Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(smilga saule @ 2006 11 09, 18:31)
Modelis 60750 ,bet B parasyta po to Abcdefg ir po to aBcdefg nu kiek man sake ,kad plovimas A o elektra B bet rode ant naujausiu Aklases elektra ima 1.15kv o musu 1.24 kv tai jei kas nedauk ir skiriasi ka as zinau g.gif

problemėlė tik tokia, kad pardavėjai jus "apgavo" ne tik ant energijos klasės (taip, ji B klasės, bet sanaudų skirtumas išties nėra toks didelis nuo A klasės). Blogesnis dalykas yra, kad šioj indaplovėj nėra jokios džiovinimo sistemos, t.y. drėgmė iš jos po plovimo niekaip nepašalinama, tiesiog indai kaip indaujoj sukrauti šlapi stovi, kol nuvarva vanduo ir taip "išdžiūna". daugumoje brangesnių indaplovių yra naudojamos dvi skirtingos džiovinimo sistemos, kurios pašalina drėgmę nuo indų ir iš indaplovės, tada ir nelieka jokių vandens lašelių nei ant sienelių nei ant pačių indų smile.gif

QUOTE(Monica @ 2006 11 29, 13:52)
gal kas pasakys, nuo kurios konkrečiai priemonės yra kažkoks cheminis kvapas indaplovėj? Milteliai patys kaip ir nesmirda, visokius bandžiau, tabletes irgi. dabar ekologiškus nusiopirkau (1 kg -30 lt cool.gif ) ale vistiek kvapas jaučiasi. Gal nuo druskos? Tikiuosi ne man vienai smirda g.gif

manau kad problema gali buti kad reikia sistema praplaut, nes laikui begant ten kaupias visokie riebaliukai ir maisto likuciai, i juos isivelia visokiu cheminiu medziagu, ir gali sklisti ivairus kvapai - tiesiog nusipirkit indaploves praplovimo priemone ir panaudokit smile.gif Taip pat padeda ir kvapikliai, tik ne visi gerai kvepia arba sekmingai uzmusa tuos kvapus - reikia isbandyt keleta smile.gif

QUOTE(aristokrate @ 2006 12 03, 21:58)
O sakykit,  kad bent truputi pridziuvusio maisti likuciu indaplove nebenuplauna ?

nuplauna net iš labiausiai pridžiuvusius. stipri srove ir labai karštas vanduo (70 laipsnių - toks niekad iš krano virtuvėj nebėga:)) daro stebuklus thumbup.gif


QUOTE(Niki @ 2006 12 20, 00:50)
O aš noriu paprašyt papasakot apie tas indaploves. Turim nauja ARDO, bet nezinau ka reikia dėti plaunant, ar jus viską dedat į jas? ta prasme ir druskas ir skalavimo priemones ir dezinfektorius kažkokius, o tabletės tada kaip? pav tos 3in1 (dabar ir 4in1) niekaip aš neišsiaiškinu kol kas. Prašau,... labai  wub.gif

prieš naudojantis indaplove, reikia įpilti spec. druską ir skalavimo skystį į atitinkamas talpyklas, ir ten turėtų tų medžiagų užtekt kokiam mėnesiui, priklausomai nuo įvairių aplinkybių smile.gif o jau tada plaunant kaskart reikia dėti tik miltelius arba tabletes smile.gif

QUOTE(Niki @ 2006 12 20, 14:17)
aciuks.gif Ačiū visiems labai:) na va kiek daug sužinojau, o tai su tom instrukcijom, tai atsiprašau, nieko gero neprirašyta, o knygelių 7 smile.gif iš jų nei vienos rusiškai ar lietuviškai. O gal kas turit AEG - elektrolux 60cm, būtų dar klausimėlių blush2.gif

jei būtų pirkta oficialioj parduotuvėj, būtų ir rusų ir lietuvių k. knygutės (šiaip tai visad galima kreiptis į www.inspekcija.lt ir paskųsti pardavėją, nesuteikusį liet. k. instrukcijos) wink.gif
tiesa, kartais ir normalia perskaitoma kalba instrukcija būna nesuprantama.. smile.gif

QUOTE(Lina @ 2006 12 27, 12:12)
Niekaip nesuprantu, kaip reikia nustatyti funkcija "3 in 1". Atrodo, darau kaip parašyta, bet nesigauna. O dedant tabletes, daugiau nieko nereikia dėti, bent jau aš taip supratau.  Gal Jūs žinote, kaip reikia nustatyti funkciją "3 in1" ???

