Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

O sakykit, kas zinot, koki nustatyti vandens kietumo lygi indaploveje?
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 01 06, 14:38)
O sakykit, kas zinot, koki nustatyti vandens kietumo lygi indaploveje?



toki, kokio kietumo vanduo biggrin.gif buna pirkt tu testu juosteliu, kur ikisi i vandeni ir testukas nusidazo kokia nors spalva, reiskiancia tam tikra kietuma.
Atsakyti
Gal kas turit Bosch SGV57T03EU ar kokį nors artimą modelį, nes pardavėjai negali atsakyti į daug klausimų, o pati bijau priprogramuoti ten ką nors, tai galvoju gal gali bendraminčiai pakonsultuoti?

Ir dar skaičiau, kad jūs įjungiat, kad veiktų 3 in 1, o jei pas mane "auto 3 in 1", tai jau nieko daryti nereikia?
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 01 06, 14:38)
O sakykit, kas zinot, koki nustatyti vandens kietumo lygi indaploveje?


Aš pažiūrėjau Vilniaus vandenų tinklapyje, ten jie rašo, kad vanduo Vilniuje vidutinio kietumo. Tada indaplovės instrukcijoje susiradau lentelę, prie kokio kietumo kokį skaičiuką jai nustatyti.
Atsakyti
QUOTE(alileo @ 2007 01 07, 01:03)
Gal kas turit Bosch SGV57T03EU ar kokį nors artimą modelį, nes pardavėjai negali atsakyti į daug klausimų, o pati bijau priprogramuoti ten ką nors, tai galvoju gal gali bendraminčiai pakonsultuoti?

Musiske SGV57T13EU bigsmile.gif
Irgi automatas 3 in 1-idedu tablete ir tiek smile.gif Isskalbia biggrin.gif
Atsakyti
negi as viena tenaudoju indaploves praplovimo priemones? g.gif gal jos g.gif net nereikalingos tada? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 01 05, 22:26)
O jei atidarai iki apačios, vistiek nesilaiko ir užsidaro?  g.gif


Nea, nesilaiko, šauna į viršų unsure.gif


QUOTE(alileo @ 2007 01 06, 00:11)
Jei indaplovė integruojama, tai yra dar neuždėtas viršelis, tai taip ir bus, kol neužsidės viršus. Mane irgi pirmą vakarą išgąsdino, kol neprimontavo jai snukučio. Dabar viskas  thumbup.gif fiksuojasi bet kokiame aukštyje smile.gif


Aha, integruojama smile.gif O snukučio lauksim apie tris savaites... doh.gif Jau galvojau skambint į parduotuvę klaust, galvojau, gal blogai kažkas... blink.gif
Ačiū, dabar ramiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(širšė @ 2007 01 06, 23:55)
toki, kokio kietumo vanduo  biggrin.gif  buna pirkt tu testu juosteliu, kur ikisi i vandeni ir testukas nusidazo kokia nors spalva, reiskiancia tam tikra kietuma.



Reklamose esu macius, kad tokiu juosteliu yra, bet kur ju ieskot? Pabandziau ir as Vilniaus vandenu tinklapyje pasiziuret, bet del kietumo neradau tiesiai parasyta, o visa ta sudetis, kur isvardinta, man nieko nesako... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Izabele @ 2007 01 08, 13:38)
Reklamose esu macius, kad tokiu juosteliu yra, bet kur ju ieskot? Pabandziau ir as Vilniaus vandenu tinklapyje pasiziuret, bet del kietumo neradau tiesiai parasyta, o visa ta sudetis, kur isvardinta, man nieko nesako... blush2.gif

greiciausias budas suzinot vandens kietuma, tai pasiskambint i vandeni tiekiancia bendrove. ant saskaitos vandens mokejimui turi buti nurodyti kontaktiniai tel. nr. paskambinus jie viska ir pasako. mes taip padarem
Atsakyti
QUOTE(Pūkis @ 2007 01 08, 13:52)
greiciausias budas suzinot vandens kietuma, tai pasiskambint i vandeni tiekiancia bendrove.


Pameginsiu, jei jau sakot, kad toks klausimas nenustebino thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolas @ 2007 01 08, 01:25)
Nea, nesilaiko, šauna į viršų  unsure.gif
Aha, integruojama  smile.gif O snukučio lauksim apie tris savaites...  doh.gif  Jau galvojau skambint į parduotuvę klaust, galvojau, gal blogai kažkas...  blink.gif
Ačiū, dabar ramiau  4u.gif


Siaip jau tos dureles reguliuojasi, tik reikia zinoti kur ir ka pasukti. Manau vyras turetu nusimanyti apie tai, o gal ir instrukcijoje nurodytas tas reguliavimas, nes juk ir dureles(virtuves komplekto) is nevienodo medzio, ar plokstes gaminasi, ju svoris skiriasi, todel tikrai galima reguliuoti indaploves dureles.
Atsakyti
O mūsų indaplovė vakar balutę padarė verysad.gif . Tai su vyru pusę nakties sekėm, iš kur tas vanduo bėga doh.gif . Tiesą sakant, taip ir neradom g.gif . Tikrai ne iš po indaplovės ir ne per žarnas. Ar gali būti nesandarios durų gumelės g.gif ? Ir jei taip, ar tokį gedimą taiso? Indaplovė jau seniai nebegarantinė verysad.gif
Atsakyti