Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

Gal kas turit Ardo indaplovę.Vieną tokią nusižiūrėjau ,labai neblogos tech. charakteristikos(AAC)Ir kainuoja apie 1700lt.
Atsakyti
Mes naudojam ARDO 60cm. Didesniu nusiskundimu neturiu - ishplauna shvariai, indau sausi lieka (yra dzhiovinimo programa - po plovimo automatishkai dzhiovina) ishskyrus jei dugnas plokshchias ir tiesiai pastatyta, tada ant virshaus kartais lieka vandens (delto stengiames stachiai nestatyti). Yra indikatoriaus lemputes druskai ir skalavimo skyschiui, todel nereikia sukti sau galvos kada papildyti - uzhsidege lempute - pripylei kiek telpa ir vel ramu.
Bet dabar shios firmos nepirkchiau, nes:
- nera laikmachio (atideto plovimo) - gal naujuose modeliuose ir yra, mes priesh 2.5m pirkom
- labai jau garsiai dirba sad.gif
Atsakyti
Turim mes AEG, senokai isigiję, tai net nezinau kokios ten klasės. Atrodo plovimo ir energijos A , o džiovinimo C, ar panašiai g.gif . Plaunau su yplon, kurį čia mačiau kitos peikia. Nu plauna gerai, puodus irgi priveikia. tik retais atvejais lieka koks prikepimas. Reiks išbandyti kitus, kur čia rekomendavo. Gal bus dar geriau smile.gif O šiaip tai labai gera mašinytė.
Beje, sietuko aš irgi nevalau, ir indų nenuplovinėju dėdama. kažkaip tos druskos viską priveikia. Sietukas būną švarus baigus darbą. Ir dar mano mažoji labai jau tą indaplovę 'paniurkė', ant atvožo užsilipus pašokinėjo ir skydelį sugrūdo į vidų mygtukus bespaudydama sad.gif, tai dabar pradėjo ūžti kažko garsiau. O anksčiau visiškai tyliai dirbo.
Tiesa, čia skaičiau kažkas rašė apie būtiną pačios indaplovės praplovimą. Aš jau trys metai kai turiu, o dar nei karto neploviau unsure.gif . Ar kitos ją plaunete? Ar to tikrai reikia?
Atsakyti
QUOTE (aifa @ 2004 08 03, 12:21)

Tiesa, čia skaičiau kažkas rašė apie būtiną pačios indaplovės praplovimą. Aš jau trys metai kai turiu, o dar nei karto neploviau  unsure.gif . Ar kitos ją plaunete? Ar to tikrai reikia?

ar irgi neploviau nei karto- kad svaru ten viskas, bet sietukus reik laikas nuo laiko praplaut- paskui uzsikemsa ir visas vanduo pasilieka indaplovej, kai atidarai potvyniu gresia- man taip buvo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 03 rugpjūčio 2004 - 14:43
QUOTE (pusk @ 2004 08 03, 15:43)
QUOTE (aifa @ 2004 08 03, 12:21)

Tiesa, čia skaičiau kažkas rašė apie būtiną pačios indaplovės praplovimą. Aš jau trys metai kai turiu, o dar nei karto neploviau  unsure.gif . Ar kitos ją plaunete? Ar to tikrai reikia?

ar irgi neploviau nei karto- kad svaru ten viskas, bet sietukus reik laikas nuo laiko praplaut- paskui uzsikemsa ir visas vanduo pasilieka indaplovej, kai atidarai potvyniu gresia- man taip buvo g.gif

as plaunu gal kas 3-4 men. nes gal isore dar isvalai, o vidaus vamzdziu niekaip, tei miltukai pasalinavisas siuksles is vidaus wink.gif
beja TP kainuoja gal pora litu, o uztenka gal g.gif 2-3 metam
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAISY: 05 rugpjūčio 2004 - 11:11
QUOTE (RebekaG @ 2003 12 05, 17:21)
kad vandens nedaug sunaudotu (naujesnes 14-16l sunaudoja, o senesnes kartos apie 24l