jei indaplovė turi šitą funkciją, daugiau nieko nebūtina dėti, ši funkcija automatiškai blokuoja daviklių iš druskos ir skalavimo skysčio talpyklų parodymus. bet kaip jau ne kartą sakyta, reikėtų bent kartą per mėnėsį padaryti pertrauką tablečių naudojime ir panaudoti miltelius - taip bus tausojama indaplovė ir užtikrinamas normalus visų sistemų darbas thumbup.gif

QUOTE(Lina @ 2006 12 28, 10:05)
PAs mane irgi yra atskira lemputė, kuri turėtų degti, kai f-ja "3 in1" įsijungia, bet man ji kažkaip neužsidega. Aš spaudžiu 2 kartus 4 mygtuką (kur parašyta Eco), bet vistiek nieko. Gal gali parašyti, kokį mugtuką Tu spaudi?

šiaip tai turėtų būti nė vieno mygtuko, o kokiu dviejų mygtukų kombinacija, jei nėra atskiro mygtuko "3-in-1" įjungimui. dar galit pabandyt paspaust 2 ir 3 mygtuką (iš kairės pusės skaičiuojant) kartu, ir tada spaust 4 - gal padės smile.gif
Atsakyti
Pas mane AEG imontuojama, tai yra atskiras 3 in 1 mygtukas. Tai norint naudoti tabletes, reikia tik ji viena paspausti-kad jis degtu ir po to tik programa pasirinkti.
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2006 12 27, 11:12)
Aš irgi turiu AEG, 60 cm pločio. Atrodo ir angliškai moku, bet skaitydama instrukcija ir bandydama nustatyti progaramą pasijutau visiška  doh.gif ..
Niekaip nesuprantu, kaip reikia nustatyti funkcija "3 in 1". Atrodo, darau kaip parašyta, bet nesigauna. O dedant tabletes, daugiau nieko nereikia dėti, bent jau aš taip supratau.
Gal Jūs žinote, kaip reikia nustatyti funkciją "3 in1" ???


Aš tai pirmiausia įjungus paspaudžiau reset'ą t.y. kartu 2 ir 3 mygtukus, po to paspaudžiau 4 klavišą ir reikia žiūrėt, jei užsidega 3 in 1 lemputė tai daugiau ir nebespausti, jei ne tai dar syki spausti 4, bet kad nebūtų ilgas laiko tarpas tarp paspaudimų ,nes tas reset'as įjungia redagavimą programų, o tada vėl išjungiau mašiną, ir ji atsiminė šitą funkciją. Jei tablečių nebenaudosi, tada vėl bandyk taip daryti, kad užgestų 3 in 1 lemputė.

P.S. Kettis, mes pirkom kaip ir oficialioj, ta prasme pirkom visus virtuvės baldus su įmontuojama įranga (Vokės), bet niekur nebuvo nei vienos liet. k. instrukcijos, nei prie orkaitės, nei prie viryklės, nei prie indaplovės. Aš irgi maniau, kad turėtų būti lietuviškai, bet nebuvo. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niki: 30 gruodžio 2006 - 13:21
QUOTE(Niki @ 2006 12 30, 14:16)
P.S. Kettis, mes pirkom kaip ir oficialioj, ta prasme pirkom visus virtuvės baldus su įmontuojama įranga (Vokės), bet niekur nebuvo nei vienos liet. k. instrukcijos, nei prie orkaitės, nei prie viryklės, nei prie indaplovės. Aš irgi maniau, kad turėtų būti lietuviškai, bet nebuvo. verysad.gif

hm, tada labai keista, manau tikrai turejo buti lietuviu k. instrukcijos - manau galit drasiai kreiptis ir prasyt kad voke rastu tas instrukcijas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2006 08 31, 19:47)
Svarbu kad butu visos klases A, tada ir ekonomiska ir isplauna gerai ir isdziovina. Ir tos 45 cm. sako per mazos, pas mus 60 cm.
Siaip yra tema apie indaploves "Ka reikia zinoti apie indaploves"  4u.gif

