Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(LoJoo @ 2007 01 05, 04:18)
o jūs po kiekvieno plovimo išjungiate indaplovę iš el.tinklo ir užsukat vandens kranelį? skaitinėju savosios instrukciją, parašyta, kad taip reikia daryti  doh.gif



Niekad nedariau ir nesiruoshiu to daryti...
Atsakyti
Aš irgi to nedarau.
Chemikalai ir pas mus jaučiasi kiekvieną sykį, išbandzžiau ir tabletes ir atskiras priemones - taip pat, ir lieka ant sienelių baltos apnašos. Dar pastebėjau, kad su tabletėmis ilgiau plauna, nei su atskirom priemonėm, ar ir pas jus taip ?
Atsakyti
Sveikos smile.gif Nusipirkom ir mes pagaliau indaplovę. Kol kas ji dar nepajungta, bet aš jau nagrinėju ją biggrin.gif Ar durelės neturėtų kažkaip užsifiksuot, kai jas atidarai? blush2.gif Nes dabar jos nesilaiko, užsidaro pačios... Ar čia taip ir turi būt? unsure.gif Nepatogu bus indus sudėt ir išimt, nes viena ranka reik laikyt dureles
Atsakyti
O jei atidarai iki apačios, vistiek nesilaiko ir užsidaro? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 05 sausio 2007 - 20:28
Pasiskaitinejau sia tema ir vel uzsinorejau indaploves. Vienu metu labai norejau, bet paskui praejo noras. Tik yra viena problemyte. Nezinau kur ja virtuveje pastatyti. Nauju virtuves baldu pirkti dar nesiruosiam, o kaip pritaikyti prie senu?
Atsakyti
QUOTE(Migdolas @ 2007 01 05, 20:21)
Sveikos smile.gif Nusipirkom ir mes pagaliau indaplovę. Kol kas ji dar nepajungta, bet aš jau nagrinėju ją biggrin.gif  Ar durelės neturėtų kažkaip užsifiksuot, kai jas atidarai?  blush2.gif  Nes dabar jos nesilaiko, užsidaro pačios... Ar čia taip ir turi būt?  unsure.gif Nepatogu  bus indus sudėt ir išimt, nes viena ranka reik laikyt dureles


Jei indaplovė integruojama, tai yra dar neuždėtas viršelis, tai taip ir bus, kol neužsidės viršus. Mane irgi pirmą vakarą išgąsdino, kol neprimontavo jai snukučio. Dabar viskas thumbup.gif fiksuojasi bet kokiame aukštyje smile.gif
Atsakyti
Nugis paprastai - vietoj vienos spintelės biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(SilvijaG @ 2007 01 05, 21:20)
Pasiskaitinejau sia tema ir vel uzsinorejau indaploves. Vienu metu labai norejau, bet paskui praejo noras. Tik yra viena problemyte. Nezinau kur ja virtuveje pastatyti. Nauju virtuves baldu pirkti dar nesiruosiam, o kaip pritaikyti prie senu?

Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2007 01 05, 23:13)
Nugis paprastai - vietoj vienos spintelės biggrin.gif .
Papildyta:


O kokiu auksciu buna indaploves? Jeigu neatitiks senu spinteliu aukscio?
Atsakyti
QUOTE(SilvijaG @ 2007 01 05, 22:27)
O kokiu auksciu buna indaploves? Jeigu neatitiks senu spinteliu aukscio?

Standartinis aukštis, jei renkiesi neįmontuojamą. Toks pat aukštis- ir skalbylės, viryklės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Will: 05 sausio 2007 - 22:30
QUOTE(Will @ 2007 01 05, 23:30)
Standartinis aukštis, jei renkiesi neįmontuojamą. Toks pat aukštis- ir skalbylės, viryklės  4u.gif


Aisku, aciu smile.gif Reiks artimiausiomis dienomis parduotuvese pasidairyti.


O kiokios firmos patartumete pirkti?
Atsakyti
QUOTE(SilvijaG @ 2007 01 05, 22:39)
Aisku, aciu  smile.gif  Reiks artimiausiomis dienomis parduotuvese pasidairyti.
O kiokios firmos patartumete pirkti?

Aš tai manau, kad ne firma svarbi, o kad visos A klasės būtų 4u.gif Bet čia kiekvienas vertina pagal save ir savo poreikius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2007 01 05, 23:44)
Aš tai manau, kad ne firma svarbi, o kad visos A klasės būtų  4u.gif  Bet čia kiekvienas vertina pagal save ir savo poreikius  ax.gif


Aha ir as patarciau svarbiausia kad visos A klases butu drinks_cheers.gif , drauge sake kad Ardo turi ir isplauna geriau nei kitos drauges Bosh, musu Zanussi ax.gif Dar ziurejom pasirinkdami kad kuo ilgesne garantija butu, buna 1 metam, o musu 2 m. tongue.gif ir visom dalim o ne kazkuriai vienai.


Atsakyti