Tik mano brangusis iki siol neismoko ja naudotis rolleyes.gif ir vaikai vis gincijasi, kuris sukraus.
O miltelius ar tabletes tai perku Thomas Phillips, ten isties pigiau, tik reikia pataikyti ant geresnes firmos. Kiek bandziau, tai patiko Somat tabletes.
Oba, o pas mane tai visada druskos talpykloje yra vandens, net nezinojau, kad yra kitaip. Cia turbut nuo modelio priklauso.
Atsakyti
Labux
pasiskaiciau kaip dziaugiates savo indaploves ir as uzsimaniau. Ir rodos ikalbinau savaji, tik neramu ar pas mus i spintele tilps. Gal kas galetu parasyti ju mazdaug pilnus ismatavimus, koks gylis, plotis, auksti. Labai buciau dekinga smile.gif
Atsakyti
Indaplovė gyvenimo paguoda... tikrai puikus išradimas.
Druskų skyrelyje ir pas mane būna vandens, bet instrukcijoj parašyta, kad taip ir turi būti.
Tačiau kartais ir maniškė, kaip sakau š... sumala ir blogai išplauna, tai tenka pakartoti. Kodėl, sistemos neradau...
Atsakyti
Tai kad pas mus ir instrukcijoje parašyta, kad ten, kur druska, reikia litrą vandens supilt g.gif .
O išmatavimai - tai gylis ir aukštis standartiniai, kaip ir virtuvės spintelių, tik plotis skiriasi. Mūsų tai ta ma-oji - 45 cm, yra didesnių - berods, 60 cm
Atsakyti