Ar yra dar kita tema apie indaploves? unsure.gif nerandu... sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Migdolas: 01 sausio 2007 - 20:07
QUOTE(Migdolas @ 2007 01 01, 21:03)
Ar yra dar kita tema apie indaploves?  unsure.gif  nerandu... sad.gif


o kam? g.gif praktiškai viskas kas įmanoma surašyta šitoj temoj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2007 01 01, 22:53)
o kam? g.gif  praktiškai viskas kas įmanoma surašyta šitoj temoj  smile.gif

Čia labai daug skaityt doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Noriu paklausti turinčių 45 cm indaploves - ar labai trūksta vietos jose? Taip supratau, kad problematiška, jei reikia plauti skardas arba puodus - netelpa kartu su kitais indais. Na o jeigu be skardų ir puodų - tai visa kita telpa, ar irgi tenka per du kartus plauti?

Ir dar - ar grotelių išdėstymas, tarpai lėkštėms ir pan. vienodi visose indaplovėse, ar kai kur patogesni, kai kurs ne tokie patogūs?
Atsakyti
Sveikos mamos!

Gavau Kaledoms indaplove Baumatic Suprema1SS ,AAA,taciau instrukcija tik anglu kalba doh.gif .Gal turite kuri panasia,gal galetumet pakonsultuot?
Problemos stai kokios :
1.nesuprantu kaip ten su ta druska doh.gif .Nusipirkau Calgonit 4 in1 .Instrukcijoje parasyta,kad druskos pilti nereik,jei tabletes naudoji.Nepaklausiau,ipyliau truputi.Druskos indikatorius kuri laika dege ( a la jos truksta),o dabar nustojo ,nors ir nepyliau papildomai blink.gif Pgl. mane druska turi buti pasibaigusi...
2.indai lieka balzgani .taures ne tik neblizga,bet dar ir tolygiom baltom apnasom pasidengusios. verysad.gif Gal dar blizgiklio ar skalavimo skyscio kokio papildomai reikia pirkti?
3.neisdziovina indu (nors ir A dziovinimo klase).Gal per anksti atidarau ja?
Dar instrukcijoje pataria visas priemones atskirai naudoti ,nerekomenduoja tu 3 in1 ir t.t. Gal verta nusipirkti visu atskirai,gal pageres reikalai?

Is anksto aciu visoms uz patarimus!!! 4u.gif
Atsakyti
na kiek zinau, tai, kad Baumatic dar neturi funkcijos 3in1( na gal ir klystu), todel tau druska reikia pilt butinai, nes kitaip sugadinsi indaplove, nes tos tabletes naudojamos tik su sia f-ja. as turiu Bosch, ten parasyta, kad jie rekomenduoja tik calgonit, bet as pilu druska, nes pas mane nera tos f-jos. gali nepilt tik blizgiklio su tom tabletem. mirksiukas.gif
Atsakyti
jei po kurio laiko pastoviai plaunant indaploveje (AEG) kai kurios stiklines ir taures nebeblizga ir pasidenge nenuplaunamomis baltomis apnasomis, tai cia kas? indaplovei netinkamas stiklas, blogos priemones ar indaploves problema?
Atsakyti

Skubu pasigirti!!! ax.gif blush2.gif Mano taures blizga!!!!!!!!Sprendimas labai paprastas - netinka Calgonit "n in 1" - matyt vanduo kazkoks ne toks,kaip reikia (gal per kietas,o gal per minkstas). Nulekiau i parde,nusipirkau visko atskirai ,ir jokiu apnasu neliko!!!!

QUOTE(širšė @ 2007 01 02, 17:15)
jei po kurio laiko pastoviai plaunant indaploveje (AEG) kai kurios stiklines ir taures nebeblizga ir pasidenge nenuplaunamomis baltomis apnasomis, tai cia kas? indaplovei netinkamas stiklas, blogos priemones ar indaploves problema?


pabandyk ir tu nusipirkt viska atskirai 4u.gif

Aj,tiesa,atsisedau ir kruopsciai isnagrinejau naudojimo instrukcija (jau minejau,kad anglu kalba ji,tad ne viska supratau is pirmo karto).Taigis,ten irgi raso,kad "n in 1" nera labai gerai,geriau atskirai ,nes tada gali pagal vandens kietuma ir miltuku kieki per keleta kartu tiksliausia nusistatyt.Aisku,ziauriai tos tablietkos patogu,bet... ax.gif
Atsakyti