Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

QUOTE(Niki @ 2006 12 20, 13:17)

P.s. o kas yra TP ?  ax.gif

thomas philipsas biggrin.gif
Atsakyti
verysad.gif o pas mus tą parduotuvę panaikino, tai dabar teks ieškoti kur kitur. O jei naudoji 3in1 tabletes, ar reikia daugiau ko pilti į mašiną, pvz druskos, skalavimo skysčio (blizgiklio)?
Atsakyti
Aš naudoju tabletes, bet visada žiūriu, kad netrūktų druskos.O blizgiklio nepilu.
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2006 12 20, 16:21)
Aš naudoju tabletes, bet visada žiūriu, kad netrūktų druskos.O blizgiklio nepilu.


Aš irgi taip darau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2006 12 20, 13:17)
aciuks.gif Ačiū visiems labai:) na va kiek daug sužinojau, o tai su tom instrukcijom, tai atsiprašau, nieko gero neprirašyta, o knygelių 7 smile.gif iš jų nei vienos rusiškai ar lietuviškai. O gal kas turit AEG - elektrolux 60cm, būtų dar klausimėlių blush2.gif


Aš irgi turiu AEG, 60 cm pločio. Atrodo ir angliškai moku, bet skaitydama instrukcija ir bandydama nustatyti progaramą pasijutau visiška doh.gif ..
Niekaip nesuprantu, kaip reikia nustatyti funkcija "3 in 1". Atrodo, darau kaip parašyta, bet nesigauna. O dedant tabletes, daugiau nieko nereikia dėti, bent jau aš taip supratau.
Gal Jūs žinote, kaip reikia nustatyti funkciją "3 in1" ???
Atsakyti
QUOTE(Lina @ 2006 12 27, 11:12)
Gal Jūs žinote, kaip reikia nustatyti funkciją "3 in1" ???

O kas čia per funkcija? g.gif

"3 in 1" paprastai būna tabletės unsure.gif Į jas įeina milteliai, skalavimo skystis ir druska ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 12 27, 12:34)
"3 in 1" paprastai būna tabletės  unsure.gif  Į jas įeina milteliai, skalavimo skystis ir druska  ax.gif

taip, būtent tabletės. Bet pas mane instrukcijoje parašyta, kad reikia įjungti spec. funkcija.
Atsakyti
Ziurint koks AEG modelis, pas mane tai 3 in 1 funkcija isijungia ten kur ir kitos programos, kur rodo ko truksta ir t.t.. Yra atskiras mygtukas ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Ija @ 2006 12 27, 15:01)
Ziurint koks AEG modelis, pas mane tai 3 in 1 funkcija isijungia ten kur ir kitos programos, kur rodo ko truksta ir t.t.. Yra atskiras mygtukas ir viskas.

PAs mane irgi yra atskira lemputė, kuri turėtų degti, kai f-ja "3 in1" įsijungia, bet man ji kažkaip neužsidega. Aš spaudžiu 2 kartus 4 mygtuką (kur parašyta Eco), bet vistiek nieko. Gal gali parašyti, kokį mugtuką Tu spaudi?
Iš išvis vakar norėjau pabandyti pirmą kartą plauti, tai išvis nieko nesigavo. doh.gif doh.gif
Atsakyti
Super dalykas. Priverčiau vyrą nupirkti. Žinot negaliu atsidžiaugti. Noriu motyvuoti: Gyvenu 5 aukšte. Galiu krūvą indų išplauti ir tik šaltu vandeniu. Namas senas, karštas vanduo beveik nepakyla į 5 aukštą. Galvojau apie momentinį šildytuvą (po kriauklę), bet išsiaiškinau, kad jie greit kalkėja. Mokėti už karštą vandenį ir turėti tik šaltą - po velnių pigiau pasišildyti elektra, juolab pačiai prie kriauklės stovėt nereikia. Kol kas skaičiuoju, bet Dalkia žada ir šaltą vandenį privatizuoti - žiūrėsim, bus kaip bus. O dabar "karštas"-10.25, šaltas - 4.12 skirtumas išeina pašildymui. Skaičiuojam, pačiai pasišildyti pigiau ir vanduo tikrai karštas. Ne prabanga, tiesiog būtinumas - gyvenimas priverčia ieškoti sprendimų, skaičiuoti.
Atsakyti
QUOTE(segtukas @ 2006 12 29, 09:23)
Skaičiuojam, pačiai pasišildyti pigiau ir vanduo tikrai karštas. Ne prabanga, tiesiog būtinumas - gyvenimas priverčia ieškoti sprendimų, skaičiuoti.

Dar reikėtų pridėti ir tai, kad net karštas vanduo iš krano nebėga tokios temperatūros, kokioje plauna indaplovė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2006 12 29, 11:36)
Dar reikėtų pridėti ir tai, kad net karštas vanduo iš krano nebėga tokios temperatūros, kokioje plauna indaplovė  mirksiukas.gif

Ir siaip, be indaploves nelabai beisivaizduociau gyvenimo - LG intello dishwasher turim jau antrus metus, plauna be priekaistu thumbup.gif
Atsakyti