paskaiciuok, kiek kainuoja litras salto vandens, jei 1 (1000 litru) kubas 4 litai smile.gif Tai 10 litru kaina- keli centukai. Bijau, kad mokedama daugiau uz indaploves vandens taupumo klase, kazin ar sutaupysi. Beja, man tai pardavejas paaiskino, labai fainas papuole smile.gif
Papildyta @ [mergetime]1091725042[/mergetime]
Naudoju Yplon, ir nieko blogo negaliu pasakyti. Calgonit irgi geras, tik gerokai brangiau. Turim Wirlpool indaplove, ir esu patenkinta. Pritariu, kad pirkite didesne, 12 komplektu. Sutaupo laiko, karsto vandens, tikrai ukyje daiktas naudingas. Elektros nepastebejom, kad daugiau susinaudoja, nei buvo ili tol.Geras daiktas, tikrai.
Atsakyti
QUOTE (nuke @ 2004 01 16, 19:43)
Na, ash vel su buitiniu klausimu (nauja buta irenginejam, tai ir rupeschiai tokie smile.gif ). Gal zhinote i ka reiketu atsizhelgti perkant indaplove? Ar patogiau pilnai integruota ar su matomu valdymo skydeliu? Kokios firmos geresnes? Ar ja galima naudoti kaip spintele - t.y. ten ir laikyti indus, jei nenaudoji? Kokius indus ten galima plauti? Dar kazhkur viena ausim girdejau, kad kazhkokiu budu ir vaiku indus ir buteliukus galima sterilizuoti? huh.gif Na ir shiaip kas tai per daiktas ir kokie jo ypatimai blink.gif .

Manau atsizvelgti reiketu kad butu druskos indikatorius butinai (kazkas cia rase kad druskos nepyla, tai tik tiek galiu pasakyti, kad druska gal pigiau kainuoja nei nauja indaplove), blizgiklio indikaterius irgi neblogai. klase- nebutina- turime D-C klase-vandens taupumo, elektros- bet tai neapsimoka A klases pirkti, jau anksciau rasiau kodel. Tos visos klases yra reklaminis triukas, tik atsiseskit ir realiai paskaiciuokit- pamatysite. Yra tokios, kurios gali plauti tik viena auksta- nebloga funkcija, kai nedaug indu per diena susikaupe. Siaip vis tik gal ir nelabai higieniska tuos indus pora dienu rinkti, kad ir praskalautus. Cia mano nuomone.
Tiesa, yra zirmunuose kazkokia parduotuve, kur labai geru firmu buitine technika su transportavimo defektai labai gerom kainom parduoda, nauja visiskai, su ipakavimu. (AEG, BOSCH ir kt.). Gaila, daugiau info neturiu siuo klausymu.
Kaip spintele kartais naudojam, nezinau ar galima:) Buna po to problema- isimti tuos indus, tai kartai taip ir imam is indaploves:)
negalima plauti klrikstolo, medzio, paauksuotu, sidabriniu daiktu.
Atsakyti
QUOTE (nikvik @ 2004 08 05, 20:14)

Tiesa, yra zirmunuose kazkokia parduotuve, kur labai geru firmu buitine technika su transportavimo defektai labai gerom kainom parduoda, nauja visiskai, su ipakavimu. (AEG, BOSCH ir kt.). Gaila, daugiau info neturiu siuo klausymu.

Ir parduotuves adreso turbut nezinai unsure.gif ... Gal kas zino rolleyes.gif ?
Atsakyti
zirmunu 48A prie Delikatos maisto prekiu parduotuves.
Arba antras ju salonas Laisves 55, zuvedros patalpose.
Atsakyti
Labas, atsiliepkite kas turite 45 cm., ne jau ja tikrai neapsimoka rinktis?
Atsakyti
gal kas nors žinot ką reiškia, kai ant išplautų indų lieka kažkokie skrabaliukai , lyg smėliukas dry.gif ar čia ko trūksta, ar čia ko perdaug, ar mest laukan tokią mašiną , ar sklalbti ir po to rankom perplauti tą smėlį laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Tuja @ 2004 08 07, 10:47)
gal kas nors žinot ką reiškia, kai ant išplautų indų lieka kažkokie skrabaliukai , lyg smėliukas dry.gif ar čia ko trūksta, ar čia ko perdaug, ar mest laukan tokią mašiną , ar sklalbti ir po to rankom perplauti tą smėlį laugh.gif

man kelis kartus taip buvo, del per didelio milteliu kiekio
Atsakyti