Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

del kvapo indaploveje yra pirkti ,,IKI'' parduotuveje specialiai citrinu kvapas ( skirtas specialiai indaplovems) , jis yra pakabinamas indaploveje ir po truputi ''garuoja'' man tai thumbup.gif , kai atidarai indaplove tai ir kvepia citrinomis, man tai labai patinka clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo origa: 22 liepos 2004 - 20:32
turiu nedidukę Bosh, vo thumbup.gif , trūkumas, kad mažytė, nors mudu tik 2 (mažylis dar visai mažytis), bet vos sutalpinu dienos indus, puodus jau plaunu pati
dabar pas mus problema ne tai, kas eis indų plaut, o kas išims juos iš indaplovės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (origa @ 2004 07 22, 20:32)
del kvapo indaploveje yra pirkti ,,IKI'' parduotuveje specialiai citrinu kvapas ( skirtas specialiai indaplovems) , jis yra pakabinamas indaploveje ir po truputi ''garuoja'' man tai thumbup.gif , kai atidarai indaplove tai ir kvepia citrinomis, man tai labai patinka clap.gif

Yra ir Maximose - ir citrinų, ir apelsinų kvapo wink.gif Liuks dalykėlis - jokio kvapo kol indai guli neplauti wink.gif
Atsakyti
QUOTE (Raudonplaukė @ 2004 07 22, 08:50)
Pirma klause merginos, bet ats. taip ir nebuvo, gal dabar pasidalinsit savo patirtim? wink.gif

Ruosiames pirkti imontuojama 60 cm indaplove. Kokia rekomenduotumete?
L. brangiu (Miele, AEG ir pan.) nepirksim.

Zinai, tos indaploves tori klases- energijos taupymo, plovimo kokybes ir dziovinimo. Geriausiai A. As pirkau AEG nauja su transportavimo defektu ipakavimas maza uz 2000 lt. Esu nerealiai patenkinta. Ir del to jos taupumo. Daznai plaunu programa kur tik 7 l vandens ima ir juokingai mazai elektros, o visos dienos indus plauni. Dziovinimo beveik nenaudoju, nes karstai plaunant lekstes pacios beveik sausos buna. Kitas pliusa geru firmu, kad laaabai tyliai dirba, nakti negirdesi. Visada dedu SOMAT tablete ir Thomas Philips pard., tai ekonomiskiausia, o kokybe thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE (šviesa @ 2004 07 24, 09:18)
QUOTE (Raudonplaukė @ 2004 07 22, 08:50)
Pirma klause merginos, bet ats. taip ir nebuvo, gal dabar pasidalinsit savo patirtim? wink.gif

Ruosiames pirkti imontuojama 60 cm indaplove. Kokia rekomenduotumete?
L. brangiu (Miele, AEG ir pan.) nepirksim.

Zinai, tos indaploves tori klases- energijos taupymo, plovimo kokybes ir dziovinimo. Geriausiai A. As pirkau AEG nauja su transportavimo defektu ipakavimas maza uz 2000 lt. Esu nerealiai patenkinta. Ir del to jos taupumo. Daznai plaunu programa kur tik 7 l vandens ima ir juokingai mazai elektros, o visos dienos indus plauni. Dziovinimo beveik nenaudoju, nes karstai plaunant lekstes pacios beveik sausos buna. Kitas pliusa geru firmu, kad laaabai tyliai dirba, nakti negirdesi. Visada dedu SOMAT tablete ir Thomas Philips pard., tai ekonomiskiausia, o kokybe thumbup.gif

labas Sviesa,

norejau taves paklausti, o pirkote kur? Gal ten Zirmunuose, kur su nendideliais transportavimo defektais buna? Mums kitamet teks isigyti, svarbu, kad elektra taupytu, vanduo bus is grezinio. Man irgi AEG patinka, bet vyras bando perkalbet "ant pigesnes", jam BOSCH patinka...
Atsakyti
QUOTE (alvija @ 2004 07 22, 14:00)
pjer tablete reikai det i saukstu dezute o ne i stalciuka , tada isplauna thumbup.gif

Tableciu deti i irankiu dezute negalima- tai yra parasyta ir ant indaploviu tableciu pakuociu
Atsakyti
MES TURIM AEG 60CM thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif VISADA DEDU CALGONIT 3in1 wink.gif
Atsakyti
AEG tikrai labai patikima firma.Pagaliau zmones sutinka,kad indu plovimo masina reikalinga buiciai,o ne poniu ismyslas.
Mes turime Miele.Esu ir patenkinta , o plovimui naudojame Calgonit.
Atsakyti
Ruošuosi pirkti 45 cm.vokieciu firmos, su 5 programom, tik dziovinimo nera, bet iš jusu pasisakymo kaip ir neapsimoka, geriau 60 ir su dziovinimu. Ka jus manote apie tai? O kaip del maisto likuciu, ar jie nieko neuzkemsa, kaip plauna puodas, turbut prikepusio jau nelabai iveiktu.
Laukiu patarimu.
Atsakyti
Jei gera povimo klase, tai bus gerai be dziovintuvo, nes pvz plaunant 50 laipsniu temp., nuo karscio ir taip beveik isdziuva. O prikepe puodai, tai rankytem, nes nuo karscio dar labiau prikepa.
Atsakyti
QUOTE (šviesa @ 2004 08 03, 08:09)
Jei gera povimo klase, tai bus gerai be dziovintuvo, nes pvz plaunant 50 laipsniu temp., nuo karscio ir taip beveik isdziuva. O prikepe puodai, tai rankytem, nes nuo karscio dar labiau prikepa.

Na plovimo klase A, o dėl puodų tai taip ir maniau.
Atsakyti
QUOTE (Agne26 @ 2004 08 03, 08:58)
Ruošuosi pirkti 45 cm.vokieciu firmos, su 5 programom, tik dziovinimo nera, bet iš jusu pasisakymo kaip ir neapsimoka, geriau 60 ir su dziovinimu. Ka jus manote apie tai? O kaip del maisto likuciu, ar jie nieko neuzkemsa, kaip plauna puodas, turbut prikepusio jau nelabai iveiktu.
Laukiu patarimu.

neuzkemsa, tik sunkaiu vandeni istraukia, o pasibaigus plovimui sieteli isimi, ir isplauni, nors as ji palunu gal kas 4-5 plovimus,
o del isplovimo, jei prikepe labai, tai statau ant programos su mirkymu pries plovima, ir nebuna likuciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAISY: 03 rugpjūčio 2004 - 10:56