Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(SilvijaG @ 2007 01 05, 23:39)
Aisku, aciu  smile.gif  Reiks artimiausiomis dienomis parduotuvese pasidairyti.
O kiokios firmos patartumete pirkti?


Is patirties galiu pasakyt tiek - pas mus Bosch A klases - labai patenkinti ir labai tiliai veikia.
Pas sese Baumatic taip pat A klases - jame viskas kaip ir normaliai, bet veikia NEPALYGINAMAI garsiau.
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2007 01 07, 13:31)
Musiske SGV57T13EU bigsmile.gif
Irgi automatas 3 in 1-idedu tablete ir tiek smile.gif Isskalbia biggrin.gif


Tai turėtų būti panašios. Aš irgi plaunu tik su tabletėm, daugiau nieko nenaudoju, priekaištų išplovimui neturiu. Dažniausia naudoju AUTO 55/65 C.

Norėjau paklausti, kiek laiko plauna su šia programa, pas mus rašo, kad 149 minutes. Ir keisčiausia, kad nepriklausomai nuo indų nešvarumo lygio visada tiek, nors rašo, kad vandenį analizuoja ir pagal jo nešvarumą trumpina laiką, bet to niekados nepastebėjau. Kiek pas jus?

Kokias programas ar mygtukus dar naudojate, nes kažkaip daugiau nieko nežinau, o instrukcija, nors ir lietuvių kalba, bet tokia lieva, kad patys pardavėjai aiškina prieštaraudami sau ir atsiprašinėja, kad tiek neatitikimų.

QUOTE(Ija @ 2007 01 08, 15:08)
Siaip jau tos dureles reguliuojasi, tik reikia zinoti kur ir ka pasukti. Manau vyras turetu nusimanyti apie tai, o gal ir instrukcijoje nurodytas tas reguliavimas, nes juk ir dureles(virtuves komplekto) is nevienodo medzio, ar plokstes gaminasi, ju svoris skiriasi, todel tikrai galima reguliuoti indaploves dureles.


Migdole
drinks_cheers.gif tikrai taip, kai užsidės "snukutis" dureles dar reikės pareguliuoti, bet mes dėjom paprastą laminuotą medžio drožlių plokštę ir jos svoris, taip atitiko, kad nieko net reguliuot neteko. Tad, jei labai nepatogu, galit pareguliuoti ir dabar, bet galit ir palaukti tą porą savaičių, tada bus tiksliau pagal jūsų dangą.

QUOTE(Lolute @ 2007 01 08, 17:10)
Is patirties galiu pasakyt tiek - pas mus Bosch A klases - labai patenkinti ir labai tiliai veikia.
Pas sese Baumatic taip pat A klases - jame viskas kaip ir normaliai, bet veikia NEPALYGINAMAI garsiau.



Mūsiškė irgi veikia laaabai tyliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alileo: 08 sausio 2007 - 22:49
QUOTE(Ija @ 2007 01 08, 17:08)
Siaip jau tos dureles reguliuojasi, tik reikia zinoti kur ir ka pasukti. Manau vyras turetu nusimanyti apie tai, o gal ir instrukcijoje nurodytas tas reguliavimas, nes juk ir dureles(virtuves komplekto) is nevienodo medzio, ar plokstes gaminasi, ju svoris skiriasi, todel tikrai galima reguliuoti indaploves dureles.


Tai va, kad instrukcijoj apie tai-nei žodžio doh.gif

QUOTE(alileo @ 2007 01 09, 00:47)
Migdole
drinks_cheers.gif tikrai taip, kai užsidės "snukutis" dureles dar reikės pareguliuoti, bet mes dėjom paprastą laminuotą medžio drožlių plokštę ir jos svoris, taip atitiko, kad nieko net reguliuot neteko. Tad, jei labai nepatogu, galit pareguliuoti ir dabar, bet galit ir palaukti tą porą savaičių, tada bus tiksliau pagal jūsų dangą.


Palauksim geriau drinks_cheers.gif nes vis tiek jinai nepajungta ax.gif
Atsakyti
o jūs plaunat indaplovėj molinukus-cenakines, ar šiaip kokius molinius glazūruotus indus? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2007 01 09, 15:17)
o jūs plaunat indaplovėj molinukus-cenakines, ar šiaip kokius molinius glazūruotus indus?  smile.gif


As tai plaunu, super isblizgina, ir cukrines ir druskines, vazeles, muilines plaunu tongue.gif

Atsakyti
QUOTE(katiliukas @ 2007 01 09, 15:17)
o jūs plaunat indaplovėj molinukus-cenakines, ar šiaip kokius molinius glazūruotus indus?  smile.gif

Ir aš viską plaunu net medines lenteles ax.gif nors ir nererkomenduoja . Išblizgina thumbup.gif
Atsakyti
as taip pat plaunu viska, iskyrus madinius daiktus, nes po keliu plovimu jie man eme keisti spalva ir labai neestetiskai atrodyt, tai tik to nebedarau
Atsakyti
Aš šaukštus medinius, menteles plaunu. O vat lentutės medinės jau susibaigė visos 6 biggrin.gif . Pradžioj susiraitė, paskui suskilo - mat, klijuotos medienos buvo kažkokios. Užtai dabar turim stiklines ir ramiai plaunam thumbup.gif
Atsakyti
Dilma, tai iš kur balutė po indaplove atsirado, ar išsiaiškinot?
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 01 09, 17:11)
Aš šaukštus medinius, menteles plaunu. O vat lentutės medinės jau susibaigė visos 6 biggrin.gif . Pradžioj susiraitė, paskui suskilo - mat, klijuotos medienos buvo kažkokios. Užtai dabar turim stiklines ir ramiai plaunam thumbup.gif

Aš irgi plaunu medinius įrankius, bet visada dedu į viršutinį stalčių, nes perspėjo, kad apatiniame gali plūduriuot, nors abejoju, kad ten tiek vandens būna g.gif , ir įstrigti kur nors tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Surfinija @ 2007 01 09, 18:30)
Dilma, tai iš kur balutė po indaplove atsirado, ar išsiaiškinot?

Nu kad ne po indaplove, prie indaplovės, bet tikrai iš jos... Neišsiaiškinom schmoll.gif - kol kas stebim ir laukiam - vakar viskas sausa buvo. Tai tikiuosi, kad ne gedimas... Gal kokia apsauga nuo perpylimo suveikė, mat buvo įdėta skarda, gal kaip ne per geriausiai susiėdjo ten visi indai ir per kur nors tas vanduo išbėgo... Vienž, neaišku, bet dabar veikia normaliai (tfu tfu tfu).
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 01 09, 17:11)
Aš šaukštus medinius, menteles plaunu. thumbup.gif


Aš tai jau turbūt "išpindėjau", nes kišu visus indus į indaplovę, tinka, netinka 4u.gif Dažniausiai jungiu Eco programą ir viskas normaliai išsiplauna, kad ir medinukai. lotuliukas.gif
Atsakyti