Įkraunama...
Įkraunama...

Ką reikia žinoti apie indaploves?


as tai naudoju user posted image

ir dar cirinos kvapa , kurio uztenko kokiam menesiui. tai nesijaucia nei kvapo nei nieko. o siaip kalgonitas labai gerai isplauna indus, nelieka nieko. thumbup.gif
Atsakyti
Mes turejome Ardo siauraja indaplove. Tai po menesio kaip uzsidege lempute taip ir neuzgeso. Druska pildavom kibirais. Tiesa kelis menesius nesupratome kad tai stiprus gedimas, sake tik uzstringa kazkoks daviklis, po to kai papraseme grazinti pinigus, nes niekaip nesugebejo pataisyti prasidejo "malonumai". Apjungem ir Nemaisto produktu mokesciu inspekcija ir vartotoju teises, ir rasem laiskus i Italija, Lenkija - ten Ardo pagr. firmos. Neseniai pinigelius visgi atgavome, nusipirkome AEG Elektroliux, ir vargo bau nejauciam (tfu tfu tfu). Ardo dziovindavo blogai, pusiau dregnas taures isimdavau, turedavau vel praplauti ir issausinti. Tai dabar ziurejome, kad butu AAA klases. O siaip daiktas reikalingas, kol buvome atidave ARDO ir laukeme savo naujosios masiniukes, labai pasigedau indaploves. Pirma - niekada ant akiu nera purvinu indu, atejus sveciams nebuna nemalonu, antra, nevargstu plaudama puodu, keptuviu - super thumbup.gif
Atsakyti
O sakykit, kad bent truputi pridziuvusio maisti likuciu indaplove nebenuplauna ?
Atsakyti
Nuplauna mirksiukas.gif
Atsakyti

o man Calgonit plauna prastai, nezinau gal indaplove prasta doh.gif
geriausios man Somat priemones
Atsakyti
QUOTE(asvi @ 2006 12 06, 17:42)
o man Calgonit plauna prastai, nezinau gal indaplove prasta  doh.gif
geriausios man Somat priemones


Man kaip tik blogiau Somat plove, negu Calgonit 3 in 1.
Bet gali buti skirtingos partijos, skirtingi indaploviu nustatymai.
O ir Somat yra keliu rusiu.
Atsakyti
sveikuciai biggrin.gif , nu ir as pasidalinsiu savo dziaugsmu biggrin.gif . Apie indaplove svajojau labai senai (2 metus), bet vyras visalaik buvo pries. nu kazkoks konservatorius jis pas mane, tai sia vasara jis sugalvojo sau masinai nusipirkt brangius ratus, o ta proga kad as leisciau, tai ir indaplove man nupirko 4u.gif . mes turim didele BOSCH thumbup.gif clap.gif thumbup.gif clap.gif thumbup.gif . o priemones tai ivairias naudoju. druska dabar nesenai is thomas philips kazkokia popigiai g.gif nusipirkau.
Atsakyti
kadangi pas mane vyras indų plovikas tai sumąsčiau kalėdų proga pasiūlyt įsigyt indaplovę... iš kart sutiko lotuliukas.gif , tai va po dienos jau ir stovi smile.gif , reiks ryt bandyt ax.gif . Pirkom Beko 6610. Kažkas čia peikė Beką tai nžn, pažiūrėsim kaip kas rolleyes.gif . O kokioj temperatūroj paprastai plaunat indus?
Atsakyti
Mes dazniausiai naudojam ekonomiskiausia programa (maziausios sanaudos vandens ir elektros), vanduo 50 laipsniu, tik ilgai plauna, bet kadangi dazniausiai nakciai uzstatom tai programos ilgumas netrukdo 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2006 12 14, 01:07)
Mes dazniausiai naudojam ekonomiskiausia programa (maziausios sanaudos vandens ir elektros), vanduo 50 laipsniu, tik ilgai plauna, bet kadangi dazniausiai nakciai uzstatom tai programos ilgumas netrukdo  4u.gif

ai tu kokia vėlyvą mirksiukas.gif , pasnekėsim ryt, skibtelsiu, ok? papasakosi kas gero smile.gif
Atsakyti
Sakykit 60 cm indaplove tai jau cia maza ax.gif ar normali???
Atsakyti
QUOTE(tesa20 @ 2006 12 14, 08:33)
Sakykit 60 cm indaplove tai jau cia maza  ax.gif  ar normali???

Normali 4u.gif
Maža yra 45 cm ax.gif
Atsakyti