Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?

irnesakyk.gif man ir 45 - normali biggrin.gif Būna ir dar mažesnių tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 14 gruodžio 2006 - 10:02
Nusipirkau TP kvėpiklį į indaplovį (net 2) citrinos kvapo. Na bet toookia chemija, taip smirda, kad siaubas blink.gif Išėmiau, matyt teks išmest.
Atsakyti
QUOTE(Monica @ 2006 12 14, 12:05)
Nusipirkau TP kvėpiklį į indaplovį (net 2) citrinos kvapo. Na bet toookia chemija, taip smirda, kad siaubas blink.gif Išėmiau, matyt teks išmest.


As ir esu pirkus, smirda t.y. kvepia kaip ir visi kiti tik kad TP pigiau kainuoja, po kiek laiko issikvepia ir kvapas nebuna roks astrus 4u.gif
Atsakyti
O aš noriu paprašyt papasakot apie tas indaploves. Turim nauja ARDO, bet nezinau ka reikia dėti plaunant, ar jus viską dedat į jas? ta prasme ir druskas ir skalavimo priemones ir dezinfektorius kažkokius, o tabletės tada kaip? pav tos 3in1 (dabar ir 4in1) niekaip aš neišsiaiškinu kol kas. Prašau,... labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2006 12 19, 23:50)
O aš noriu paprašyt papasakot apie tas indaploves. Turim nauja ARDO, bet nezinau ka reikia dėti plaunant, ar jus viską dedat į jas? ta prasme ir druskas ir skalavimo priemones ir dezinfektorius kažkokius, o tabletės tada kaip? pav tos 3in1 (dabar ir 4in1) niekaip aš neišsiaiškinu kol kas. Prašau,... labai  wub.gif

Dedi arba visas priemones (druska, milteliai plovimui ir skalavimo skystis) arba tabletes 4u.gif
Šiaip gamintojai tablečiu nerekomenduoja schmoll.gif
Atsakyti
O dezinfektorių naudoji kokį kartą per mėnesį tuščioje indaplovėje 4u.gif

Dėl priemonių - mes naudojam tabletes (nesvarbu, kiek in 1 biggrin.gif ) ir visada žiūriu, kad būtų druskos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilma: 20 gruodžio 2006 - 00:01
o aš jau nusipirkau tablečių sad.gif dabar vistiek reiks panaudoti, o kokias geriausia pirkti druskas, plovimo milt ir skalavimo skysčius?

Ir labai ačiū už pagalbą, patarimus smile.gif tikiuosi gretai aš su ta indaplove "susikalbėsiu" ir susidraugausiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niki: 20 gruodžio 2006 - 00:02
QUOTE(Niki @ 2006 12 20, 00:00)
o aš jau nusipirkau tablečių sad.gif dabar vistiek reiks panaudoti, o kokias geriausia pirkti druskas, plovimo milt ir skalavimo skysčius?

Nieko blogo tos tabletės - mums per dvejus metus kol kas (tfu tfu tfu) nieko neatsitiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2006 12 20, 00:00)
o aš jau nusipirkau tablečių sad.gif dabar vistiek reiks panaudoti, o kokias geriausia pirkti druskas, plovimo milt ir skalavimo skysčius?

Ir labai ačiū už pagalbą, patarimus smile.gif tikiuosi gretai aš su ta indaplove "susikalbėsiu" ir  susidraugausiu smile.gif



Kiek teko naudoti druska, skalavimo skysti, nepastebejau skirtumo vienos ar kitos firmos.
Nuo tableciu skirtumas matesi, pigesnes tabletes palikdavo indus su dememis.
Atsakyti
QUOTE(Niki @ 2006 12 20, 00:00)
o kokias geriausia pirkti druskas, plovimo milt ir skalavimo skysčius?

Jokio skirtumo, manrods ax.gif Aš pirkdavau viską Calgonit, paskui nusipirkau berods SOMAT skalavimo skystį- viskas ok, o dabar TP radau pigios druskos thumbup.gif Jokio skirtumo nepastebėjau tongue.gif Bet lieku ištikima Cagonit milteliams ax.gif
Atsakyti
aciuks.gif Ačiū visiems labai:) na va kiek daug sužinojau, o tai su tom instrukcijom, tai atsiprašau, nieko gero neprirašyta, o knygelių 7 smile.gif iš jų nei vienos rusiškai ar lietuviškai. O gal kas turit AEG - elektrolux 60cm, būtų dar klausimėlių blush2.gif


P.s. o kas yra TP ? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niki: 20 gruodžio 2006 - 13:24
QUOTE(Niki @ 2006 12 20, 14:17)
P.s. o kas yra TP ?  ax.gif


TP tai Thomas Philips parduotuve 4u.gif Mes ir anksciau pirkdavome viska Calgonito, o dabar viska perku TP nes zymiai pigiau, ir druska ir miltelius, tik skalavimos skyscio neradau, tai pirkau Maximoj Somat irgi puikiai isblizgina.
Atsakyti